Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by martinez View Post
    Izgleda da je Var signalizirao Brihu da pogleda snimak,ali je on odbio
    Odakle ti ovaj info?

    Sad treba zamisliti da je ovo 2026., 48 ekipa, po tri ekipe u grupi, dve idu dalje, 1/16 finala protiv Brazila, pobedi ili idi kući. Srbiji je ovo eliminacioni meč, samo što mora da ga reši u 90. min.

    Poznato je da najbolje igramo protiv najboljih i da retko gubimo od takvih, ali Brazil je najveća sila u istoriji fudbala, a ovo je najveća moguća pozornica, tako da uz loš meč ap koji imamo jer smo spora ekipa, šanse da pobedimo su nam oko 1%.
    Last edited by goku; 23-06-18, 10:21.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ovaj post treba da bude na svakoj strani foruma dok ne ispadnemo sa prvenstva. Od A do S je tacno.
      Jedino sto cu ja i dalje da se nadam da cemo na neku srecu da pobedimo Brazil, sta cu kad sam budala
      Kao i svi ovde ... samo ce mali broj to da prizna.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by dekinjo View Post
        Odakle ti ovaj info?

        Sad treba zamisliti da je ovo 2026., 48 ekipa, po tri ekipe u grupi, dve idu dalje, 1/16 finala protiv Brazila, pobedi ili idi kući. Srbiji je ovo eliminacioni meč, samo što mora da ga reši u 90. min.

        Poznato je da najbolje igramo protiv najboljih i da retko gubimo od takvih, ali Brazil je najveća sila u istoriji fudbala, a ovo je najveća moguća pozornica, tako da uz loš meč ap koji imamo jer smo spora ekipa, šanse da pobedimo su nam oko 1%.

        Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Sada da se primeni ona NI-jeva foskula::
        Mi ne treba da izadjemo sa namerom do dobijemo, nego da pruzimo sto jaci otpor. I tako mozda i dobijemo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by dekinjo View Post
          Odakle ti ovaj info?

          Sad treba zamisliti da je ovo 2026., 48 ekipa, po tri ekipe u grupi, dve idu dalje, 1/16 finala protiv Brazila, pobedi ili idi kući. Srbiji je ovo eliminacioni meč, samo što mora da ga reši u 90. min.

          Poznato je da najbolje igramo protiv najboljih i da retko gubimo od takvih, ali Brazil je najveća sila u istoriji fudbala, a ovo je najveća moguća pozornica, tako da uz loš meč ap koji imamo jer smo spora ekipa, šanse da pobedimo su nam oko 1%.

          Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Najjaci su mi ovi Srbi sto zive u Švajcarskoj a psuju ova dva Albanca i nacin na koji su proslavili golove a ne bi mrdnuli iz iste.

            Inace zasluzeno smo izgubili, sve ste vec rekli. Jeste nas sudija ukanalio ali nije on kriv sto nasi nemaju snage za 90 min i sto nam je selektor teški početnik.
            Takodje i ta dva Albanca proslavljaju golove na taj nacin i petljaju se seljoberi obicni. Idi prijatelju igraj za Albaniju ili za Kosovo pa se kurci do mile volje. Ne oni su batice (dva debilcica klasicna) Svajcarci, a ovamo kao veliki Albanci Siptari Mudzahedini ili sta ti ja znam sta sve nisu ....
            Sve najgore im zelim.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by dekinjo View Post
              Odakle ti ovaj info?
              Evo nešto o tome.....ako je za verovati.

              http://fudbal.hotsport.rs/2018/06/23...sa-briha-foto/
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • I sudiji takodje sve najgore zelim.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ufff sto ne volim te portale...ko su sada pa ovi?
                  E jeste oglasili su se iz VAR. Pa to isto kao kada bi sudije posle utakmice davali izjave naokolo...kada se to culi i videli? Ja mislim da oni i ne smeju da se oglasavaju.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Sada da se primeni ona NI-jeva foskula::
                    Mi ne treba da izadjemo sa namerom do dobijemo, nego da pruzimo sto jaci otpor. I tako mozda i dobijemo
                    Apsolutno!!!

                    Da je Srbija imala slican pristup sinoc, danas bi imala najmanje bod vise.

                    ---------

                    Ja sam davno prestao da gledam fudbal zbog sudjenja. Svejedno, djavo mi ne da mira i povremeno pogledam utakmicu da bi me ponovo sudije naljutile. Tako je bilo finale Liverpul Real, tako je bilo sinoc (druga utakmica koju sam cijelu odgledao na SP). Samim tim malo pratim fudbal.Prvi put sam gledao ovu reprezentaciju Srbije sinoc i bio ugodno iznenadjen. Ali neke stvari su mi postale jasne tek citajuci ovaj forum.

                    Nevjerovatna nerealnost upucenih navijaca. Shvatite da u fudbalu odlucuju nijanse i sreca. Dalje, na ovom svjetskom prvenstvu nema izrazito loseg tima. Samim tim vasa ocekivanja sto Srbija treba da napravi su nerealna. Onda ide razocaranje. Tako je uvijek bilo i tako je sada.

                    To neminovno cini pritisak na trenera. Onaj poraz od Argentine 6:1 je direktna posljedica pritiska javnosti. Cini mi se da je i sadasnji trener podlegao istom. Jucer, od negdje 80 minuta je postojalo samo jedno pitanje. Hoce li Svajcarci dati drugi gol ili ne? Srpski tim je bio umoran, dezorganizovan, Svajcarci koji su bili ukoceni i bez ideja do 50 minuta. Olako primjeni gol ih je opustio, razmahali su se. Svejedno, nikom slucaju nije bilo izvjesno da ce Svajcarci dati gol.

                    U toj situaciji je Srbija pomogla. Umjesto da trose vrijeme, nacicka od centra do svog sesnaesterca 8 igraca, napada sa maksimalno dva igraca i to u funkciji gubljenja vremena, oni idu svi u napad. Muski, hrabro i suludo. Ne mogu vjerovati da trener to nije vidio. Dakle mora da je podlegao pritisku.

                    Onda, zasto onaj nije isao da zaustavi Sakirija faulom? Ako treba i dzudo zahvatom. To je fudbal. Svaki Njemac bi to napravio i Talijan i Argentinac i Spanac i Holandjanin (sjetite se kako su se branili protiv Spanaca u finalu 2010.) Da li nije razumio situaciju ili ima neku inhibiciju ili...

                    ----
                    Zato ako Srbija ima ikakve nade mora da udje u mec sa devizom - skupo cemo prodat svoju kozu. Nijesu valjda ludi da se nadigravaju s Brazilom. Da se razumijemo, uopste nisam siguran da ce Svjcerska dobiti Kostariku, pogotov ako Kostarika bude igrala po sistemu da nemaju sto da izgube a zele da pokazu da znaju.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Apsolutno!!!

                      Da je Srbija imala slican pristup sinoc, danas bi imala najmanje bod vise.

                      ---------

                      Ja sam davno prestao da gledam fudbal zbog sudjenja. Svejedno, djavo mi ne da mira i povremeno pogledam utakmicu da bi me ponovo sudije naljutile. Tako je bilo finale Liverpul Real, tako je bilo sinoc (druga utakmica koju sam cijelu odgledao na SP). Samim tim malo pratim fudbal.Prvi put sam gledao ovu reprezentaciju Srbije sinoc i bio ugodno iznenadjen. Ali neke stvari su mi postale jasne tek citajuci ovaj forum.

                      Nevjerovatna nerealnost upucenih navijaca. Shvatite da u fudbalu odlucuju nijanse i sreca. Dalje, na ovom svjetskom prvenstvu nema izrazito loseg tima. Samim tim vasa ocekivanja sto Srbija treba da napravi su nerealna. Onda ide razocaranje. Tako je uvijek bilo i tako je sada.

                      To neminovno cini pritisak na trenera. Onaj poraz od Argentine 6:1 je direktna posljedica pritiska javnosti. Cini mi se da je i sadasnji trener podlegao istom. Jucer, od negdje 80 minuta je postojalo samo jedno pitanje. Hoce li Svajcarci dati drugi gol ili ne? Srpski tim je bio umoran, dezorganizovan, Svajcarci koji su bili ukoceni i bez ideja do 50 minuta. Olako primjeni gol ih je opustio, razmahali su se. Svejedno, nikom slucaju nije bilo izvjesno da ce Svajcarci dati gol.

                      U toj situaciji je Srbija pomogla. Umjesto da trose vrijeme, nacicka od centra do svog sesnaesterca 8 igraca, napada sa maksimalno dva igraca i to u funkciji gubljenja vremena, oni idu svi u napad. Muski, hrabro i suludo. Ne mogu vjerovati da trener to nije vidio. Dakle mora da je podlegao pritisku.

                      Onda, zasto onaj nije isao da zaustavi Sakirija faulom? Ako treba i dzudo zahvatom. To je fudbal. Svaki Njemac bi to napravio i Talijan i Argentinac i Spanac i Holandjanin (sjetite se kako su se branili protiv Spanaca u finalu 2010.) Da li nije razumio situaciju ili ima neku inhibiciju ili...

                      ----
                      Zato ako Srbija ima ikakve nade mora da udje u mec sa devizom - skupo cemo prodat svoju kozu. Nijesu valjda ludi da se nadigravaju s Brazilom. Da se razumijemo, uopste nisam siguran da ce Svjcerska dobiti Kostariku, pogotov ako Kostarika bude igrala po sistemu da nemaju sto da izgube a zele da pokazu da znaju.
                      NI ... trener je to potencirao. Cak je u izjavi za medije nakon utakmice na nacionalnoj televiziji sam to rekao. Odlucio je da rizikuje poslednjih 10ak minuta. A suludo jeste bilo uzevsi u obzir ono sto si ti napisao, uostalom ono sto smo svi videli.

                      A sto se "onog sto je trebao da lomi Sacirija" tice: govoris od Dusku Tosicu - to je covek koji i ako igra vrlo dobro ove dve utakmice na svetskom nema inteligenciju kao neki faktor koji mu moze pomoci i prevagnuti da odigra jos bolje.
                      Last edited by Sandugp; 23-06-18, 10:53.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ovo za VAR sam i ja video, s' tim što taj official nalog na tviteru prvo nije potvrđen kao što obično biva sa tim official nalozima, a i koliko vidim nema ni jedne objave na nalogu sve do sinoć, koliko vidim prva objava je u vezi meča Srbija-Švajcarska, tako da po meni to pada u vodu. Ili je neko od naših napravio, ili naši novinari, pa onda objavili vest da se malo klikće..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nije ovakav Brazil nepobjediv
                          Ne trebate izaći s bijelom zastavom odmah i imate šanse za iznenadit
                          Nemate kao mi igrače klase modrica ili Rakitića ali i vaši igraci su se naigrali velikih utakmica i osvajali puno trofeja i sigurno ni Brazilu nije svejedno jer i oni mogu ispasti


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma kakav pritisak javnosti NI... pa ko da drugi nemaju pritisak i očekivanja svojih sunarodnika. U to ne verujem ni trunčicu, samo u nepsosobnost i nezanaje Saveza i ljudi koji "vode" neku jadu od ovog fudbala kod nas, bez ideje, sistema, smisla, organizacije u pravom smislu, nekog koncepta na duže staze.

                            Trener nije video, jer ne zna, nema iskustva, nije nikoga tenirao, on ne poznaje ove igrače, nije ih doveo niti izveo iz kvalifikacija, odigrao sa njima koiko pripremih.... cele dve? Strašne stvari, strašne. Ko teški diletanti i naravno da će to da se to obije o glavu. To šta je rekao posle meča kako je video i vodio utakmicu, koga je menjao i zašto nije.. to ne treba uzeti mnogo za ozbiljno, jer normalno da neki smisleni odgovor nećemo dobiti, već neke fraze i pravdanja, ako je tako nešto uopšte moguće.

                            Nije problem da kažem da je protivnik bio bolji. Švajcarci jesu bili bolji, nemačka škola, čvrsti, jako dispilinovani i strpljivi. ALI ..sve smo to mi svi znali još mnogo pre ovog meča I... ko guske u magli uglavnom.

                            Neko je rekao u nekom od prethodnih postova da imamo potencijal. Pa to jedino uvek imamo i uvek smo imali potencijal. Kakvi su sve individualci i vrhunski pojedinci prošli kroz tu reprezentaciju, iz najjačih evropskih klubova... I? NIšta...golo ništa. Džabe sve to kada nema ko da upakuje, ukombinuje, da smisao i svrhu. Svi mogu da jurcaju po onom terenu i kotrljau loptu, ako do nje dođu....a onda primiš onakva dva glupava gola.
                            Neću da likujem ni ja, ali nije da nisam dizala glas protiv smene Muslina. Kakve se sve nebuloze ovde rade...

                            Vidim i kako mnogi kritikuju narod koji je nešto očekivao, dizao u nebesa (ruku na srce takve nisam čula), a sada pljuje. Pa sve je to normalno.
                            Ja sam prva dosta flegmatično pratila rezultate i mečeve u grupi, poučena neki iskustvima od ranije, naravno nasilna smena prethodnog selektora, zalužnog što se novi i klika iz Saveza svrćkaju po Rusiji, doprinela je da budem baš ljuta i razočarana (opet), ali kada se približio taj dan početak najvećeg festivala, makar i u režiji jedne mafije, kako je već svi krstili.. ne može nikoga da ostavi ravnodušnim.
                            Mi volimo taj prokleti fudbal iako nam je baš mrvice doneo i to više na klupskom nivou, a ložimo se i crkosmo za njim, tako da je razumljiva euforija. Naravno sa tim ide i preuveličavanje i možda i nerealna očekivanja, ali to je sve u ljudskoj prirodi, pa i kada tresnemo, da opljunemo, i onda u krug, pa u krug i tako decenijama unazad. NIšta neobično, niti drugačije od ostalih nacija.

                            Nikome pojedinačno ne zameram ništa, greške se dešavaju pa i mnogo teže nego što Tošić nije srušio Šaćirija, na kraju bio je i iza njega pola, pa i ceo korak ispred 16, sustigao ga je unutra... više mu zameram što onaj čist, najčistiji zicer nije dao u prvom.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              NI ... trener je to potencirao. Cak je u izjavi za medije nakon utakmice na nacionalnoj televiziji sam to rekao. Odlucio je da rizikuje poslednjih 10ak minuta. A suludo jeste bilo uzevsi u obzir ono sto si ti napisao, uostalom ono sto smo svi videli.

                              A sto se "onog sto je trebao da lomi Sacirija" tice: govoris od Dusku Tosicu - to je covek koji i ako igra vrlo dobro ove dve utakmice na svetskom nema inteligenciju kao neki faktor koji mu moze pomoci i prevagnuti da odigra jos bolje.
                              Sto se trenera tice to je po principu ko priznaje pola mu se prasta. Pravo je pitanje da li je on tu iracionalnu odluku donio kao posljedicu pritiska javnti da nema taktiziranja, da idemo na pobjedu itd.

                              Sto se Tosica tice to nije pitanje intelegencije nego profesinalizma. On mora da bude izdresiran kada treba da pravi profesionalni faul. Sjecas li se Balaka protiv Koreje 2002. On je bez razmisljanja napravio faul i smanjio Njemcima sansu da dobiju finale protiv Brazila. Nije bilo razmisljanja: "Ja sam Balak ne smijem dobiti karton." Nema toga. Tu mora da bude logika: "Potrebe tima su da napravim ovaj faul." Da je to bio 62. minut, moglo je i tako i tako. Da je bio 22. minut, gol je manja steta od igraca manje.

                              ------------

                              Olja,

                              Vidim da si vatrena fudbalska navijacica.

                              Sto se tice ocjene Svajcaraca, ti si prva koja kaze jasno da je to vrlo dobar tim. Sa Albancima, Grcima, Kinezima... sve to nema veze. Oni su dobar tim.

                              I bili su jucer bolji tima ali, VELIKO ALI... Nisu bili bolji tim do izjednacenja, Srbija je bila bolja, takticki zrelija, oragnizovanija, mudrija, izvanredno je koristila Mitrovica koga mnogi podcjenjuju... (Ako igras na njegove pucacke sposobnosti glavom, trebaju dva igraca i laso da ga neutralises. Ako dav igraca trebaju za njega, onda postoji manjak negdje drugdje. Plus momak odradjuje defanzivne zadatke.)

                              U fudbalu ne pobjedjuje uvijek bolji tim. A Srbiji je jucer izmakao bod za dlaku.

                              Vjeravatno si u pravu za savez, karijere, sujete... Medjutim sve to nije sprijecilo Srbiju da bude korak od boda. Taj bod bi pravio veliku razliku.
                              Last edited by NI; 23-06-18, 12:14.

                              Comment


                              • Imam dilemu, gledati Srbija-Brazil ili ići na koncert. Ista situacija je bila 2010-te kad smo igrali odlučujući meč protiv Australije. Tad sam izabrao utakmicu i zažalio

                                Comment

                                Working...
                                X