Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Stigo dres.
      Odlican je.
      NAPRED SRBIJA!
      [ATTACH=CONFIG]16099[/ATTACH]
      Super dres! Nije replika.

      Comment


      • Ovo se desi kad ti je trener totalni pocetnik pa Svajcarska izgleda kao Spanija i ima 500 pasova, dok tvoja ekipa koja je tehnicki mozda i obucenija ima 200. Niko da mu kaze da je 1-1 u drugom, da od bunkera nema nista, da mu treba pobjeda, da kad se god krene naprijed stvori se nesto, jedna ekipa je igrala fudbal, druga nije i to je to.

        Truo savez i uvijek ocajno fizicki pripremljene ekipe od SRJ preko SCG do sad SRB i CG, nevjerovatno nesto, Milivojevic vise nije mogao da dise, SMS ne moze duel da dobije, Mitar se bori ali on fudbalsku inteligenciju nikad nije niti ce ikad imati, Matic se tukao standardno ali ne moze sam. Pritom kako Ivanovic i dalje igra to je tek nestvarno. Onaj blok ocajan, na kraju otisao da centrira odma stigla kazna.
        sigpic

        Comment


        • I ja da se poserem na kvazi najveci tim Man Utd i PL jos jednom.
          I na Krstajica koji je defanzivac, a ne moze odbrani da sastavi.
          Matic je mnogo bunario veceras, nisam verovao da je sposoban toliko. Nije ni SMS osigrao nista, ali njega i Tadica i razumem, i Mitrovica takodje jer su mnogi trosili snagu u odbrani i prigovarali su defanzivcima na tome. Mitar je nikakav igrac, ali se bori ko lav.
          Necerovatno smo staticni i pozicionirani, bez ikakve kretnje.
          I na kraju bih se najvise posrao po sudiji. Sad cu uz Juznu Koreju svoju podrsku da dajem i Svajcarskoj, na svakom buducem takmicenju, da ispadnu sto pre.
          sigpic

          Comment


          • Vjerujem da ste se sjetili familije akterima tako da ja neću.
            Ko je toliko brz da zatvori live temu minut nakon kraja utakmice - kakva savjesnost.

            Comment


            • Serem ti se u zivot Felixe. A ona dvojica neka su nam i dali golove , to su im vlazni snovi jos od najranijih tinejdzerskih dana. I neka su rasirili orla velike albanije, jebem ti i sport protkan politikom i muckim provokacijama.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ne može selektor da bude čovek koji nije vodio ni pionire u nekom klubu.

                Comment


                • LOl Matic jedini koji igrao nesto, koji je gradio loptu, koji je slao precizne lopte, SMS bolje da nije igrao

                  Srbija imala 200 pasova, od toga Matic imao cetvrtinu sigurno, jedini koji je gura naprijed
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali opet sve nekako ali Karleusa i ofsajd zamka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Čekajte sad, šta ako npr dobijemo Brazil, 1:0, 2:1 ili bilo kako? Jes' skoro nemoguće, ali recimo da nas usere?
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Samo da ne primimo preko 3 protiv Brazila i onda je ok sve

                        2 najvece ljige na ovoj strani griniča nam dali gol

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                          Čekajte sad, šta ako npr dobijemo Brazil, 1:0, 2:1 ili bilo kako? Jes' skoro nemoguće, ali recimo da nas usere?
                          Bilo kako i Brazil ide kuci

                          O Neymar ciao Neymar ciao Neymar ciao ciao ciao
                          sigpic

                          Comment


                          • SMS vrijedi 100m.

                            Comment


                            • Samo mi mozemo danas igrati fudbal da das gol i stvoris jos dve tri polu prilike i onda stanes sat vremena do kraja ...
                              Svi su bili losi ...
                              @Vladan
                              sve si rekao uostalom ,sta dodati ...ponadas se i onda nasa klasika...
                              Bolje gledat svetsko bez nasih ,pa simpatises neku repku..
                              GIFSoup

                              Comment


                              • ebem ti fudbal kad smo poceli da pramino 1:0 od desetog minuta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X