Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Je li neko od Hrvata Mesiju pruzio ruku a ovaj odbio da se rukuje?
    Ne, nego kad je sudija odsvirao kraj, Messi je samo otišao u svlačionicu bez da je se pozdravio sa nekim.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ne znam za tebe, ali ja ne ocekujem od Ronalda da stane. Jedan od glavnih razloga zasto ih smatram jako konkurentnim na turniru.
      Ne moze sam. Video si kako igra ovo prvenstvo - stvarno igra na visokom nivou. I nije ni sebican. Igra za tim, asistira, ali dzaba kada ovi robovi ne mogu ni sami ispred golmana kada su da zavrse. Ocekivao sam vise od Bernarda Silve, ali i on je bledunjav....
      Kada smo vec kod toga, interesantno je kako svi Peponjini igraci igraju daleko slabije nego u Sitiju. Da izuzmemo De Brujnea i Silvu ... Nije ni Stouns bio los..... I posle kazu nije do trenera - to je do miliona Eeeee kada bi to tako bilo ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Drago mi je da se bitka Ronaldo vs Messi polako okoncava.

        Stariji 2 godine, vuce zubima ekipu uvek kada je najpotrebnije, a ovaj drugi savija rep i zavlaci se u misju rupu. Pazite sad - napusta ponovo reprezentaciju kroz par dana i kme kme.

        Ej, kad se ne vidis protiv Islanda, ne zasluzujes da te ikada pomenu kada je rec o najboljim igracima u istoriji. A Ronaldo 3 komata Spaniji, sledeca utakmica gol za pobedu...

        Comment


        • Zabava u toku, kažu mediji Mesi predvodi bunu protiv selektora, ala Nemanja Vidić leta gospodnjeg 2006. godine.

          Comment


          • Taj dvoboj se nikad neće okončati, isto kao i Pele - Maradona, tako će se vječito voditi dvoboj Ronaldo - Messi.

            I nakon dvije slabe utakmice, ljudi počeli pljuvati po Messiju, smiješno.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by limun View Post

              Ej, kad se ne vidis protiv Islanda, ne zasluzujes da te ikada pomenu kada je rec o najboljim igracima u istoriji. A Ronaldo 3 komata Spaniji, sledeca utakmica gol za pobedu...
              Ronaldo je prije 2g protiv islanda imao identičnu utakmicu kao i messi protiv njih tako da nemas pravo omalovazat Island kao Da je Vijetnam u pitanju
              nemaju wc igrače ali imaju srce,želju,sistem i trenera



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Mesi je doktor fudbala i to doista i jeste. Ali veća dostignuća ispikao CR, činjenica.

                Btw. jedna vrhunska stvar na tu temu

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ne moze sam. Video si kako igra ovo prvenstvo - stvarno igra na visokom nivou. I nije ni sebican. Igra za tim, asistira, ali dzaba kada ovi robovi ne mogu ni sami ispred golmana kada su da zavrse. Ocekivao sam vise od Bernarda Silve, ali i on je bledunjav....
                    Kada smo vec kod toga, interesantno je kako svi Peponjini igraci igraju daleko slabije nego u Sitiju. Da izuzmemo De Brujnea i Silvu ... Nije ni Stouns bio los..... I posle kazu nije do trenera - to je do miliona Eeeee kada bi to tako bilo ....
                    Hehe...sinoc gledam Nikija (Otamendi) kako prolazi kroz pakao po ko zna koji put u reprezentaciji...i pomislila kako ces da likujes, jer kod Peponje je ipak drugu pesmu peva.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da je Mesi bolji moze reci samo neko ko mrzi Ronalda zbog njegovog arogantnog ponasanja.
                      Svako ko ima dodira sa zdravim razumom, pogotovo posle ovog poslednjeg SP-a za njih, ne moze tvrditi da je Mesi bolji od Ronalda u bilo cemu osim u kontroli lopte na malom prostoru.

                      Comment


                      • 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

                        Originally posted by limun View Post
                        Da je Mesi bolji moze reci samo neko ko mrzi Ronalda zbog njegovog arogantnog ponasanja.
                        Svako ko ima dodira sa zdravim razumom, pogotovo posle ovog poslednjeg SP-a za njih, ne moze tvrditi da je Mesi bolji od Ronalda u bilo cemu osim u kontroli lopte na malom prostoru.
                        Jucer nakon utakmice u hrvatskom studiju bili Prosinečki i Jeličić i oboje su rekli da je messi najbolji u povijesti bez obzira na ove 2 utakmice
                        Znaci Hrvati su i mogli su likovati i smijati mu se nakon utakmice ali nisu
                        Prije 4G na sp je bila obrnuta situacija, messi u finalu a Ronaldo nigdje
                        Ali glupo su mi ove usporedbe dok igraju repke, neka se to govori nakon završetka sp a sad neka se uživa u nogometu svakog nogometaša
                        Veceras ce biti odlična utakmica, vec mjesecima traju prepucavanja između “Švicaraca” i Srba i sigurno ce biti velike tenzije na terenu, nadam se samo da nece biti neki izgred glupi kao u Albanija



                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Ronaldo je prije 2g protiv islanda imao identičnu utakmicu kao i messi protiv njih tako da nemas pravo omalovazat Island kao Da je Vijetnam u pitanju
                          nemaju wc igrače ali imaju srce,želju,sistem i trenera



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Daleko od identicne. Imao je sanse, pokusavao je.
                          Takav Portugal je on odvukao do titule.

                          Mesi 3x jacu Argentinu ne moze povuci protiv Hrvata da makar zalice na fudbalere.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Mesi je doktor fudbala i to doista i jeste. Ali veća dostignuća ispikao CR, činjenica.

                            Btw. jedna vrhunska stvar na tu temu

                            Pre neki dan sam delio to u "slikama i klipovima", valjao sam se od smeha. "Jebe se Mesiju za malu decu".
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Daleko od identicne. Imao je sanse, pokusavao je.
                              .
                              In 2016, Iceland tied Portugal, 1-1. Ronaldo took 10 shots, no goals.

                              In 2018, Iceland tied Argentina, 1-1. Messi took 11 shots, no goals.

                              Ovo nisam postavio zbog obrane Messia jer zna i on sam da je podbacio nego sam na strani islanda, svi ih podcjenjuju vec par godina a oni redovno ostvaruju velike rezultate protiv 100x vrednijih ekipa
                              Bio sam najsretniji kad su Engleze izbacili jer su ih ovi tako sprdali da su ribari a ne nogometaši


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mislim da ne bi trebalo sada vas tu nekoliko pristrasnih za jednog ili drugog pretvorite ovu temu opet "najveci" vs."najveceg"

                                Na kraju Argentina nije izgubila bas sve sanse, niti je Portugal osvojio Boginju.

                                Izdignite se iz subjektivizma ili jos bolje... ucutite bre!

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X