Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post

    Samo ti furaj i piši. Ti si naš. I daj, stavi već jednom neki avatar.
    (Man. United motiv ako može).

    Pozdrav
    Evo stavio sam



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Osećam da bi Kostić mogao da da gol, ako ga ovaj eventualno ubaci od početka, i zapuši usta svima.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Meni je on više džoker igrač, i opet bih ga ubacio sa klupe
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Ne znam... mozda su ocekivali Eru Ojdanica ili Lepu Brenu sa onom Jugoslavijo.. kako bese...

          Nego, nisam obracala paznju, jel tacno da Mesi nije pruzio ruku nijednom Hrvatu posle meca?

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Radonjic je nekonstantan u igri jos ali je svakom odigranom utakmicom sve bolji i bolji je tehnicar od Kostica koji poseduje brzinu i .
            Tu brzinu vrlo cesto ne zna da iskoristi na dobrobit igre naseg tima (u prevodu: trci kao muva bez glave) sto cesto bude "puno buke, a ucinak nikakav"...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nego, nisam obracala paznju, jel tacno da Mesi nije pruzio ruku nijednom Hrvatu posle meca?
              Tačno je. Samo je kao i Sampaoli otišao u svlačionicu.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Tačno je. Samo je kao i Sampaoli otišao u svlačionicu.
                Nisam ni sumnjala da ces da mi odgovoris prvi, ako je potvrdno

                Ehhh kako je tesko biti veliki zapravo. Dzabe ti i talenat i trofeji (klupski, ok) i obozavanja zaludjenih narodnih masa.

                Ne znam samo sta bi bilo da Ronaldo tako nesto napravi, digla bi se pobuna imam utisak. Inace kao igrace obojicu cenim skoro pa podjednako, ali imam razloge zbog kojih obojicu i ne volim previse...ali zbog ovoga je Mesi jako pao u mojim ocima. Pihhhh jadno bas...



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa nije bas da je odbio da se rukuje sa nekim cisto je otisao u svlacionicu dok su ovi slavili pobedu. Nista strasno nije uradio nego cak i ocekivano sobzirom na situaciju.
                  sigpic

                  Comment


                  • I harden je to učinio u finalu protiv gsw-a
                    Ja messiu to ne zamjeram jer je sigurno utučen pa nema veze, ni prvi ni zadnji
                    Mislim da je samo higuain ostao čestitat


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Veliki, najveci postajes bas u takvim situacijama.
                      To je ona zavrsna faza, to je ono najteze.
                      sigpic

                      Comment


                      • Uuuuu da odbije da pruzi ruku...

                        Da su izgubili u poslednjim minutima ili da je bilo izjednaceno na tetenu pa od soka da nije stigao da se povrati do kraja...ok... ovako protivnik te rastavi na proste cinioce i ti zbrises...jer ti tesko... mehhhh.

                        Ponasanje, ok celog tima, za svaku je osudu, Mesijevog posebno koga u Arg zamalo ne proglasise svecem (mada ko zna mozda i odu dalje).

                        Uvek sam takve kritikovala kada ne uspeju da se izdignu...ovo je najvisi profesionalizam, najvece takmicenje, najvece pare, svetska pozornica gde su sve oci uprte u tebe, mnogi i ocekuju najvise od tebe...i onda padnes na takvom jednom malom ispitu.

                        Kakav Harden, ne moze da se poredi sa ovim, 2/3 zemaljske kugle nije ni culo za njega. Za Mesija malo ko nije.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Meni Portugal uopste ne deluje ozbiljno. Takmicarska ekipa jesu, ali previse obazrivi. Mada tako su navikli, tako im lezi. Opet, ne verujem da ce daleko.
                          Ne znam za tebe, ali ja ne ocekujem od Ronalda da stane. Jedan od glavnih razloga zasto ih smatram jako konkurentnim na turniru.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Jedan je argentinski BOG ... sve ostalo ne moze u istu recenicu sa njim, pa makar to bio i Leo Mesi.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Jedan je argentinski BOG ... sve ostalo ne moze u istu recenicu sa njim, pa makar to bio i Leo Mesi.
                              To se slazem u potpunosti. Ako bi Argentina nekad i osvojila SP sa Mesijem, Maradona ce za Argentice biti Bog.

                              A nisam inace upratio. Je li neko od Hrvata Mesiju pruzio ruku a ovaj odbio da se rukuje?

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                To se slazem u potpunosti. Ako bi Argentina nekad i osvojila SP sa Mesijem, Maradona ce za Argentice biti Bog.

                                A nisam inace upratio. Je li neko od Hrvata Mesiju pruzio ruku a ovaj odbio da se rukuje?
                                Zato jer je messi od svoje 13. godine u Barceloni i zato ga nikad nisu niti nece voljeti kao Maradonu
                                Iako da nema njega oni nebi bili na SP uopće
                                Nije mu nitko pružio ruku jer su Hrvati naravno krenuli slaviti a on je samo produžio u svlačionicu


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X