Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na meču drugog kola grupe D između Argentine i Hrvatske komentator Radio televizije Srbije Miloš Krivokapić navijao je protiv "Gaučosa", a isto tako zdušno je bodrio "kockaste".

    Ne pamtimo kada su poslednji put komentatori Javnog servisa sa ovako srčanosti i emocije navijali za reprezentaciju Srbije, kao što su to činili večeras u korist Hrvatske.

    Ovo je još jedan dokaz da žuti Bujke i njegova ekipa podržavaju Hrvatsku, dok su u redakciji Informera svi redom navijali za Argentinu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Kakvi mucenici

        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Drago mi je da su pobedili, ali jbg pacenik ostaje pacenik

          Comment


          • Ja obožavam Hrvate. Tako se bori za naciju. Beskompromisno i bez stida, nemaju taj ulizivački momenat. Znaju koga vole a koga ne i za koga se bore. Ne glume nikakvu toleranciju. Dosta za naučiti od njih.

            Drugo, Dekinjo, priznajem glup sam. Glup sam i srećan i zadovoljan. A s obzirom na nivo tvoje analitičnosti, truda koji ulažeš u postove, nabedjenog pisanja(jelte ti si uvek u pravu), glavu dajem da si taksista. Ili si bar nekada taksirao. To je taj nivo kenjanja.

            Inače svidja mi se tvoja taktika. Bezobrazno vredjaš neistomišljenike i spuštaš pa se ljudi povuku kao Tarantula. Ali druže, ne možeš biti bezobrazniji od mene. Malo si se zaneo.

            Sedi dole 1. Kvazianalitičaru Taxi 1

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Hrvat sam i ispričavam vam se u njihovo ime ali shvatite ko to piva na snimci
              Dejan lovren kojeg država tuzi da namjerno lažno svjedočenje, koji je prije par mjeseca nakon suđenja mamicu s tim čovjekom pjevao “ne moze nam nitko nista” i prije par tjedana otkriveni su spisi koje je Mamić dao lovrena da rece na suđenju, znaci od tog lika se moze svašta očekivati pa me nista ne čudi
              Tako da nemojte mislit da smo svi kao on i vrsaljko tupavi


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Reddevil, opusteno. Ne mislimo da su svi kao njih dvojica.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ja ne znam ni o čemu pjeva.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Hrvat sam i ispričavam vam se u njihovo ime ali shvatite ko to piva na snimci
                    Dejan lovren kojeg država tuzi da namjerno lažno svjedočenje, koji je prije par mjeseca nakon suđenja mamicu s tim čovjekom pjevao “ne moze nam nitko nista” i prije par tjedana otkriveni su spisi koje je Mamić dao lovrena da rece na suđenju, znaci od tog lika se moze svašta očekivati pa me nista ne čudi
                    Tako da nemojte mislit da smo svi kao on i vrsaljko tupavi


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Đavolak naš,

                    Nemaš ti šta da se izvinjavaš.
                    To što se izvinjavaš za postupke drugih pokazuje da citiram jednog člana tvoju ličnu klasu i veličinu, kao i zrelost.

                    Svesni smo mi da eto tako dođu dve budale i upropaste mostove koji se grade sa svih strana. Preneto je ovde sve detaljno za amaterski klub iz RS, koji je ostao bez love za učešće u ligi, opreme, dresova, ičega. Rakitić je čuo za to, video dečko njihovu ljubav prema fudbalu, sve sredio, poslao im dresove, opremu A klase za pro treninge. Dečko shvata koje su stvari bitne i da se mostovi grade, a ne ruše. Znamo da par budala ume da pokvari sliku o svima.

                    Ovaj forum, koliko sam shvatio nije baziran ni na kakvim principima različitosti.
                    Mada smo izvalili da imamo par ženskih članica pa moramo da ih pazimo, da ne bude što bi rekao moj drugar - pederbal.
                    Još su i pametnije od nas, a često se i više razumeju u sport, što naravno nema šanse da im ikad kažemo i priznamo.
                    Mada jeste čudno što Strajnić nije poveo ništa žensko u Rusiju...
                    Nama je ovde hit čovek za koga ne znamo kako se zove, a mi ga zovemo "onaj kralj" sa svojim prilozima. Jedan u transu sa pijanim Rusima, drugi on sam na podmornici, biće teško kad SP prođe, a njega sklone... prvi put da i njega negde povedu, a on mnogo srećan.

                    Samo ti furaj i piši. Ti si naš. I daj, stavi već jednom neki avatar.
                    (Man. United motiv ako može).

                    Pozdrav

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ja ne znam ni o čemu pjeva.
                      Ni ja ... o cemu peva?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • B92: Lovren i drugovi slavili pobedu uz Tompsonovu pesmu http://www.b92.net/sport/rusija2018/...nav_id=1408418

                        Comment


                        • A Tompsonova pesma .... pa dobro nije to nista strasno. Vole ljudi Tompsona.
                          Volim i ja BMK-a. To ne znaci da mrzim Hrvate.... e sada da li oni mrze Srbe - ne znam, ali neka slusaju sta god hoce - njihova stvar.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pjeva "Bojna Čavoglave".

                            Pjesma koja je se pjevala u ratu i bila nezvanična himna hrvata.

                            Thompson pjeva o svom rodnom selu Čavoglave, koje je se za vrijeme rata našlo između hrvatskih i srpskih snaga u kojem poručuje kako nikada neće probiti tu liniju i ući u selo.

                            Takođe, pjesma se pjevala i na tzv. dočeku Ante Gotovine iz Haga i pjeva se na svakoj proslavi neke titule ili medalje hrvatskog sporta.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Znamo svi zasto je to tako i bolje da ne pisemovise o tome ...
                              Tudja opterecenja i frustracije ne treba nikoga da zanimaju.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Slažem se. Vratimo se temi i Svjetskom prvenstvu.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X