Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Zamisli Kawhi, PG i LBJ, brrr..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ako Woj i Shams kažu, onda je trejd neminovan. Velike promjene nas čekaju u NBA.
        sigpic

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Zamisli Kawhi, PG i LBJ, brrr..
            Nepotreban

            Comment


            • Samo da sacuvaju Ingrama, Harta i Lonza, jbg Kuzma i Randle bi otisli u tom scenariju, ali ovu trojicu nikako ne dirati

              Comment


              • Ako se ide po Kawhi-ja onda moraju se ukljucit Ingram/Ball pa cak i obojica u pricu da bi uopste SAS razgovarali.

                Da je neka druga fransiza pa i da se ponadam ali nema trika da ce ga SAS poslati u Lejkerse.

                Ako se ipak to desi onda je zavrseno Lebron i PG, u to nemam sumnje.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ma znam, ali ne bih voleo da se napravi all star ekipa koja ne funkcionise kao 2013. i na kraju nas napuste Lebron i Kawhi i ostanemo sa PG-em i jos nekim random igracima bez potencijala.

                  Ali dobro, ipak se nadam da ako dodju i LBJ/PG/ The Claw, da ce biti konkurentni na zapadu i da su bukvalno stvoreni da izbace Golden Stejt

                  Comment


                  • Kawhi ako dodje on potpisuje novi ugovor kod nas, u to ne sumnjam.

                    Ja bih bio prezadovoljan sa Kawhi-jem i PG13. Obozavam ih.

                    Najbolji two way igraci u ligi uz Batlera.

                    Ipak realnost je da onda i Lebron dolazi u takvom scenariju i onda krece potpisovanje veterana, igraca na minimalac, midlevel exception itd itd.

                    Ne znam koliko bi Lonzo interesovao SA ali Ingram i Kuzma bi svakako uz neki pik. Ipak moramo nekom uvaliti i Denga a ne vjerujem da ce ta ekipa biti SA.

                    Bas dosta stvari treba da se poklopi da bi dosao u Lejkerse. Vidjecemo


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Boston je po meni najveca konkurencija za Kawhi-a, jos bili zainteresovani na deadline-u prosle sezone a imaju sijaset resursa, mladih igraca, pikova...
                      I ja bih bio zadovoljan sa Kawhi-jem i PG-jem, bez Lebrona, ako uz to ostane jos koji mladi igrac iz ove sadasnje ekipe

                      Comment


                      • Da, po meni Lejkersi i Boston su 2 najrealnije opcije.

                        Nas j... sto nas Pop mrzi, jedino Kawhi da tipa kaze hocu u Lejkerse a da ostalima prica da nece potpisat ugovor ali realno ako ode u Boston on tamo i ostaje.

                        Ako je Lebron namjerio u Lejkerse on ce napraviti izuzetan pritisak na Medzika pa i Kawhi-ja da dodje.

                        Da se ne lazemo drim tim ali ne nadam se, nerealno mi je to sve


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ma da, alu mislim da ce Magic nesto iskombinovati, i biti sve ok a i Pop po svemu sudeci nece voditi Sparse preko 2020. Tako da moze da nam da neku jeftiniju cenu

                          Comment


                          • Ako Lejkersi to naprave, ubijedjen sam da Boston onda ide po Dejvisa.

                            Bice ludo ljeto, dosta promjena i kombinovanja. Za par dana draft pa da vidimo, ocekujem koji trejd to vece


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Durant ce ih unakaziti kako god se sakupe..LBJ je najbolje da ode u Hjuston..kakav LA i Boston gde ga svi mrze..to je tek smesna prica...U Fili bi mogao da igra narednih 5 godina, tj da ovi klinci igraju za njega...cak i da im da loptu ruku..pravljenje drim tima u LA, gubi legacy i ako ne uradi nista, pitanje je oce biti u top 5 svih vremena realno...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                                High risk high reward sto bi se reklo.

                                Znas sta bi mu bilo za legacy da ode u LA i da napravi drim tim i da jos donese titulu?

                                Jedina veca prica bi bila da ode u NYK i njima donese titulu.

                                Sto je neko od americkih novinara izjavio, on sad juri taj neki narativ da osvaja gdje god ode, taj neki fazon.

                                Kazem, ne bih volio da dodje ali iskreno govoreci, Lejkersi su itekako u igri za njega.

                                Ako se napadne Kawhi i nekako dovede, bolje pomoci za Lebrona nema trenutno u Nba od Kawhi-PG13 osovine.
                                Momci koji peglaju odbranu, igraju napad a nisu ballhog tako da kazem vec mogu bez lopte da se krecu.
                                O odbrani da ne pricam, sve bi mogli da preuzimaju.

                                Npr da Lonzo ostane on ima veliki potencijal da bude odlican defanzivac za svoju poziciju pa tu Kawhi da ne pricamo ko je i sta je i PG13 koji je isto sjajan defanzivac. Lebron se godinama unazad steka u odbrani, stigle godine ali mislim da bi ta ekipa imala strasan defanzivni potencijal ali otom potom, da je pricamo uzalud.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X