Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LejkerBoy View Post
    Oklahoma odradila vrhunski trejd, dobila Schröder-a, trejdovali Mela. Smanjili luxury tax, a pojacali roster
    Da, nisu morali da strechuju Mela i rastegnu njegov ugovor na 3 godine vec ga trejdovali a opet dobili nesto za njega jer iako nisam ljubitelj Srodera, moze biti koristan. Vidjecemo kako ce u Okc funkcionisati ali ako ne bude dobro onda ga mogu trejdovati i dobiti nesto za njega. Mlad je, ima okej ugovor na jos 3 sezone tako da ga mogu uvijek uvaljati nekom ako ne bude po planu.

    Mela ce Atlanta isplatiti tako da vidjecemo gdje ce potpisati, volio bih u Lejkerse mada mislim da je Hjuston favorit br 1.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Pobednik trejda je realno Melo. Uzeće brat 28m odmah i onda moći da bira gde će i plus tu koliko će da uzme

      Comment


      • Melo u LA-u samo ako bi igrao sa klupe i ako ne bi smetao razvoju Kuzme i Ingrama. Ostalo je jos nesto u tim nogama, samo treba na pravi nacin iskoristiti

        Comment


        • Lepo sasuo sve u lice hejterima.

          Bugi: Nekada sam bio "oštećena roba", a sada prejak za Voriorse

          Demarkus Kazins, novi član Golden Stejta, na predstavljanju je rekao da ga ne zanimaju kritike javnosti jer je došao u najjači tim na svetu.
          Izvor: B92 petak, 20.07.2018. | 10:11

          Kazins, koji je potpisao na godinu dana za 5,3 miliona dolara, na predstavljanju u Voriorsima istakao je da su mu zanimljive reakcije na njegov dolazak.

          "Iskreno, ne zanima me, stvarno me ne zanima. Ludo je koliko su ljudi bili ljuti", rekao je Kazins i nastavio:

          "Zabavno je kako sam pre početka cele ove stvari bio uništen. Bio sam oštećena roba, nisam bio pobednik, sve je bilo negativno. A, čim se dogodilo, situacija je u fazonu – on je previše dobar da bi prešao u Voriorse. Zabavno je kako se narativ menja kada stvari ne idu kako su oni očekivali".

          On je dodao da ne namerava da pokuša da se dopadne svima.

          "Došao sam do trenutka u kojem sam oguglao na kritike. Razmišljam na sledeći način – ako živiš svoj život da bi zadovoljio svaku osobu koja te kritikuje, onda ćeš poludeti. Nikada nećeš zadovoljiti svakoga i činiti ono što misle da treba činiš, posebno u ovoj poziciji. Uvek će biti neko ko neće biti saglasan sa onim što se dešava. Ne zanima me jer sve što je rečeno je bezopasno. Hodam uzdignute glave i opušten sam. Dobro sam, šta će oni uraditi?".

          Za kraj, postavio je jasne ciljeve, iako će propustiti veći deo sezone zbog povrede ahilove tetive.

          "Ovde sam da igram košarku, ovde sam da bih nastupao na najvišem nivou. Došao sam da pobeđujem, sve ostalo će se srediti samo od sebe. To nije moja briga", zaključio je ‘Bugi’.

          Voriorsi su postali tek šesti tim u NBA istoriji i prvi od sezone 1975/1976 koji u svom rosteru ima pet Ol-star igrača iz prethodne sezone.

          Kazins je prošle sezone prosečno beležio 25,2 poena uz 12,9 skokova i 5,4 asistencija, te šutirao 35,4% za tri poena na 48 nastupa pre povreda.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ima li ko ludju ekipu?[emoji123]

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Samo da vidim na par minuta petorku Rondo-Ball-Lance-Beazy-Javale na parketu. Death lineup level atomska bomba

              Comment


              • Bjelica je ipak otisao kod Bogdanovica u Sakramento, 3 god 20 mil $

                Comment


                • Originally posted by LejkerBoy View Post
                  Bjelica je ipak otisao kod Bogdanovica u Sakramento, 3 god 20 mil $
                  Ovaj Rašković je pajac najobičniji.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ode Melo u Hjuston
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Steta, mogao je i morao je mnogo vise

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Comment


                          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X