Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo mu je ovo što piše wish na dresu, samo su trebali da dodaju ispod ring.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Mozes ti to bolje, nije bas ovo ispala dobra fora.


      Koliko lijepe dresove imaju, jos Kawhija da vidim u njemu i milina


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Sad vidim na instagramu da je Lebron vec poceo sa svojim pripremama. Sto se tice njegovog profesionalizma, najbolje bi bilo da „zarazi“ ove omladince u timu, kako ds brinu o svom telu i kako da ostanu sto duze u top atletskoj formi.

        Mislim da bio najveci poduhvat Lebrona u njegovoj karijeri da osvoji titulu sa Lejkersima i rasparča ovu gigantsku dinastiju u Golden Stejtu.

        Comment


        • LeBron je po sportskom profesionalizmu košarkaški Kristijano Ronaldo. I samim tim sigurno će delotvorno delovati na ostatak momaka. Kako na samom terenu tako i van njega, teretani.
          Samo što i dalje mislim kako su sadašnji Lejkersi još tanki i slabašni za Voriorse. Još tu fali dosta materijala i štofa ne bi li se sa podjednakim snagama na crtu Ratnicima.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Lebron u Lejkersima, CR7 u Juveu. Nevjerovatno. Da mi je neko rekao prije 2-3 mjeseca da ce se to desiti rekao bih mu da je lud


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Comment


              • IT za minimalac, fenomenalan posao. Jos su trejdovali i Farida i Artura da ociste salary cap.

                Denver has agreed to send Kenneth Faried, Darrell Arthur, a 2019 protected first-round pick and a future second round pick to Nets for Isaiah Whitehead, league sources tell ESPN. Salary dump for Denver.
                Denver unloads $21M in salary on the deal. Nuggets will waive Whitehead, sources tell ESPN.

                Clearing out the Kenneth Faried and Darrell Arthur contract saves Denver a combined $43M in salary and projected luxury tax. The Nuggets now have 14 players on guaranteed contracts and are now $8.7M below the luxury tax.

                Sjajan posao. Ovo je tim Denvera:

                The Denver Nuggets have a SOLID depth chart.

                PG: Jamal Murray, Isaiah Thomas
                SG: Gary Harris, Malik Beasley
                SF: Will Barton, Michael Porter Jr.
                PF: Paul Millsap, Trey Lyles, Juan Hernangomez
                C: Nikola Jokic, Mason Plumlee

                Mike Malone is going to have a lot of fun. WOW!


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                  Wayne Elington istaje u Majamiju.

                  Lin trejdovan u Atlantu
                  Last edited by Miki28; 13-07-18, 06:37.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                    Posle onakve sezone u Bostonu, za IT sve nizbrdo krenulo. Koje sranje
                    Last edited by Miki28; 13-07-18, 08:02.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nije mi se svidjao ovaj pik Portlanda uopste, ali pokazuje da bi mogao da bude steal. S obzirom da nije igrao na koledz, gledao sam mu ove treninge i nekako mi je tvrdo izgledao. Sad kad ga gledam, to totalno drugacije izgleda. Ima dobre fizikalije, iznenadjujucu cvrstinu u odbrani i neki cudni, ali brz izbacaj na sut. Grejace klupu ove sezone, ali bi mogao odlican igrac da postane. Portland svakako samo bekove moze da naprave dobrim, tako da ne sumnjam da ce i ovaj biti dobar.
                        sigpic

                        Comment


                        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Svi Mikailuk, brat moj, zavrsio je Koledz, a tek ima 21, krenuo sa 16/17 na koledz, mladji je od Kuzme dve godine

                            Comment


                            • Jabari ode u Bullse. 2 godine, 40m. Druga godina tim opšn

                              Btw ovi highlightsi iz letnje lige svaki dan razvaljuju

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Btw ovi highlightsi iz letnje lige svaki dan razvaljuju
                                S razlogom je to letnja liga, nema potrebe da se previše loži na brojke i poteze među takvom konkurencijom.

                                Comment

                                Working...
                                X