Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kosjerac View Post
    Buker brutalan ugovor,nigde ne bi dobio ovakav.
    Dobio bi u vecini ekipa koje bi oko njega da grade PO ekipu, tesko da ce takav igrac kao prva violina da se bori za prsten. Covek je prosle sezone imao AS brojke.

    Sa druge strane, ovaj ugovor ce itekako da utice na ugovore drugih igraca kada dodju na naplatu. Tako da je ovo u isto vreme i dobra i losa stvar.

    Comment


    • Slika govori vise od hiljadu rijeci.

      Spoiler


      Spoiler

      Comment


      • Originally posted by Kosjerac View Post
        Buker brutalan ugovor,nigde ne bi dobio ovakav.
        Pametan potez McDonough-a, očigledno glavni igrač u narednom periodu, kad se doda Ayton vidi se izvanredna strategija.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Rosso trebaće im onda 5 lopti, za ovakvu statistiku.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Rosso trebaće im onda 5 lopti, za ovakvu statistiku.
            Ma zajebi statistiku, pogledaj prvu petorku.I bez Bugija su bili brutalni. Liga je ugasena za narednih par godina. Ovo je kao da igras neku igricu i imas sifru za besmrtnost, to je ta prica.

            Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

            Comment


            • Kazins ce nakon sto se oporavi od povrede Ahilove tetive da bude na nivou nekog Rendla i bice daleko od AS kalibra.

              Ko god da je imao tu povredu, nije uspeo da se vrati na nivo na kojem je bio pre.

              Comment


              • Znam da se vraca poslije zajebane povrede, ali da ce biti na nivou Rendla to ne mogu da se slozim.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • I moci ce da igra samo jednu sezonu pod ovim ugovorom, GSW nema bird rights za njega tako da ce mu moci dati ugovor od 6 miliona $ sledece sezone sto cisto sumnjam da ce Cousins prihvatiti.
                  Sledece sezone isticu ugovori i Kleja i Drejmonda, sumnjam da ce neko od njih uzeti bilo sta manje od max ugovora, mozda za nijansu manji. Videcemo koliko je spreman Lacob da placa 4 max ugovora

                  Comment


                  • Kazins ne mora ni da igra, opet ce biti prvi
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dace ugovore oni, otice Durant a doci verovatno AD..ja bih bar tako uradio...KD moze u LA, taman ce imati prestenja kao LBJ, meni to smrdi na tako neku pricu....Apsolutno sam siguran da 95% AS igraca zeli da igra u GSW a isti taj broj ne zeli sa LBJ...u GSW uzivaju igrajuci,dok je kod LBJ ziva muka...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja msm da ce Durant u NYK, bas je njegov agent nesto spomijao to cini mi se, mislim ako napusta GSW da fe mu to biti sledeca destinacija.
                        Svakako je GSW ubedljivo najveci favorit sa nenormalno jakom petorkom, dobrim sistemom i odlicnom hemijom

                        Comment


                        • Juce je onaj Hejvurd ili kako vec novinar, rekao da Orleans tj AD nije zeleo u timu Kazinsa..Da LBJ isto nije hteo njega...itd...Bugi dolazi tek u Januaru i sigurno nece biti visok faktor.Cak i lozi on da su rekli da Bugi nece biti u 5 i da ce se nadrkati zbog toga...

                          Mada razumem njega, zivi u LA i odavno je u dupetu LBJ-a...

                          Mene u narednim godinama samo zanima gde ce otici Beret ovaj iz Duke, on vec sad moze lagano da igra u NBA, toko izabere, imas sigurnu buducnost za narednih xx godina..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Hahaha da ode KD, dobra prica.

                            AD je zver od igraca ali ta tvoja prica je totalni unrespect prema jednom od najboljih igraca svih vremena, bar ce tako biti kad zavrsi karijeru.
                            Takva ofanzivna sila se rijetko srece a KD je bukvalno cheat code u napadu.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              Ja msm da ce Durant u NYK, bas je njegov agent nesto spomijao to cini mi se, mislim ako napusta GSW da fe mu to biti sledeca destinacija.
                              Svakako je GSW ubedljivo najveci favorit sa nenormalno jakom petorkom, dobrim sistemom i odlicnom hemijom
                              Ne moze sledece ljeto vec ljeto posle toga imaju prostora u salary capu. Naravno osim ako ne pociste sve zivo ali Noah i Lee bas tesko da mogu uvaliti. Onda Kanter ima jak ugovor mada izlazeci. Vidjecemo sta ce uraditi ali bilo ji bas lijepo imati jake NYK uz Boston, da se malo ujednace stvari


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ne moze sledece ljeto vec ljeto posle toga imaju prostora u salary capu. Naravno osim ako ne pociste sve zivo ali Noah i Lee bas tesko da mogu uvaliti. Onda Kanter ima jak ugovor mada izlazeci. Vidjecemo sta ce uraditi ali bilo ji bas lijepo imati jake NYK uz Boston, da se malo ujednace stvari


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Jos je verovatno ohrabrujuce za free agent igrace prica da James Dolan razmislja o prodaji NYK-a

                                Mislim da ce sledece leto biti jos ludje sa slobodnim igracima, Kyrie Irving, Jimmy Buckets, Kawhi, Klay, Cousins, KD jer je potpisao 1+1, a cini mi se da ako ne osvoje titulu, da postoji relativno mala sansa da ode iz Bay Area-e

                                Comment

                                Working...
                                X