Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aquaria View Post
    Trebalo bi da bude ok i da mu ne smeta u bilo kakvoj funkcionalnosti dok igra basket ako se propisno lijeci, puno gore ce recimo bit Porzingisu sa njegovom povredom...


    Nego, ako je do sad bilo nepisano pravilo da nema uzimanja Warriorsa u NBA 2K, sto rec posle ovoga...
    U teoriji moguće, ali sam gledao listu NBA igrača koji su doživeli istu povredu sa 25+ godina i svuda je bio evidentan pad, negde i drastičan. Nije baš duga lista doduše

    A ja sad imam neki osećaj da neće uzeti titulu ove godine. U isto vreme me živo zanima ko bi pa mogao da ih dobije

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      A ja sad imam neki osećaj da neće uzeti titulu ove godine. U isto vreme me živo zanima ko bi pa mogao da ih dobije
      Zavisi dosta od toga sto ce Lejkersi uspjeti da sklope u nastavku, i kako ce Boston izgledati sa Kajrijem i Hejvordom. A tu je i Hjuston... Moglo bi bit krvavo

      Comment


      • https://mobile.twitter.com/BPortisti...50631483146242

        Neko moze, a neko ne...

        Comment


        • Bugi kancer, dosao da ih posvadja tamo.

          U medjuvremenu, Portland potpisao i desetog beka.

          Ako Nerlens Noel bude dobro sa glavom, sa Oklahomom bi tesko ko mogao fizicki da se nosi.
          sigpic

          Comment


          • Uzimaju Bugija samo da bi oslabili konkurente, isto zlo kao sto radi Bajern Minhen u Bundesligi godinama unazad.

            Bugi je nakon Durenta jos jedna juda koja se prodala zbog prstena, neka ih nabiju sebi u dupe.

            Smece ljudsko moralno.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • To je više puta ispričana priča Czbg, u to vreme Hornetsi nisu imali predsednika, Stern im je bio de fakto vlasnik, pa je imao mogućnost da udari veto. Bizarna situacija, ali totalno drugačija od ove. Ne može ovde liga ništa da uradi. Igrači su postali... to što su postali
              Ali ne bi me iznenadilo da zbog ovoga NBA skonta neko pravilo da spreči ovakve stvari u budućnosti.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                To je više puta ispričana priča Czbg, u to vreme Hornetsi nisu imali predsednika, Stern im je bio de fakto vlasnik, pa je imao mogućnost da udari veto. Bizarna situacija, ali totalno drugačija od ove. Ne može ovde liga ništa da uradi. Igrači su postali... to što su postali
                Ali ne bi me iznenadilo da zbog ovoga NBA skonta neko pravilo da spreči ovakve stvari u budućnosti.
                Jos je Pol u to vrijeme bio u prajmu, a Lejkersi dali ispranog Lamara Odoma kao najboljeg igraca u to dilu. Normalno da su vlasnici ostalih timova glasali protiv toga.
                sigpic

                Comment


                • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                  Ma pisaj po sirotinji. Bravo za GS.

                  Bugi je lud lik, al se kocka.


                  https://twitter.com/enes_kanter/stat...762266112?s=21


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 03-07-18, 04:02.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Bolesno, bas bolesno...Pamtice Lebron svoju trecu titulu ocigledno..Sta mu rade, ovo nije normalno...auuu sunce ti hebem, stvarno bolesno da tim ima 5 All Star igraca, nisam navijac GSW, volim ih, ali NBA treba da reaguje...DG nije zaboravio ono izbacivanje iz PO sa Klivlendom...lik im je i GM..sta rade, haos..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Definitivno ce GSW biti najomrazeniji tim u istoriji, ovo je pecat na to..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Drejmond ga je doveo, kao i KDa pre 2 godine. Bice fora kad budi trejdovali Drejmonda i Kleja za par sezona za AD-a

                        I ja mislim da sad nece osvojiti titulu, mora da postoji neka kosmicka karma, mora.

                        Comment


                        • According to the Elias Sports Bureau, the 2018-19 Warriors will be the sixth team in NBA history -- and first since the 1975-76 Celtics -- to have five All-Stars from the previous season.

                          Comment


                          • Samo da dodje Kawhi i idemo bre protiv GSWa, rasparčaćemo ih

                            A mislim takodje da Boston ima solidnu sansu protiv njih u finalu, nesto tipa Detroit protiv Lejkersa sa Karl Malone-om, i Payton-om
                            Last edited by LejkerBoy; 03-07-18, 07:26.

                            Comment


                            • Tako je, Kawhi da dodje pa da mi pocnemo svoju pricu a oni nek dovode i Dejvisa rad mene.

                              Bugi se kladi na sebe. Kad vec uzima manje nego sto je mislio onda nek bar uzme u najjacoj ekipi u Nba pa da uzme prsten, oporavi se kako treba pa sledece pjeto zabode max.

                              Inace, i ja sam ubijedjen da nece uzeti prsten ali otom potom. Vise cu na tu temu kad se timovi kompletiraju, pocetkom sezone


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Jok i nece uzeti prsten...Ne budite naivni, one tamo godine uzece Dejvisa, resiti se Bugija i verovatno ce otici i Durent i tako dalje i tako dalje...sledece 2-3 godine im niko nece prismrdeti...bukvalno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X