Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LejkerBoy View Post
    Videcemo, bar bi trebalo da se plasiraju Lejkersi u playoff, cime bi prekinuli najduzi niz neigranja istog u istoriji ovog kluba, i ako nista drugo, razvice se ovi klinci pod okriljem Lebrona. Kajri je bio solidan igrac koji nije uspeo predvoditi Klivlend u playoff, a transformisao se u Superstara dok je igrao sa Lebronom u Klivlend.

    A i ne mislim da ce Lebron imati slobode biranja saigraca i davanja ugovora drugarima kod Magica, ipak je Magic ovde top dog, i ne bih voleo da vidim klasicne price kada lejkersi povedjuju da je sve zbog Lebrona, a kada gube da su krivi saigraci.
    Razvice se klinci Kayri se razvio...pa on je bio klinac i normalno da je rastao...on je bio samo prvi pik..nista vise..Daj stvarno, znam da ga ne volite ali sta ces, para ide gde burgija nece...visa sila

    Jedina legitimna stvar u NBA je da uzmes PO i da osvojis titulu..te price, klinci rastu uz njega itd..je ono..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Da je Lebronu cilj iskljucivo titula, verujem da bi otisao u Filadelfiju ili Hjuston. Poroducna odluka je ovo bila, kazem ti da bih voleo da Lejkersi udju u playoff za pocetak, a za Lebrona necu ga zgotiviti sigurno jer je dosao u klub za koji navijam 10 god, ali podrzavacu ga jer igra za Lejkerse, a za titule polako, konacno da dodje neki high profile Free agent u LA
      Last edited by LejkerBoy; 02-07-18, 11:44.

      Comment


      • Nevjerovatno koliko Deng odnosi Lakersima, vjerovatno najgori ugovor u istoriji NBA. Trenutno nema prostora za Kawaia, mora se nekome uvaliti Deng i neko od mlađih.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Nevjerovatno koliko Deng odnosi Lakersima, vjerovatno najgori ugovor u istoriji NBA. Trenutno nema prostora za Kawaia, mora se nekome uvaliti Deng i neko od mlađih.

          Lik se tu sjebao, racuna na Randle-a, a njemu je istekao ugovor i nece ga produziti, za sad. Najverovatnije ce biti ponuda od 2 mlada igraca (Kuzma/Ingram + Hart/Lonzo) i kombinacija pikova konacna, i zavisice od toga da li ce to prihvatiti Pop i Bufford ili ce proslediti Kawhi-ja Filadelfiji ili Bostonu.

          A mislim jos da ce da stretch-uju Dengov ugovor, pa ce imati dosta manji cap hit njegov ugovor

          Comment


          • Ali ovaj fazon navijača Lejkersa da kao nisu previše uzbuđeni zbog svega ovog, nego kao da je došao neki random dobar košarkaš

            Comment


            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
              Ali ovaj fazon navijača Lejkersa da kao nisu previše uzbuđeni zbog svega ovog, nego kao da je došao neki random dobar košarkaš
              Ja ga nikada nisam želeo u Lakersima, meni deluje kao neki prosek igrač da je došao, nema nekog uzbuđenja iskreno

              Zašto nije ostao 4,5 godina u Cavsima i lepo završi karijeru, šta mu je trebalo ovo da igrač kojeg ne volim dolazi u tim kojeg volim

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                nema nekog uzbuđenja iskreno
                I kod mene.

                Jer i dalje je GSW miljama ispred, neće se moći boriti za titulu.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  I kod mene.

                  Jer i dalje je GSW miljama ispred, neće se moći boriti za titulu.
                  Opusteno. Idemo prvo ka plejofu.

                  Ajde Magic zavrsavaj Kawhija da bude zanimljivo, da se bar ima sta hejtovat


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • E bre Lakersi, nicim niste zadovoljni.

                    Moje neko misljenje je da ova prva sezona nije krucijalna. Tu moze da se juri samo prolazak u PO za pocetak(zavisi sve naravno od toga hoce li Kawhi doci sad ili ne).

                    Ako Pop odluci da posalje njega negde drugde, njega nista ne sprecava da dodje sledece leto. Takodje bih dao Cousinsu neki besan ugovor na jednu godinu sa TO, pa ako se pokaze posle povrede dobro, onda ga potpisati na duzi niz godina I oformiti trio Bugi-Lbj-Kawhi. Tu bi ostalo igraca da popune petorku I igraju s klupe. Jedini uslov je da se uvalja Deng uz Kuzmu za neki expiring ugovor.

                    Niie ovo lose za Lakerse, mada zavisi ko sta preferira. Bice ovde 2 godine za titulu, u to sam siguran. Sad nekome se vise svidja ovako nesto, a nekome put kao sto ima Boston pa da se svake godine postepeno poboljsava ekipa sa ciljem da se malo kasnije napadne titula, ali da se bude relevantan duzi niz godina.
                    Last edited by colke995; 02-07-18, 17:34.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma samo da Kawhi dodje u LA, tek ulazi u prime, zverka je, igra i napad i odbranu, atleta nevidjeni i clutch. Da ne izvisimo za njega kao sto smo izvisili za PG13. Mora da se zavrsi sto pre on. Pa onda idemo, a za Boogie-a se slazem, 1+1 da mu se ponudi pa neka odluci da li hoce, ili ne.

                      Inace procitao sam da se radi na produzenju ugovora sa Randle-om, kontam da ce i tu verovatno pokusati da mu daju 1+1, ali prenabudzen ugovor. Svidja mi se to, bas je bully igrac, malo da poradi na sutu i bice sjajan, a i ovako je ok za promenu ritma

                      Comment


                      • Nema se toliko prostora, moze Rendl ili Bugi i to za Bugija bas mora da se Deng posalje nedje ili strechuje.

                        Potpisali su Lanselota, Mekgija i KCP tako da je otisao dio salary capa. Ima nekuh 15-18 miliona ako se odreknu Rendla ili njemu da daju to i popune roster sa mijimalcima i mid level exception.

                        PG13 je zavrsena prica, zao mi je sto nije dosao ali tako je odlucio i puca mi za njega. Okrecemo se drugim igracima a fala Bogu ima ih.

                        Lebron je 4 godine tu sto pokazuje da vjeruje u projekat i da mu 1 god nije krucijalna sto znci da je spreman cekati i sledece ljeto kad su KD, Kawhi, Batler itd slobodni igraci.

                        Sad navijaci drugih ekipa nabacuju pritisak da se ide na titulu odmah sledece sezone. Nijedan fan Lejkersa to nece napisati. Idemo prvo da se kompletira tim pa plejof pa onda da vidimo ali sledece sezone ja cu prvi napisati da se ide na titulu.
                        Moguce je i ove god napasti ali treba jos dosta toga da se zavrsi tako da nije realna prica.
                        Sledece ce to vec biti realnije


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ma brate samo da udju u playoff, malo da se razviju klinci i ja sam prezadovoljan, mada jos samo jedna stvar mi fali pa da bude idealan offseason-Kawhi “the Claw” Leonard. Superstar za narednih 7-8 sezona u zlatno-ljubicastom dresu, koji bi bio idealan Kopartner Lebronu i vrlo verovatno njegov najbolji saigrac ( u rangu sa Wade-om 2011-2012).
                          A za Boogie-ja/Randle-a, svejedno mi je ko ce, jedino je bitno da bude ugovor 1+1-team option.

                          Lagano su za Lejkerse igrali Lebron, Kobe, Kareem, Magic, Shaq, Wilt
                          Last edited by LejkerBoy; 02-07-18, 18:59.

                          Comment


                          • Zaboravio si jos neke, isto velike legende Nba lige. Prvo naravno Jerry West a onda Elgin Baylor pa onda James Worthy, Norm Nixon itd itd. Previse ih je stvarno.

                            Jednostavno legendarna fransiza[emoji123]

                            Nego kad ovako gledam Lejkersi sam krem igraca na svakoj poziciji osim eto na poziciji 4, gdje je malo tanje ( Gasol, AC Green, Horace Grant, Odom, Meloun itd itd ). Odlicno ali kad pogledas na 5 Sek, Karim i Wilt da se smrznes.
                            Na 1 Magic moze sam mada su i West i Baylor provodili svone vrijeme na 1 tada.
                            2 Kobi i West naravno
                            3 sad Lebron i Worthy i naravno Baylor


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              Ma brate samo da udju u playoff, malo da se razviju klinci i ja sam prezadovoljan, mada jos samo jedna stvar mi fali pa da bude idealan offseason-Kawhi “the Claw” Leonard. Superstar za narednih 7-8 sezona u zlatno-ljubicastom dresu, koji bi bio idealan Kopartner Lebronu i vrlo verovatno njegov najbolji saigrac ( u rangu sa Wade-om 2011-2012).
                              A za Boogie-ja/Randle-a, svejedno mi je ko ce, jedino je bitno da bude ugovor 1+1-team option.

                              Lagano su za Lejkerse igrali Lebron, Kobe, Kareem, Magic, Shaq, Wilt
                              Dejvis je brutala, generacijski igrac i naravno da bi svi voljeli da ga imaju u timu ali iskreno meni je Kawhi zelja broj 1.

                              Dejvisu zelim da ode u neki jak tim pa makar to bio Boston jer je zalosno da on igra sa igracem kakav je Elfrid Payton.
                              Zalosno je da i ono sto dodje korisnose raspadne, povreda Kazinsa, nedavanje ugovora Evansu itd itd.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • I ja sam za Kawhi-ja, lik je jebena mašina. Moze da funkcionise kao top dog, ali dokazao se i kao druga zvezda u San Antoniju. Ovaj dolazak Lebrona me je bas ubacio u hype da cemo konacno ponovo igrati PO

                                Ne znam da li igras NBA 2k, zamisli sledexe godine history Lakers tim sa Lebronom pored svih ovih legenda Lejkersa

                                Comment

                                Working...
                                X