Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš me zanima šta nudi Ainge. Kapiram da je Tatum nedodirljiv, možda i Brown.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • https://twitter.com/wojespn/status/1...421181953?s=21

      https://twitter.com/sam_amick/status...035062273?s=21


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Miki, ako LA trejduje za Kawhi-ja, koje igrace mislis da ce trejdovati? Da li bi voleo da daju Ingrama?

        Comment


        • Ingram je centar svakog dila, to sam ubijedjen.

          E sad sta jos uz njega pitanje je?

          Sto se Kawhija tice ne mogu biti objektivan jer ga bas zelim tako da bih dao i Kuzmu i pik uz njega jer koliko god da gotivim BI Kawhi je ipak superstar, jedan od najboljih 2 way igraca ikada. To ako imas priliku da dovedes, pa jos u prajmu, to moras da uradis.


          Na kraju mislim da ce biti 3 team trade, da ce neki lotery tim da se ukljuci i uzme neke nepovoljne ugovore ( Denga ) uz pikove ili mladog igraca.

          Volio bih da zadrze Lonza i Harta jer bi onda mogli bas ozbiljnu odbranu da igramo. Lonzo ima sjajne predispozicije a Hart je vec pokazao da je itekako sposoban za dobru odbranu


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Slazem se sa tobom u potpunosti, Ingram u najboljem slucaju moze biti nesto slicno Kawhi-ju, a ako Kawhi dodje u LA, to bi maltene donelo i Lebrona, iako bih vise voleo da vidim George-a umesto njega, a to ce znaciti da ce Kawhi vrv biti druga opcija u napadu i da ce vecina poseda u ofanzivi pripasti Lebronu i uz to bi Lonzo takodje organizovao u ofanzivi, a Kawhi bi cuvao energiju i pojeo bi protivnicke igrace u odbrani kao u danima kad je bio DPOY.

            Ali ova prica sto je objavio Stephen A Smith da je LBJ porukom pozvao Duranta u LA hahahahaha

            Comment


            • Stephen A Smith je zanimljiv ali on tako lupeta i malo zabavlja narod.

              Kawhi ako dodje i formira se taj supertim, odmah se pare stavljaju na njega DPOY. Au sta ce da radi the Claw.

              Mnogi su zaboravila kakva je to zverka u defanzivi. Ej, gameplan pravis tako da iskljucis svog ofanzivnog igraca iz igre jer je Kawhi na njega. Nesto jebeno nevjerovatno.

              Ko god ga uzme, dobio je superstara. Manite me tih prica, povreda, sisa ovo ono. Decko je ZVER.

              Ne vjerujem da ce danas, sutra da se zna gdje ce alj vec od subote, nedelje ocekujem rasplet.

              Bukvalno, cekalica, ko prvi popusti




              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ma da, ipak je to najbolji two-way igrac trenutno u celom dvetu koji je pri tom u najboljim godinama.
                U odbrani ako dodju (nadam se) PG i Kawhi i ostane Lonzo i Hart, svi brzi, duge ruke, dobra fundamentalnost i pozicioniranje, bruka.
                A pri tom ocekujem od Lonza da bolje sutira i sa 3, popravi polaganje i da ce biti dobar starter, a Hart nesto tipa 3 and D wing, jos su uzeli ovog rukija, centar sto sutira 3 tako da bi bilo pravo uzivanje gledati takvu ekipu



                Uopste mi nije jasno zasto se čelnici Dallasa ponizavaju sa Deandre-om... lik ih je zajebao za sve pare pre par sezona, mator je sada, igra mu je nula, a Dirk vise nije u prajmu pa mu treba samo jedan Tyson Chandler-tip igraca i da budu konkurentni
                Last edited by LejkerBoy; 28-06-18, 20:16.

                Comment


                • Ni meni nije bas jasno to oko DJ i Mavsa.

                  Mozda zele da se rese Metjuza.

                  Ja na njihovom mjestu bih pojurio Rendla ako Lejkersi naprave ovo sto im je namjera


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Decko jeste zver ali u sistemu...Pored njega je bio npr Dankan, dosta defanzivno dobrih igraca...U LA ce imati ono smesnu defanzivu..Nema trika da on bude DPOY, primace i dalje tuce poena..niti mislim da on moze da sacuva Duranta npr...plus sto kompatibilan nece biti sa LBJ...sta ce on kao da ceka spot up suteve itd...igra izolacije itd..ne vidim da je to dobro za tim...ali ako nista bice zanimljivo...Houston i GSW ce ih prebiti u svako doba dana i noci, a moguce i jos neko sa zapada...

                    Dzordz,on i LBJ su svi krila, bez obzira sto ce LBJ na keca..to meni ne izgleda na nista...opet ni to ne znaci da ce biti losi ili da se nece naci...ali na prvu loptu mi ne izgleda kao neko ko ce uzeti titulu....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne znam, GSW je najbolji kada su na parketu Curry-Klay-Iggy-KD-Green, od toga imas samo jednog „big man“ igraca Green-a koji je fazon 200cm i KD-a koji je krilo sa visinom petice.
                      Dok bi ovamo vrv igrali Lonzo(196cm)- Hart(196cm) - Lebron lik jak kao centar - Kawhi najbolji defanzivni igrac lige kad hoce, nenormalne atletske predispozicije i ako dodje George lik sa 208 cm, dobar sgreeivan u odbrani.
                      Van lopte u napadu su i Kawhi i PG bolji nego sa loptom, videli bismo kako bi to vec izgledalo, svakkao ne bih otpisivao ekipu sa Lebronom i dobrom odbranom na krilnim pozicijama, koliko god ja ne bih voleo da vidim Lebrona u zlatno-ljubicastom dresu jer bi sa njim i LaVar-om to vec poslao reality show

                      Comment


                      • Samo, ima jedna bitna razlika.GSW je to gradio kroz sistem dug niz godina...to tako preko noci ne moze..a i trener vam je go qrac realno...podseca me na Stiva iz Beverli Hilsa ))

                        Kazem,da je to na papiru ok,ali u praksi mislim da je to gola patka...moze biti dobro ali trebace vreme sigurno..mozda one tamo druge sezone...

                        I kako oni mogu imati tri superstara u ekipi...ko ce tu pristati na manji ugovor zimo me zanima..Realno ovo je LBJ treci supertim, ali prizeljkujem ga na zapadu,da vidimo kako ce mu dupe biti u procepu...Dzordz ako predje u LA, ispasce glup...njemu po meni ovo nikako nece leci...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • To ce isto izgledati kao Lebron&Irving ili Harden&CP3? Ono bas su se gusili.

                          Uopste ne kontam to potenciranje price, pa Kawhi i PG13 uopste nisu dominantni sa loptom ala Harden, CP3, Lebron, Westbruk.

                          PG13 itekako se krece u napadu i moze da bude kako kreator tako i spor up suter, najmanji problem za njega.

                          Kawhi isto tako ne igra izolacije ala Kobi vec je i on u motion offense, znaci krece se i onda poludistanca ili prodor.

                          Lebron na 1? Lebron pored ove dvojice je brate moj dobri, 4 u vecini postava u fazonu kao sto i igra cijelu karijeru, point forwarda a u small ballu bi bio i 5.

                          PG13 ili Kawhi se smenjuju na 2 i 3, mozes obojicu i spustiti da cuvaju i neke dominantne PG lige tipa Wbrk, Hardena, Lilarda a mozes ih mijenjati i na krilima. Brutala od defanzive.

                          Necemo se blamirati sa pricom da je Kawhi produkt sistema i prosjek defanzivac.
                          Kawhi Leonard je jedan od najboljih defanzivaca svih vremena, brutalan je. U koji god sistem da ga bacis on ce biti glavni u defanzivi, fenomenalne lateralne kretnje a o rukama da ne pricam, uvijek ti je njegova ruka u predjelu lica.

                          Jako povrsno gledas na te matchupove, nece nista Kawhi moci KD-u. Kad u ekipi imas Kawhija, PG13, Harta pa i Lebrona i mijenjas ih non stop na KD-u mislis da ce biti ista produktivnost Durenta a da ne pricam koliko bi se i Durent trosio u odbrani cuvajuci nekog od ove 3? Moras i taj aspekt ukljuciti u tu pricu.

                          Koliko god da je KD ofanzivna masina, ipak su Kawhi i PG13 uz Batlera jedini koji mogu koliko toliko da ga primire a imati 2 od 3 u istoj ekipi je brutala.
                          PG13 se bas zapostavlja u prici za dobrog defanzivca, decko je sjajan u kretanjima, nogama sjajno isprati svog igraca a ima i duge ruke.

                          Lejkersi sa njima 2 bi bili u samom vrhu lige, to ti mogu potpisati prvog daja sezone.

                          Kontam ja hejt i sve to, trebace im vremena da naprave tim koji moze sa GS jer je GS pa i Hjuston uigran ali pricati da bi to bila losa defanzivna ekipa i tako to je jako neozbiljno


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Sve to izgleda fino i mocno, ali na papiru.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da prežalim što nisam video ono najbolje od Celticsa, sa Hejvordom i Kajrijem, uz Horforda, koga baš cenim, neverovatno koristan igrač za ekipu. Ova dvojica da se oporave i uz neke minimalne izmene, tipa da dovedu nekog umesto Smarta, dolaze do velikog finala, čak iako LBJ ostane na Istoku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Da bi napisao i potpisao da Lenard nije produkt sistema, moramo da ga vidimo izvan SAS-a...Licno laicki ne vidim Lebrona na 4ti tu i off ball..Svakako gledam povrsno ali ne vidim ih tako kako si ti naveo...ali dobro...PG kao neki spot up suter..ne znam videcemo..voleo bih videti to i na terenu..Kako ce to Volton posloziti Pop je Pop ipak..videcemo kako sta kad se desi..sistem je sistem i nije ga lako napraviti,posebno ne za jednu sezonu...ali ko zna, mozda i bude nesto monstruozno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X