Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama znam, ali govorim za cjelokupnu situaciju. Upućen sam u Ikardijev problem sa mišićima, mislim da je taj problem pokupio iz Sampe, sad se pogoršalo. Koliko znam da je operiran, a sad kad se vraća nek sam dragi Bog zna.

    Navodno da je Lavezzi ponovo u igri? Spominje se eventualna posudba, zbog potrebne konstantnosti u prvih XI pred predstojeće SP u Brazilu, koju ipak u PSŽ-u baš i nema. Također se nešto slično polemiše i za Osvalda, dok je Menez bio ponuđen od strane francuske ekipe, ali je ipak uprava Intera riješila da odbije takav tip igrača.

    Smrdljivi Pereira bi mogao u zimskom roku da pojača (?) rusku ekipu, CSKA. Glasine kruže kako je naš skauting već našao alternativu u liku Bernata iz Betisa, što bi bilo idealno, jer se radi o daleko kvalitetnijem braniču naspram urugvajca koji je u stanju samo centrirati, i ništa više.
    Šuška se i o mogućem swap-dealu: Kuz/Markinjo - što zvuči jako primamljivo. Već je općepoznato kako Kuz nema mjesta u našoj ekipi, dok je brazilac dosta polivalentan igrač, te bi ga mogli koristiti na više pozicija, što nam i treba u ovom trenutku.
    Last edited by L' Imperator; 30-11-13, 12:02.
    18 Scudetto, 7 Coppa Italia, 5 Italian Super Cup, 3 UEFA Cup, 3 Champions League, 2 Intercontinental Cup, 1 Club World Cup

    Impazzisco per te Nerazzurri alè alè, Impazzisco per te Quando segna IL PRINCIPE, Impazzisco per te Nerazzurri alè alè...

    Comment


    • Brazilac Marquinho je polivalentna karina,nikakav igrac.To je majstor koji je na svim pozicijama koje je u stanju da igra los...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ipak je kvalitetniji od Pereire, ne? Nema standardnost u Romi zbog činjenice kako su ispred njega ipak neka jača imena, ali naspram urugvajca je izmislio fudbal. I, važno je istaći kako bi se prošlo bez trošenja, a lično bih poklonio Pereiru bilo kojoj ekipi, samo da ga više ne gledam u Interu.
        18 Scudetto, 7 Coppa Italia, 5 Italian Super Cup, 3 UEFA Cup, 3 Champions League, 2 Intercontinental Cup, 1 Club World Cup

        Impazzisco per te Nerazzurri alè alè, Impazzisco per te Quando segna IL PRINCIPE, Impazzisco per te Nerazzurri alè alè...

        Comment


        • Pereira je prelos,ali nije vala ni Marquinho nesto bolji prevara igrac...

          Ti si pricao da ga mijenjaju za Kuzmanovica koji je bolji igrac od njega,ali je budala i kod Mazzarija nece igrati
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Urugvajac mi je isuviše iščupao živaca, stoga zaista nemam više snage gledati ovog igrača u ekipi. Markinjo, baš kao što kažeš, ništa bolji igrač, ali zbog činjenice u kakvom se poređenju nalazi - bolji je, ako ćemo realno.

            Pa da, upravo za Kuzmanovića, ali želio sam reći kako ne bi bespotrebno prosuli novac, jer se radi o standardnoj zamjeni među klubovima. Kuz mi je jako drag igrač, ali žao mi je da propada u Interu, jer su još duge godine profesionalnog igranja pred njim, a jasno je kako Macari ne računa na njegove usluge.
            18 Scudetto, 7 Coppa Italia, 5 Italian Super Cup, 3 UEFA Cup, 3 Champions League, 2 Intercontinental Cup, 1 Club World Cup

            Impazzisco per te Nerazzurri alè alè, Impazzisco per te Quando segna IL PRINCIPE, Impazzisco per te Nerazzurri alè alè...

            Comment


            • Tom zamenom Markinjo - Kuzmanović nijedan klub ne postiže baš ništa, Markinjo kanta nikakav apgrejd, Kuzmanović nema mesta u Romi u onoj vezi, a tu je i Bredli za bek-ap, tako da bi ta trampa ukoliko do nje dođe bila klasično italijansko prosipanje iz šupljeg u prazno.

              Comment


              • Interesantna trampa, ako se desi

                TUTTOSPORT : MOURINHO U JANUARU NAPADA NA RANOCCHIU I KOVACICA ! MEDIJE NAJAVLJUJU TRAMPU : RANOCCHIA - DAVID LUIZ !!

                Comment


                • Ne postavljaj te gluposti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ranokija raspad od igrača trenutno. Kontam da ime neke veze pa ga novine veličaju.
                    Dobar je u skoku, ostalo ništa nema. Ne vidim kako bi on mogao da postane dobar štoper.
                    David Luiz za njega izmislio loptu.

                    Comment


                    • Kao na fejsu Najbolji izbor za Inter?


                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Svi mogu da se sagnu znalcu Osvaldu ovde, najviše fudbala ima u nogama, ali u glavni reklo bi se da nema ništa...

                        Comment


                        • Sve i jedan za dvije klase bolji od Osvalda
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Joveta najperspektivniji ovde + ima dosta iskustva igranja u ligi, logican izbor.
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • I na kraju stiže



                              Ma ne biram od one 4-ice, čisto da vidim mišljenja ostalih...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Jer ja nisam robot, ja sam samo Osvaldo


                                sad čekam da neko okači statistiku koliko je ko puta da gol, šutnuo u okvir gola i tako to, jbg fudbal se gleda na ESPN statistic.

                                Comment

                                Working...
                                X