Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: F.C. Internazionale Milano

    Tvente 2-2 Inter

    Strelci: Snajder i Eto za Inter, Jansen i Milito (a.g.) za Tvente

    Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 17 Mariga, 19 Cambiasso; 27 Pandev (29 Coutinho 61), 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito (11 Muntari 87).
    Subs not used: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 39 Santon, 88 Biabiany.
    Coach: Rafael Benitez.

    __________________________________________________ __________________________

    Nema više želje kod igrača neke velike za LŠ. Ipak bih i ja voleo da ove sezone budemo bolji u Seriji A nego u LŠ. Ali opet treba igrati i ovo takmičenje, jeste da nema šanse da se odbrani titula ali treba pokušati stići što dalje.
    Milito i dalje nije dao gol, već je odigrao 5 zvaničnih mečeva ove sezone. Ali veliki je on golgeter, proradiće.
    I prošle godine je Inter počeo LŠ nerešenim ishodom u gostima sa Rubinom...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: F.C. Internazionale Milano

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ll0amKhJ2jw[/youtube]
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9S5C2a-E-5c[/youtube]
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: F.C. Internazionale Milano

        Kako nije dao gol???

        Pa jel dao sinoc? (%fsd%&j

        doduse u sopstvenu mrezu $#^%RT
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: F.C. Internazionale Milano

          [quote author=dacha-czv link=topic=2716.msg168856#msg168856 date=1284549766]
          Kako nije dao gol???

          Pa jel dao sinoc? (%fsd%&j

          doduse u sopstvenu mrezu $#^%RT
          [/quote]

          +*@WT*48*

          Comment


          • Odg: F.C. Internazionale Milano

            Murinjo: Mnogo volim Inter da bih vodio Milan

            "Posle Ibrahmovića, da li bih i ja mogao u Milan? Bilo bi to komplikovano, ja volim Inter i previše", rekao je Murinjo.

            "U fudbalu je istina da nikada ne treba reći nikad, ali ja sam bio Milanov protivnik u prošlosti, iako sa velikim poštovanjem", dodao je Murinjo, koji je prošle sezone sa Interom osvojio sve što se moglo.

            "Mnogo volim Inter da bih uopšte razmišljao da bi tako nešto moglo da se dogodi", nadovezao se Murinjo.


            &8@^J &8@^J
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: F.C. Internazionale Milano

              Inter u sutašnjem meču protiv Palerma neće moći da računa na sledeće igrače: Wesley Sneijder, Jonathan Biabiany, Thiago Motta, Joel Obi, Nelson Rivas, Obiora Nwankwo, Amantino Mancini and David Suazo.

              Stanković i Pandev su se oporavili od povreda i igraće sutra na Renco Barberi.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: F.C. Internazionale Milano

                [quote author=MKSerbia link=topic=2716.msg170165#msg170165 date=1284818992]
                Inter u sutašnjem meču protiv Palerma neće moći da računa na sledeće igrače: Wesley Sneijder, Jonathan Biabiany, Thiago Motta, Joel Obi, Nelson Rivas, Obiora Nwankwo, Amantino Mancini and David Suazo.

                Stanković i Pandev su se oporavili od povreda i igraće sutra na Renco Barberi.
                [/quote]

                Onda ce sigurno igrati Coutinho,mozda i od 1. minuta '65slif

                Comment


                • Odg: F.C. Internazionale Milano

                  Sigurno da će igrati Kutinjo sutra, ali nisam siguran da li baš od 1. minuta. Možda će Benitez igrati 4-3-3 formaciju sa Kambiasom, Dekijem i Marigom (evidentno je da Benitez voli Marigu @(*6sd$%) i u napadu Il Prinćipe, Semi i Makedonac.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: F.C. Internazionale Milano

                    Ma kakav Mariga Kutinjo mali Ronaldinjo @R&}* Stvarno veliki talenat.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: F.C. Internazionale Milano

                      [quote author=bice link=topic=2716.msg170237#msg170237 date=1284825860]
                      Ma kakav Mariga Kutinjo mali Ronaldinjo @R&}* Stvarno veliki talenat.
                      [/quote]

                      Idol mu je Kaka @(*6sd$%, možda od Januara i budući saigrač &8@^J ^&*ST*^# +*@WT*48*
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: F.C. Internazionale Milano

                        Znam cuo sam to negde ali igra odlicno @R&}*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: F.C. Internazionale Milano

                          [quote author=bice link=topic=2716.msg170251#msg170251 date=1284826503]
                          Znam cuo sam to negde ali igra odlicno @R&}*
                          [/quote]

                          Strasno mi se dopada to sto uvek gleda kome da doda loptu i ako je sjajan tehnicar i dribler a uz to ima i strasno ubrzanje -ne solira nego igra timski sto je malo atipicno za Brazilce..Mnogo dobro izvodi i slobodnjake ali pored nametljivog Snajdera moze samo na treningu da ih izvodi %QWT&W

                          Comment


                          • Odg: F.C. Internazionale Milano

                            On ce biti veliki igrac zato Inter treba da ga zadrzi i ne prodaje.Ako hocete da on bude naslednik Dekija ili nekog drugog.Ne bi me cudilo da Real posalje ponudu za njega $#^%RT $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: F.C. Internazionale Milano

                              [quote author=bice link=topic=2716.msg170330#msg170330 date=1284836894]
                              On ce biti veliki igrac zato Inter treba da ga zadrzi i ne prodaje.Ako hocete da on bude naslednik Dekija ili nekog drugog.Ne bi me cudilo da Real posalje ponudu za njega $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]

                              U kupu Italije ce on dobijati sansu od pocetka.Tu mu je prilika da se oslobodi i pokaze sta sve ume.

                              Comment


                              • Odg: F.C. Internazionale Milano

                                Videces kada bude zablistao protiv Juventusa.Stalno tako neko protiv Juvea dobije sansu i iskoristi je.Nadam se da nece bas protiv Juventusa.Moze u derbiju sa Milanom $#^%RT
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X