Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka ga majstor samo neka ozdravi Vidi Maksija na sta lici i kako se raspao, kao da igra srpsku zonu
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Sprda se Mongol

      Comment


      • I SN pre 3 dana napravio video za njega... A Interovi skauti su bili sada protiv Rumuna kada je dao 2 gola.

        Uvek su neugodni levonogi igrači...

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Macari: Realno, niko kao ja!




          Strateg Intera u intervjuu rimskoj "Republici" pričao o svom razvojnom putu, trenerskim navikama i kako ga je posao odvojio od porodice.

          "Iskreno i bez lažne skromnosti, osećam se jedinstvenim trenerom i osobom. Počeo sam ne od nule, nego iz 'minusa'. Samo svojim znojem, bez ičije pomoći i preporuke, stigao sam do Serije A. Bio sam skaut, trener golmana, pomoćni trener, glavni trener u mlađim kategorijama, u Seriji C2, C1 i B. Uvek sam išao napred, nikada nisam dobio otkaz"

          "Kada sam 2001. preuzeo Aćireale, moj sin Gabriel se spremao za školu i nisam hteo ni da čujem da to bude negde daleko od kuće. Malo-pomalo, supruga i sin su postajali sve izopšteniji iz mog života. Tokom ovih 12 godina smo se malo viđali i najveći žal mi je što nisam bio sa Gabrielom u njegovom najlepšem uzrastu. Sada ima 18 i naravno da mu nisam potreban na takav način. Verujem da će jednog dana razumeti zašto je njegov otac izabrao da živi ovakvim životom".

          "Kada dođem kući, odgledam DVD prethodne utakmice, da bih igračima mogao da ukažem na greške. Sve što je od tog trenutka bitno je naredni meč, a svaki mi je kao finale Lige šampiona... I tako je otkako sam počeo, a iza mene je preko 530 zvaničnih utakmica"
          http://www.mondo.rs/a634960/Sport/Fu...ko-kao-ja.html
          Last edited by Il Capitano; 19-11-13, 16:28.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Comment


            • SkySport24 i to Di Marzio, dakle najpouzdaniji izvor...

              Nani, Insua, Parolo, Vrsaljko, Mitroglou, Jucilei
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Moze sve moze samo daaaaaj

                Ne znam samo kakav bi Nani bio za atmosferu u svlacionici. Da ne udari na neko ludilo ,,najbolji sam igrac, plata tolika i tolika''.

                Juciela Kondicija gledao na dve utakmice u zivotu i to u Anziju, tako da nemam blage veze kakav je igrac. Solidan po onome sto sam video, mada su bile u pitanju tanke tekme iz prvenstva koje Brajkula moze da odigra
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Ne bih voleo Nanija ni ja

                  Vrsaljko, Mitroglu i Žusilei. Ovaj poslednji ako ne može Naingolan...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Rešio Mongol da otvori kasu, rešio...mada sam očekivao neku bombu opasnu, neko vanvasionsko ime čisto da pokaže u startu da se ne zajebava.

                    I da nema, Naingolana....

                    Comment


                    • Ma gde ga nema nego nece da otvore sve karte. Nas je Radja.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Parolo je dobar, ima top u nozi, svi golovi iz kategorije evro. Evo debitovao juče za repku, vrlo kvalitetno se predstavio....može da bude X faktor lagano.

                        Comment


                        • Ali opet je prosek koji ima samo 1 vrhunsku sezonu, pritom puni 29 godina u januaru... Ne poklapa se to sa Tohirovom namerom, mlado i kvalitetno.

                          Mada za dovodjenja Baste ne bih imao ništa protiv...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ovo se uklapa sa Tahirom

                            Inter are monitoring the developing contract situation of Barcelona youngster Martin Montoya.

                            The right-back is out of contract in the summer and Sport claims that the 22-year-old won’t be rushed into signing a renewal.

                            The defender is apparently looking to get more regular playing time at the Camp Nou before putting pen to paper.

                            Valencia and Inter are understood to have had bids for the Spanish youth international rejected during the summer.

                            New Inter chief Erick Thohir has again underlined his desire for his club to start investing in promising youngsters for the future.

                            Comment


                            • Naravno, i sigurno bih pre hteo njega nego Vrsaljka ali nešto mi deluje da će da ostane u Barsi...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Realniji Sime koji se pri tom meni uopšte ne sviđa, ofanzivno baš limitiran, jači mi igrač Lulić.

                                Comment

                                Working...
                                X