Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Krenule pripreme za novu sezonu... xD

    Lično, nisam neki ljubitelj formacije sa 3 štopera ali svestan sam da je to Macarijev stil. Ova odbrana planirana je malo nesigurna ali možda to Valter dovede u red. I biće interesantno videti Guarina naredne sezone. Nije on ovde klasičan traquertsita što je dobro. Možda nije ovo loša pozicija za njega...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Nisam nesto cuo da Basta dolazi , jel istina

      Comment


      • Koliko znam postoji interesovanje,al nije prva opcija

        Comment


        • Dok se mislilo da Strama ostaje tražili su se "pravi" desni bekovi za četvorku u odbrani. Sada se stvari menjaju pa i ne treba da čudi ako Basta dodje. Baš se posprdao i u ovom poslednjum meču na Meaci, gde mu doduše i nije bilo toliko teško protiv onakvog Intera...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Navijac Milana je poslao na twiter Skelota poruku : Mama mia , koliko si ruzan ( sto je donekle i istina ) , a Skeloto mu je odgovorio sa slikom kada je postigao gol prtoiv Milana

            Comment


            • Баста има две одличе сезоне иза себе у Удинезеу и не би био изненађење да га покупи неко од јачих клубова, у осталом од како је дошао на чизму увек игра сасвим солидно.

              И ово са Гуарином иза нападача је промашај, или га продати ако већ долази звер Наиголан, или њега спустити доле а довести неку десетку...ето Диаманти би легао ту сасвим пристојно.

              Comment


              • indykaila News ‏@indykaila 2m
                Breaking news: Inter Milan have sacked manager Andrea Stramaccioni. Confirmed
                .....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sad se samo ceka promocija Mazzarija ;)

                  Comment


                  • Lavezzi : '' Igranje u Italiji mi mnogo nedostaje i ja to ne krijem . Zelim povratak u Seriu A , ne lezi mi francuski fudbal . Javio sam se Mazzariu da nebih imao nista protiv povratka u Seriu A . Nikada nisam nista rekao protiv Intera , mediji izmisljaju jer moraju da zarade novac prodavajuci glupe naslove ''
                    Naslucuje se transfer

                    Comment


                    • Brajki sta citam , da se Vucko nudi Interu . Kazu da je stupio u kontakt sa Mazzarijem

                      Comment


                      • Нисам чуо за то, искрено.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Нисам чуо за то, искрено.
                          MIRKO VUCINIC SE NUDI INTERU !!

                          Crnogorski reprezentativac prakticno moli da obuce dres Intera . Ovu vijest nam je otkrio TuttoSport , koi objasnjava da je Vucinic vec iskontaktirao novog trenera Intera , Waltera Mazzarija za njegov transfer na Meazzi .
                          Sad ne znam koliko ovo moze biti tacno

                          Comment


                          • Na današnji dan
                            1964,Inter je po prvi put postao
                            šampion evrope.U finalu Lige Prvaka(Cup
                            Sampiona) Pobedio
                            Real Madrid rezultatom 3-1.]

                            Comment


                            • Чуди ме да ово нико не спомиње http://www.football-italia.net/34761...0m-inter-offer

                              Comment


                              • ovaj se ozbilno napalio , nudi da kupi 80 % akcija i valjda daje 100 milona za transfere

                                Comment

                                Working...
                                X