Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Ne moze se sastaviti ove sezone a talenat samo takav , mogao je biti u top 5 napadaca svog doba.
    А Јоветић па кида ? Касано је ове године нпр. имао најбољи старт сезоне у каријери како је тонуо Интер тако су и његове игре кренуле низбрдо, док пак Јоветић игра сезону далеко испод свих очекивања.

    Comment


    • Drugo je ako kazes uz spica , ali mislim da su sanse da Inter da 30 miliona , ustvari da bilo ko da 30 miliona za Hernanesa nikakve .

      Dobar je igrac , da me neko ne razumije pogresno , ali jednostavno mislim da nema te ekipe koja bi ga platila preko 20 miliona , ako i toliko .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        А Јоветић па кида ? Касано је ове године нпр. имао најбољи старт сезоне у каријери како је тонуо Интер тако су и његове игре кренуле низбрдо, док пак Јоветић игра сезону далеко испод свих очекивања.
        I opet ce pored svog imena imati 15 golova na kraju sezoni a Kasano nece ni 10. Ako je ovo ispod ocekivanja zamisli kako bi izgledao u svojoj odlicnoj sezoni , lagano najbolji strelac Serie A. To Interu treba. Golgeter. Palasio i Joveta u spicu , resetanje samo takvo. Kasano pola sezone ne igra nikako ,seta , nevidljiv a racunaj da je Joveta bio i povredjen cini mi se jedno vreme.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Mnogo tanko ti poznajes fudbal Mikula. Kakav crni Hernanes ne budi smesan. Gindogan je ta klasa koja Interu treba, Belhanda pozeljan, mora se dovesti mocno krilo, koje ima 1 na 1 u nogama. Moras dovesti kakvog Jilmaza da to porazbija napred. Ne moze Inter da dovodi vise proseke, nema od toga nista. Bolje da mu igra njegovo dete nego neko smece koje satro kosta 10 miliona jer ima finu sezonu iza sebe koja se eto desila jednom i nece vise nikad.

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Drugo je ako kazes uz spica , ali mislim da su sanse da Inter da 30 miliona , ustvari da bilo ko da 30 miliona za Hernanesa nikakve .

            Dobar je igrac , da me neko ne razumije pogresno , ali jednostavno mislim da nema te ekipe koja bi ga platila preko 20 miliona , ako i toliko .
            OK ja sam bubnuo cifru , Brajko je specijalista za Seriu A , on bolje barata s time , samo ti kazem da sam ja Morati potrudio bih se da dovedem Hernanesa i Jovetica i napao bih 3-cu poziciju , ovako kao sto rekoh maloprije je iz supljeg u prazno , dovodis igrace koji su prosek , tj dobri za Seriu A. A opet nedovoljni za min. 3 poziciju. Opet ako Morati ne zeli da ulozi(u sto sumnjam) onda nek se zadovolji sa 5-om pozicijom i LE. Realno Inter trenutno nema igraca koji je klasa , Handanovic je odlican golman , top 3 u ligi , svi ostali su u losem izdanju , Palasio po meni najbolji ove sezone.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Хернанес највероватније иде у Сити, тако се бар тренутно прича и то за цену од 23 милиона.
              Наполи је такође заинтересован за њега.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Mnogo tanko ti poznajes fudbal Mikula. Kakav crni Hernanes ne budi smesan. Gindogan je ta klasa koja Interu treba, Belhanda pozeljan, mora se dovesti mocno krilo, koje ima 1 na 1 u nogama. Moras dovesti kakvog Jilmaza da to porazbija napred. Ne moze Inter da dovodi vise proseke, nema od toga nista. Bolje da mu igra njegovo dete nego neko smece koje satro kosta 10 miliona jer ima finu sezonu iza sebe koja se eto desila jednom i nece vise nikad.
                Meni rekose da je Hernanes najbolji vezni igrac lige ili bar u 3 Gundogan bi isto lepo legao , Gundogan+Yilmaz u svakom slucaju valjda kapiras sta cu da ti kazem , krsten igrac veznog reda , proveren na evropskom nivou i napadac kojem nije strano da ima 20+ golova u ligi a da je vec proveren i ima igranje u Evropi iza sebe. Imena su nebitna , ja sam eto iz Serie A trazio veznog i napadaca koji bi se uklopili.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ne smijes Miko Javiera zaboraviti , za Samira i Palacia se slazem

                  Pojacanja trebaju , tu nema dileme , to je svima jasno , ali ne tipa Hernanes 30 miliona ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    I opet ce pored svog imena imati 15 golova na kraju sezoni a Kasano nece ni 10. Ako je ovo ispod ocekivanja zamisli kako bi izgledao u svojoj odlicnoj sezoni , lagano najbolji strelac Serie A. To Interu treba. Golgeter. Palasio i Joveta u spicu , resetanje samo takvo. Kasano pola sezone ne igra nikako ,seta , nevidljiv a racunaj da je Joveta bio i povredjen cini mi se jedno vreme.
                    Касано ове сезоне 8 голова и 9 асистенција, Јоветић 12 голова и 4 асистенције.

                    Comment


                    • Sto se tice Kasana i Jovete, godine su presudne, naravno da bih pre dao 30 mil za Jovetica nego 10 za Kasana

                      ovo lupam, ne kazem da vrede toliko nego eto, dao bih 3 puta vise za Jovetu.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Meni rekose da je Hernanes najbolji vezni igrac lige ili bar u 3 Gundogan bi isto lepo legao , Gundogan+Yilmaz u svakom slucaju valjda kapiras sta cu da ti kazem , krsten igrac veznog reda , proveren na evropskom nivou i napadac kojem nije strano da ima 20+ golova u ligi a da je vec proveren i ima igranje u Evropi iza sebe. Imena su nebitna , ja sam eto iz Serie A trazio veznog i napadaca koji bi se uklopili.
                        Можда си се спрдао код овог дела, али није баш тако - Пирло, Видал, Хамшик су топ3 дефинитивно.
                        Био би Хернанес појачање сигурно за Интерицу кад се погледа ко игра у вези само што ја не верујем да ће Интер доводити плејмекера након довођења Ковачића којег баш и нису мало платили.

                        Originally posted by chofy88 View Post
                        Sto se tice Kasana i Jovete, godine su presudne, naravno da bih pre dao 30 mil za Jovetica nego 10 za Kasana

                        ovo lupam, ne kazem da vrede toliko nego eto, dao bih 3 puta vise za Jovetu.
                        Па и погодио си суме некако отприлике Као и овај део за године.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          I opet ce pored svog imena imati 15 golova na kraju sezoni a Kasano nece ni 10. Ako je ovo ispod ocekivanja zamisli kako bi izgledao u svojoj odlicnoj sezoni , lagano najbolji strelac Serie A. To Interu treba. Golgeter. Palasio i Joveta u spicu , resetanje samo takvo. Kasano pola sezone ne igra nikako ,seta , nevidljiv a racunaj da je Joveta bio i povredjen cini mi se jedno vreme.
                          Gde bre Palasio i Joveta zajedno a sami bez CF-a kao da igras sa 2 ss-a. Treba da imas tog ludog, brzog i agilnog pored spica kakav je npr Milito da ti finisira sve sto treba, da je zagradi ledjima da ne pomislis da krenes na loptu.

                          Voleo bih Belhandu i sigurno bih se napio kao zvecka kad bih video da je sve zvanicno. Slogiram se kad vidim Guarina iza napadaca.
                          4-3-1-2 ili neka 4-3-3 k'o bombona. Mora i krsten stoper jer onog pajsera Silvestrea ne ostavljamo, Walter brat jedini ne moze bez povrede...fali nam stopercina. Orao daj stopera za Inter <3 Koji?
                          Last edited by Condition23; 21-04-13, 23:54.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Можда си се спрдао код овог дела, али није баш тако - Пирло, Видал, Хамшик су топ3 дефинитивно.
                            Био би Хернанес појачање сигурно за Интерицу кад се погледа ко игра у вези само што ја не верујем да ће Интер доводити плејмекера након довођења Ковачића којег баш и нису мало платили.



                            Па и погодио си суме некако отприлике Као и овај део за године.
                            De Rosi, Boateng, Markizio svi bolji.

                            Comment


                            • Mene Murieel odusevljava, mogu i njega za 4-3-3 xD
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X