Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Напокон Морати да одради неки добар трансфер посао, по писањима италијанских медија Икарди од лета на Меаци, сума 12 милиона, честитке навијачима Интера на овом сјајном појачању.

    Comment


    • Predsednik Sampe navodno izjavio da za sad nema nista od Ikardija u Interu , mada ko zna
      novac cini cuda

      edit:

      Sky:Icardi potpisao sa Interom ugovor na 5 godina uz godisnju platu od 800.000 € + bonusi.
      Potpisao Ikardi
      Last edited by Lord Aleksoni; 12-02-13, 23:50.

      Comment


      • Pobeda !
        Savladali smo Kluz u prvom mecu 1/16 finala Evropa Lige , oba puta je pogodio Rodrigo Palasio
        ali nazalost povredio se veceras Dijego Milito , konstatovana je teska povreda koja ce ga odvojiti od terena
        skoro godinu dana

        http://[url]https://www.youtube.com/...[/url]

        Comment


        • Izdrzi legendo <3 Velika steta sto nije odigrao do kraja sezone pa da ode u Argentinu, posprda se sa protivnickim odbranama i zavrsi karijeru
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Каква му је гајба, општи хаос

            Comment


            • Postoji jedan čovjek kojeg se uvijek sjetite kada vam neko spomene PES 6.
              Postoji jedan čovjek koji je ponikao u siromašnoj brazilskoj porodici.
              Postoji jedan čovjek koji je, za razliku od svojih vršnjaka, u tinejdžerskom dobu izbjegao zlo zvano droga, te se okrenuo nogometu.
              Postoji jedan čovjek koji je potpisao za Flamengo u ranom djetinjstvu, uprkos očevim željama.
              Postoji jedan čovjek koji je samo godinu dana nakon potpisa za Flamengo bio tražen od strane mnogih europskih velikana.
              Postoji jedan čovjek koji je sa samo 17 godina zaigrao u prvom timu Intera, a godinu dana kasnije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u dresu brazilske reprezentacije.
              Postoji jedan čovjek koji je osvojio U-17 Svjetsko prvenstvo.
              Postoji jedan čovjek koji je u Seriji A postigao više od 70 golova igrajući za 3 kluba.
              Postoji jedan čovjek koji je poznat po najubojitijoj ljevici u svijetu nogometa svih vremena.
              Postoji jedan čovjek koji je Seriju A osvajao 4 puta.
              Postoji jedan čovjek koji je "bio" uzor mnogim mladim nogometašima. Da, bio je, više nije.
              Mogao je postati najbolji na svijetu, ali droga ga je uništila.

              Ime ovog čovjeka je Adriano Leite Ribeiro i on danas slavi 31. rođendan. Sretan rođendan L'Imperatore, sretan rođendan legendo!

              Comment




              • Serija A 2012/2013 - 20 mečeva, 9 golova
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • "Inter je klub u kojem sam proveo najbolje trenutke u karijeri. Nikada neću zaboraviti toplinu navijača i emocije koje sam doživio sa njima. Taman da mi sutra stigne poziv od predsjednika Morattija, ne bi razmišljao, prihvatio bih ga odmah."
                  --Ronaldo

                  Comment


                  • Nadam se da će Ikardi izrasti u svetsku klasu i da nastavi niz sjajnih napadača u Interu. Ronaldo, Vijeri, Adriano, Krespo, Ibrahimović, Eto'o, Milito. U poslednjih 15 godina ne treba zaboraviti ni Martinsa, Kruza itd.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Po stampi se pise , da ako izgubimo od Milana da ce Morati dati otkaz Strami i privremeno postaviti za trenera
                      Luisa Figa
                      Last edited by Lord Aleksoni; 19-02-13, 01:39.

                      Comment


                      • Voleo bih da izgubi Inter za vikend!
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Voleo bih da izgubi Inter za vikend!
                          Teska srca kazem da bih voleo i ja , da ne gledamo vise ovog klovna
                          Last edited by Lord Aleksoni; 21-02-13, 15:57.

                          Comment


                          • Да обрадујем мог брата Кондицију, Интерица у преговорима са Диамантијем, највероватније сјајни фантазиста Болоње долази на лето на Меацу.

                            Comment


                            • OFICIJALNI SASTAV INTERA:

                              Inter (4-2-3-1): 1 Handanovic; 4 Zanetti, 23 Ranocchia, 40 Juan Jesus, 31 Pereira; 19 Cambiasso, 29 Kovacic; 11 Alvarez, 14 Guarin, 8 Palacio; 99 Cassano.

                              Comment


                              • Rutinski smo odradili posao protiv Kluza veceras 0:3 i prosli smo dalje golovima Guarina 2x i Benasija , sledeci protivnik je Totenham bice tesko, ali nadam se da mozemo da prodjemo i njih

                                Neke od izjava sa vecerasnje utakmice

                                STRAMAĆONI- ‘’Ekipa je odlično odradila posao pobedom u gostima, a to je nešto što već dugo nismo učinili. Osim toga, i rezultatski smo dobro odradili posao. Recimo da smo danas bili još uvek ljuti zbog onog poraza protiv Fiorentine. Znali smo da nismo bili pravi u Firenci. Ono što je negativno, Ranokija se povredio. I dalje ne znam koliko je ozbiljno, žao mi je što nismo izbegli tu povredu, prilično nemamo sreće. Što se Totenhema tiče, oni su kvalitetna ekipa, ali mi smo Inter, i moramo pokazati i šta smo i ko smo.’’

                                HANDANOVIĆ- ‘’Nije bilo lako, ali odigrali smo dobro večeras. Prošli smo i to je najvažnije’’. Upitan da prokomentariše fenomenalnu odbranu: ’’Samo sam imao više sreće od protivničkog igrača’’. ‘’Kada je u pitanju derbi, jasno je da neće biti lako, ali daćemo sve od sebe’’!

                                PEREIRA: "Odigrali smo sjajan meč. Sada se okrećemo derbiju.’’ O navijačima Cluj-a? ‘’Voleo bih da im se zahvalim. Kao i kada sam igrao tamo, tako su me i sada lepo dočekali.’’

                                GUARIN- ‘’Dva velika gola, značiće nam, pogotovo pred derbi."

                                BENASSI - "Presrećan sam zbog gola, želim da ga posvetim porodici i devojci." "Važno je bilo da se vratimo na pravi put posle teškog poraza u Firenci, i sada mirniji možemo da se fokusiramo na derbi. Verujemo u naše mogućnosti. Srećan sam što sam deo ove ekipe." Za Kasanov pas rekao je ‘’Kada Kasano ima loptu, uvek znate da će vas pronaći’’

                                Comment

                                Working...
                                X