Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Moze sve moze to je to samo kvalitetno breee do kraja roka moze i Palasio osica Mora odbrana pod hitno
    Nije za bacanje... Strama preferira 4-3-3, mada možda bude na kraju 4-2-3-1 ali sigurno će biti postava sa krilnim napadačima. Ne bi trebalo ponovo da se igra 4-3-2-1.
    Glavni u odbrani naredne sezone Ranokija i Samjuel... I mladi Žuan je tu iako još nije dobio šansu...
    Kutinjo i Žonatan su se vratili i već otputovali na turneju po Indoneziji.

    Neće biti više Lusija, Kivua, Kordobe, Forlana i Zaratea. Guarin je već otkupljen, i Poli će uskoro, nadam se da neće Palombo i bilo bi fino da se ne proda Kastanjos Liverpulu nego makar da ode na pozajmicu negde ako nije i dalje u prvom planu. Pazzo i Deki možda odu isto. Snajder ima šansi da ostane, mada za njega se ništa ne zna do kraja avgusta.

    Destro je blizu dovođenja. Mouru ne želi još da proda Sao Paolo, a i za njega je nažalost Čelsi nudio više para od Intera. Za Lavecija je teško ali ne i nemoguće, tu je i Šeloto iz Atalante, Isla je uvek aktuelan (mada izgleda da neće napustiti Udine sad na leto), Kolarov i De Jong i pominje se za odbranu Silvestre iz Palerma.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Svidja mi se sve ovo kako zvuci.. Ma neka cepa Strama 4-3-3 da meljemo tako..eventualno neke jace tekme neka modifikuje to malo kad treba takticki pametno da odigra ili ocekuje odredjeni rezultat. Uzdam se u njega a Boga mi i Moratija da se sve to lepo na kraju zavrsi i da imamo ekipu za lagano osvajanje skudeta. Po meni mora jedan stoper ekstra klase obavezno. Neko ime vec dokazano
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ma evo možda i Pacinija daju za Lavecija Nema veze, ionako izgleda dolazi Destro a i tu su već Milito i Kastanjos.

        Paklen trio Argentino izgleda, Laveci-Milito-Palasio. Samo da De Laurentis prihvati neku ponudu, ipak je stalno pričao kako je Morati džentlmen i da je još prošle godine na fin način pitao za El Pocho-a...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Lavezzi bi se sjajno uklopio u redove Intera, kao što prethodni komentar kaže .. Sjajne partije Ezequiela su zadivile mnoge velikane europskog nogometa, pa tako i Inter. Mislim da bi on bio odlična solucija

          Comment


          • LAvezzi nece u Inter,pa ja tako mislim. Opet Destro ce doci,a on ce se uklopiti za Militom,a Inter bi mogao da proba sa 4-3-3 formaciom,u napadu Destro-Milito-Pazzini.Moze tu dosta Inter da se pojaca,pogotovo odbranu pod hitno mora da pojaca,ako zele u Evropu sledece sezone. ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              LAvezzi nece u Inter,pa ja tako mislim. Opet Destro ce doci,a on ce se uklopiti za Militom,a Inter bi mogao da proba sa 4-3-3 formaciom,u napadu Destro-Milito-Pazzini.Moze tu dosta Inter da se pojaca,pogotovo odbranu pod hitno mora da pojaca,ako zele u Evropu sledece sezone. ;)

              Kako mogu Destro Milito i Pacini zajedno kada su sva trojica klasicni spicevi, ko ce da igra krila? Pobogu... Palasio je doveden da bi igrao tog jednog sa strane i iz sve snage ce juriti Lavecija da bi igrao tog drugog. Toliko je ocigledno.

              Comment


              • Stvarno bre bice kako zamisljas 3 spica 3 klasicna poacher-a nikuda to ne bi vodilo ;)

                Dajte bre njega dajte nam ga nekako da ga ugrabimo
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  LAvezzi nece u Inter,pa ja tako mislim. Opet Destro ce doci,a on ce se uklopiti za Militom,a Inter bi mogao da proba sa 4-3-3 formaciom,u napadu Destro-Milito-Pazzini.Moze tu dosta Inter da se pojaca,pogotovo odbranu pod hitno mora da pojaca,ako zele u Evropu sledece sezone. ;)
                  Dobio si odgovore, ne ide nikako...

                  Od Moure ništa ovog leta, a sledećeg će biti pakleno. Čelsi i Real nažalost su spremni više da ponude, mada sačekajmo, on je sam izrazio želju da zaigra za Inter...

                  Ne znam u kakvim su planovima Alvarez i Kutinjo za narednu sezonu. Trebalo bi da ih koristi Strama, a i sam je tražio da se Kutinjo vrati sa pozajmice...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Moze Kutinjo dosta toga da pruzi bas su mu znacile one utakmice u Espanjolu. Verujem da ce imati zapazenu ulogu. Cak mi on i Moura lice po stilu samo sto je Lucas eksplozivniji i to dosta...bas mi tako deluje. opet ponavljam, po meni treba 1 stoper extra klase neka bomba tu da pukne onako iz cista mira booooom
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Sinovi nisam mislio da svu trojicu stavim zajedno
                      Nisam retard,iako vecina misli da jesam. Kazem da se proba sa 4-3-3 formaciom sa napdacima kao sto su Milito-Destro-Pazini gde moze da se kombinuje. Moguce da se nisam lepo izrazio,ali svakako da ni ja ne bih stavio svu trojicu u napad zajedno.;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Sinovi nisam mislio da svu trojicu stavim zajedno
                        Nisam retard,iako vecina misli da jesam. Kazem da se proba sa 4-3-3 formaciom sa napdacima kao sto su Milito-Destro-Pazini gde moze da se kombinuje. Moguce da se nisam lepo izrazio,ali svakako da ni ja ne bih stavio svu trojicu u napad zajedno.;)
                        Vazi cale...sad se razumemo ;) ali opet mnogo ti je to da se kombinuje...da dvojica sede na klupi velika je to rotacija non stop.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Moze Kutinjo dosta toga da pruzi bas su mu znacile one utakmice u Espanjolu. Verujem da ce imati zapazenu ulogu. Cak mi on i Moura lice po stilu samo sto je Lucas eksplozivniji i to dosta...bas mi tako deluje. opet ponavljam, po meni treba 1 stoper extra klase neka bomba tu da pukne onako iz cista mira booooom
                          Matias Silvestre

                          Žuan Hesus i Ranokija Andreoli i Kaldirola da se vrate isto...

                          A san za sredinu je Mvila.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Matias Silvestre

                            Žuan Hesus i Ranokija Andreoli i Kaldirola da se vrate isto...

                            A san za sredinu je Mvila.
                            Kasno Krle za M'Vilu, Venger samo sto ga nije potpisao...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Kasno Krle za M'Vilu, Venger samo sto ga nije potpisao...
                              Ma dobro, on se i ne spominje nešto mnogo, pitanje je da li bi Inter platio toliko puno...

                              Jedino su za Mouru ponudili u januaru €25m ali je Čelsi ponudio €40m, potvrdio pre neki dan predsednik Sao Paola. Ali su u svakom slučaju oni odbili sve, i ne nameravaju da ga puštaju ove godine...

                              A i bitniji je sad Laveci nego Mvila.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Ma dobro, on se i ne spominje nešto mnogo, pitanje je da li bi Inter platio toliko puno...

                                Jedino su za Mouru ponudili u januaru €25m ali je Čelsi ponudio €40m, potvrdio pre neki dan predsednik Sao Paola. Ali su u svakom slučaju oni odbili sve, i ne nameravaju da ga puštaju ove godine...

                                A i bitniji je sad Laveci nego Mvila.
                                Ma kazem onako... Kazu da ce Yann biti oko 15-18m, sto je neka realna cena...

                                Oko Moure ima dosta prica, pitanje je dal je Celsi stvarno ista nudio, a predsednik Sao Paola trazi 50m sto je previse za njega, iako je decko supertalenat, opet je puno.

                                Svakako, Laveci je sada glavni prioritet, ali treba platiti 31m, to je dosta novca, mozda se umesaju Arapi iz Sitija, a tu je i PSZ, sigurno Moratiju nece biti lako..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X