Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Goal.com navodno saznao da su počeli pregovori između Boaša i Intera, ugovor stupa na snagu na leto, €3m po sezoni, dvogodišnji ugovor.
    Ako dodje trebalo bi da sabije seriu A i konacno jedan kvalitetan prelazni rok da se odradi pa da mozemo sa samopouzdanjem da iscekujemo sezonu 12/13
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Il Capitano čestitao klubu 104. rodjendan!

      Dana 09. 03. 1908. godine, klub se odvojio od KFK Milana da bi dovodio strane igrače. Prvi u Italiji su krenuli sa dovodjenjem stranaca...

      “Happy birthday greetings to my dearest Inter,” the 38-year-old began in a statement from the team hotel.

      “Being part of this beautiful family for so many years is a source of great pride. I can never stop thanking President [Massimo] Moratti for having given me this opportunity.

      “And over these many years it has been a great honour to share in the triumphs, but also the difficult times, with many directors, Coaches, teammates, staff members, and all the fans who love this club and who I thank for having always been so supportive.

      “We are all special, because we are Interisti. So once again - happy birthday Inter, and may there be another 100 more years like these!”
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ma makar do kraja sezone mora da ostane!

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kutinjo danas 2 gola za Espanjol...



          Kakva artiljerija to može biti na sredini naredne sezone sa Kutinjom, Rikijem, daj Bože i Lukaš Mourom, i to neka 4-2-3-1 formacija. I u napadu Kastanjos! Lepo deluje ovo samo da se ostvari, ako ne sledeće onda tamo neke sezone...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Samo mi veceras da dobijemo 2:0 a mozemo sigurno
            Last edited by Condition23; 13-03-12, 11:29.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Prolaz vam je bio jako bitan, ali kako je tako je. Stvarno mi je žao što momčad poput Intera igra ovako loše

              Comment


              • Guarin napokon počeo da trenira, i očekuje se njegov debi za 10 dana protiv Juventusa.

                A Murinjo tužan zbog Intera, ali svaka čast i njemu i igračima Reala...

                “I’m extremely sad for Inter. On Tuesday we were all supporting Inter here. Not just me, but my Real players, who do not know the Inter team, but have a great feeling towards them as the Nerazzurri defeated Barcelona in the semi-finals [two years ago].

                “We were sad, it’s been a difficult season for Inter. Unfortunately in football you win and lose, but I’m sure we will return next year to win.”
                I možda i najbolja vest. Đovinka agent gotovo otvoreno nudi Interu...

                http://www.football-italia.net/conte...giovinco-inter
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ode Ranijeri trener nam je ovaj sto je vodio omladince zaboravio sam mu i ime...Kako god, ja sam vec mislima u prelaznom roku i treneru za sledecu sezonu
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Morati juče...

                    Will Claudio Ranieri still be in charge of Inter come the end of the season?

                    "I think so."
                    Kao da su hteli da nagrade Stramakjonija zbog osvajanja omladinske LŠ. Dve godine je mladji od Zanetija...

                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment




                    • The man with no Wikipedia page - Introducing Inter's 'unknown coach' Andrea Stramaccioni
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ima pravu smekersku facu Ne mogu da zamislim da Inter pod njim gubi
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Sličnost sa Ranijerijem mu je što je Rimljanim i kao i on navija za Romu...

                          Vidim da je u Primavera ekipi igrao 4-2-3-1, ja lično mnogo volim ovu formaciju, a tako je i Murinjo osvojio tripletu 2010.

                          Morati je naglasio isto juče da smatra da već sada 3-4 igrača iz Primavere mogu da udju u prvi tim. Jedva čekam da vidim spisak u subotu za Đenovu...

                          Doneće energiju sa klupe za razliku od Ranijerija, to je sigurno...

                          I Stramaćioni se preziva...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • I da pohvalim kravatu, koja je bas gospodska.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Šta je dočekao Zaneti... On će biti trener iz senke...

                              Šalim se, Il Capitano se ne ponaša kao uobražena zvezda, legenda i na terenu i van njega...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Šta je dočekao Zaneti... On će biti trener iz senke...

                                Šalim se, Il Capitano se ne ponaša kao uobražena zvezda, legenda i na terenu i van njega...
                                Ja zivim za dan kad on bude trener Intera (mislim pod broj 1 najsrecniji bih bio da on sto duze ostane na terenu, a dace Bog da se to i ostvari jer igra kao da ima 25)
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X