Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forlan je povredio levu nogu u meču kvalifikacija Urugvaj-Paragvaj 1:1 i odsustvovaće 4 nedelje sa terena. I Kutinjo ima problema sa butnim mišićem leve noge i za njega se ne zna koliko će odsustvovati.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jao kako losi rezultati Intera, definitivno ne zasluzuju da se bore za Scudeto ove sezone.

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Jao kako losi rezultati Intera, definitivno ne zasluzuju da se bore za Scudeto ove sezone.
        Bez Snajdera, Forlana, Mote nije lako igrati. Plus da ne pricam o tome da je Inter sinoc kao i protiv Napolija pokraden najruznije, penala ne da nije bilo nego treba da ih sve bude sramota, tako se ophoditi prema sampionu sveta cele sezone.

        Comment


        • Jbg povrede nisu nikakvo opravdanje niti one mogu vratiti 3 boda, Inter je izgubio i samo se to pamti..

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Jbg povrede nisu nikakvo opravdanje niti one mogu vratiti 3 boda, Inter je izgubio i samo se to pamti..
            Naravno da jesu uticale a opravdanje je sramotno sudjenje.

            Comment


            • Evo sta kaze Mourinho o trenutnoj formi Intera, ocigledno da ga jos nosi u srcu.

              "Ne sviđa mi se ova serija rezultata. Kada pati Inter, patim i ja. Uvijek stojim iza svojih bivših ekipai, igrača, predsjednika i trenera. Ostajem optimističan. Mogu imati jedan, dva tri ili pet loših rezultata, ali nastavit ću vjerovati da će to preokrenuti već u sljedećoj utakmici"

              Comment


              • Evo Jose kaze da ocekuje pobedu Intera veceras.

                Murinjo sa velikim zanimanjem prati sve što se dešava u Interu.

                "Ostao sam blizak klubu, verujem u tim, nadam se pobedi protiv Juventusa", rekao je Portugalac.

                "Verujem u iskustvo trenera Ranijerija, ali i ono igrača. Imaju mnogo ovakvih mečeva u nogama", dodao je trener Reala.

                Zna šta je potrebno za pobedu.

                "Potrebno je da 60 000 ljudi stane iza tima, da 'Meaca' bude prevaga. Interisti, budite glasni večeras", kaže "Posebni".
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • GRANDE MOU!!!

                  Video sam to, naravno ništa neočekivano...

                  Last edited by Il Capitano; 29-10-11, 11:39.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Wesley Sneijder twitter

                    There is only one player who deserves the Puskas award 2011, vote for my brother Stankovic...

                    http://www.fifa.com/ballondor/puskas...puskasaward_en
                    http://twitter.com/#!/sneijder101010

                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Aj nek neko iskopa od nekud onaj video la storia di una leggenda. Sklonjen je sa YT odavno i nigde ga nema...

                      Comment


                      • Ne znam da li misliš na Zanetija i da li na ovaj video...



                        Ili na ovaj za osvajanje LŠ...

                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Ne znam da li misliš na Zanetija i da li na ovaj video...



                          Ili na ovaj za osvajanje LŠ...

                          Ni na jedan od ta dva, onaj video od nekih mozda 9 minuta, ceo put do finala LS i neke tekme iz prvenstva i finale kupa...

                          Comment




                          • Sei grandissimo!
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 07-12-11, 17:40.

                            Comment


                            • Baš sam se setio ovog meča kad sam pročitao da je El Chino doneo titulu Nasionalu u Urugvaju...

                              Najveći comeback Intera u istoriji! Sličan je i onaj sa Murinjom protiv Sijene sa 2:3 na 4:3 za 5 minuta ali ovaj je najveći mogući comeback!

                              Sećam se tog meča, Pink je prenosio ako se ne varam. Kutuzov je dao gol u 80. i nekom minutu ali onda ludi Inter! A te prve sezone kod Manćinija Inter je igrao samo nerešeno. Doduše videli smo posle kako su osvajali bodove Milan a pogotovo Juventus
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Baš sam se setio ovog meča kad sam pročitao da je El Chino doneo titulu Nasionalu u Urugvaju...

                                Najveći comeback Intera u istoriji! Sličan je i onaj sa Murinjom protiv Sijene sa 2:3 na 4:3 za 5 minuta ali ovaj je najveći mogući comeback!

                                Sećam se tog meča, Pink je prenosio ako se ne varam. Kutuzov je dao gol u 80. i nekom minutu ali onda ludi Inter! A te prve sezone kod Manćinija Inter je igrao samo nerešeno. Doduše videli smo posle kako su osvajali bodove Milan a pogotovo Juventus
                                13 neresenih zaredom cini mi se

                                Comment

                                Working...
                                X