Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izjava velikog Zanetija.

    "Nisu mi jasne ovakve kritike. Istina, izgubili smo dvije važne utakmice, ali niko nije vakcinisan protiv poraza. Imali smo prije toga duge serije pobjeda, pa što. Tada nas niko nije hvalilo kao što nas se danas napada", govorio je Zanetti, te dodao:

    " Mi smo već šest godina pobjednici. U tom smo razdoblju pet puta bili prvaci Italije. Bili smo prvaci Europe, pa dva puta pobjednici domaćeg Kupa. Osvajali smo razne Superkupove i sada nakon dva poraza to bi sve trebalo zaboraviti i govoriti da smo nesposobni i loši nogometaši."

    Comment


    • Dobro je i rekao kralj

      Nije bitno Javiere kako Inter igra , odlicno ili ocajno ti si uvijek na najvisem nivou
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Grande Il Capitano!!!

        Evo nekih transfer vesti:

        Opet se priča o Tevezu, navodno viđen je u Milanu i održao je neki sastanak sa nekim iz Intera
        http://www.football-italia.net/apr07x.html

        Palombo i Poli takođe na listi za leto
        http://www.football-italia.net/apr08c.html

        A Ganso je izgleda sve bliži Milanu...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Evo procitao sam na jednom portalu da Eto napusta Inter na ljeto. Kao razlog su naveli pljačkanje stana njegove porodice i da je se razocarao.

          Toliko sam postao zaboravan da sam zaboravi da sam ovo vidio na sportklub.info
          Last edited by danijelkr; 09-04-11, 08:49.

          Comment


          • Prvi put čujem to za Eto'o-a i čitam dosta te vesti za italijanski fudbal.
            Nema šanse to da se desi.

            Ako kojim slučajem ode a 90% je nemoguće to da se desi to će biti zbog kluba koji je imao želju da zaradi od prodaje i da uloži u nekog mladjeg igrača a pritom i da se oslobodi njegove velike plate (najveća u Interu €10.5m godišnje).

            Mada ko zna, možda dodje Tevez a ode Eto'o, mada stvarno mislim da je manje verovatno da Eto'o ode a može sigurno minimum još 2 sezone da odigra vrhunski ;)
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • PAZZA INTER AMALAAAAAAAAAAA!!!!!! Pozdrav,ragazzi,jos samo 3 dana,stomak vec radi...

              Comment


              • Originally posted by Cwelle car View Post
                PAZZA INTER AMALAAAAAAAAAAA!!!!!! Pozdrav,ragazzi,jos samo 3 dana,stomak vec radi...
                Cwelle dobrodošao

                Ja se nešto i ne nadam za revanš, 90% smo već ispali nažalost...

                Ali nadam se ponovnom buđenju šampiona, FORZA INTER!!!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Doso je taj dan. Otpisani od svih,na paklenom terenu u Nemackoj,nas tim igra istorijski mec. Samo neka daju sve od sebe,nek ih upamte po ovoj utakmici,nek igraju kao Inter! Nije sramota ispasti od Salkea,sramota je ne oznojiti dres. Svim srcem uz inter pa de zavrsimo! FORZA RAGAZZI!!!

                  Comment


                  • Ma nema veze ... biće bolje sledeće godine ... pod uslovom da Morati prestane da dovodi ove diletante od trenera

                    Last edited by miloolja; 13-04-11, 22:06.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma ne moze, to su ipak talijani
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Arnel.S View Post
                        Ma ne moze, to su ipak talijani
                        ko su 'talijani?

                        Comment


                        • Posle 5 meseci pauze vraća se ZID!!! Walter Samuel!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Dobar ce test imati Valter,zajebana je Parma,meni stvarno nije jasno kako su tako nisko pali,gledo sam ih kad su rastrtili Juve sa 4 1,tu su Crespo, Djovinko sad Amauri,nisu ni malo naivni.. Mislim da ce biti dosta golova,samo da Eto odigra u svom ovosesonskom stilu a za ostalo tu je Wesley... TI AMO INTER.

                            Comment


                            • Wesley kreće s klupe, verovatno je malo umoran. Chivu se vratio na levog beka a Nagatomo u odsustvu Maikon-a na desnom beku.

                              Dosta težak meč je ovo...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • http://www.goal.com/en/news/10/italy...ith-inter-link

                                Velika dilema, da li dovesti posle Bufona najboljeg italijanskog golmana u ligi ili zadržati Cezara? Možda je moguće i da se dovede Viviano (50% ugovora već ima Inter) i da pravi konkurenciju Cezaru a usput i da se priprema da u narednim sezonama bude prvi golman Intera.

                                http://www.goal.com/en/news/1717/edi...rs-much-needed

                                Očekuje se da će Inter imati promena u ekipi na leto, i sada stručnjaci daju svoju procenu ko treba da ode a ko ne...

                                JULIO CESAR, JAVIER ZANETTI, LUCIO, ANDREA RANOCCHIA, DAVIDE SANTON, YUTO NAGATOMO, THIAGO MOTTA, WESLEY SNEIJDER, PHILIPPE COUTINHO, GIAMPAOLO PAZZINI, SAMUEL ETO'O - ovi igrači su dobili oba glasa da treba da ostanu.

                                IVAN CORDOBA, MAICON, MARCO MATERAZZI, CRISTIAN CHIVU, HOUSSINE KHARJA, DIEGO MILITO, GORAN PANDEV - igrači koji su dobili oba glasa da treba da napuste tim.

                                WALTER SAMUEL, DEJAN STANKOVIC, MACDONALD MARIGA, ESTEBAN CAMBIASSO - jedan ZA jedan PROTIV

                                I na kraju LEONARDO, duplo NE.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X