Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: F.C. Internazionale Milano

    Inter je pobedio Parmu sa 5:2, Stanković je prvo postigao dva gola za dva minuta (17. i 18.), da bi do svog prvog het-trika u Seriji A došao pogotkom u 75. minutu.

    „Osećaj je fenomenalan, pogotovo jer se to desilo na ’Đuzepe Meaci’. Da sam mogao da biram gde, šta i kako, odabrao bih ovako – pred svojim navijačima i u ovom trenutku kada stvarno imamo dosta poteškoća sa formom i povredama nekih igrača“.

    U poslednje dve-tri nedelje po medijima se ’provlači’ priča o odlasku Rafe Benitesa sa klupe Intera, ali Dejan Stanković kaže da se španski trener suočio sa brojnim problemima.

    „Veoma je teško naslediti trenera koji je osvojio sve i ispisao istoriju italijanskog fudbala kao što je to učinio Murinjo. U početku je sve bilo kako treba, ali onda su krenule da se gomilaju povrede, tako da Benites poslednje tri-četiri nedelje igra sa 12-13 igrača. Nema prostora i vremena da nekoga odmori. Ne možemo da svaljujemo krivicu na trenera, on pokušava da izvuče maksimum iz nas i da nas odmori koliko to može. Imamo fenomenalne ljude koji rade u klubu i ako su odabrali Benitesa, to sigurno nije slučajno, on je trener sa ogromnim iskustvom, preko 25 godina radi u fudbalu“.

    Takođe, Stanković ističe da su uspesi Intera u proteklih nekoliko godina dodatno naoštrili kritičare.

    „U ekipi vlada veliko zajedništvo i svesni smo trenutne situacije. Kada pet godina u nizu osvajaš titulu i kada osvojiš sve što si mogao kao mi prošle godine, postaješ trn u oku mnogima. Tek sada vidim kakav smo mi rezultat napravili kada posle poluneuspeha svi izađu na videlo i kritikuju Inter. Jednostavno, svi očekuju neki mali kiks, pa da krenu da dokazuju šta i kako ne valja, svi postaju treneri“.

    Stanković u poslednje vreme igra odlično, a het-trik u duelu sa Parmom predstavlja ’šlag na tortu’.

    „Iskreno, stvarno sam zadovoljan svojim igrama. Bitno je samo da sam zdrav i u poslednje vreme, hvala Bogu, sve ide kako treba. Meni je drago da u ovom momentu za klub, koji je prolazni ali težak, uspevam da dajem sve od sebe. Protiv Tventea i Parme odigrao sam na visokom nivou, kao i cela ekipa. Naravno, bilo je i biće grešaka, ali je dobro da držimo prilključak jer sam uveren da će nam biti lakše kada se u pogon vrate svi igrači koji su prošle godine pravili razliku u našu korist, i u Italiji i u Evropi“.

    Stanković za kraj kaže da je srećan u Interu i da će najverovatnije tu i završiti karijeru.

    „Pojavila se vest da me traži neko (Šalke 04), a ja sam konstatovao da nije loše kada te sa 32 godine neko traži. Ipak, imam ugovor sa Interom do 2014. godine i ne verujem da ću promeniti sredinu. Ostavljam za to pet procenata zbog izreke ’nikad ne reci nikad’, ali najverovatnije ostajem u Interu do kraja. Po završetku profesionalne karijere prvo želim da se odmorim, a taj odmor sada zaista ne znam koliko će trajati, ali znam da bih posle voleo da ostanem u fudbalu“, zaključuje Stanković za B92.

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: F.C. Internazionale Milano

      Nova potvrda da Kasano dolazi u Inter u januaru

      Inter Prepare Contract Offer



      Inter are preparing to offer Sampdoria star Antonio Cassano a contract until 2013 worth €4 million per season, according to reports. However, formal negotiations can only take place after December 3 when his current agreement with Samp is officially rescinded.

      http://www.goal.com/en/news/10/italy...ntonio-cassano
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: F.C. Internazionale Milano

        Novi poraz...
        Lacio bolji na Olimpiku, 3:1...


        Lazio vs Inter Milan 3-1 - HD All Goals & Full Match Highlights - 3/11/2010 - HQGoals


        Strelci: Biava, Zarate, Hernanes - Pandev
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: F.C. Internazionale Milano

          Werder Bremen vs Inter 3-0 Goals & Highlights 7-12-2010


          Inter: 21 Orlandoni; 4 Zanetti (57 Natalino 54'), 2 Cordoba, 19 Cambiasso, 34 Biraghi; 39 Santon (88 Biabiany 50'), 8 Thiago Motta (17 Mariga 76'), 40 Nwankwo, 11 Muntari; 27 Pandev, 9 Eto'o.
          Unused subs: 12 Castellazzi, 92 Gallinetta, 48 Crisetig, 54 Dell'Agnello.
          Coach: Rafael Benitez.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: F.C. Internazionale Milano

            Nesto slabo ide Interu ove sezone $#^%RT
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: F.C. Internazionale Milano

              Inter doputovao u Abu Dabi:








              Inter polufinalni meč SKP igra u sredu.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: F.C. Internazionale Milano

                U slučaju pobede nad Seongamom u finalu SKP Inter će igrati protiv Mazembea iz Konga!!! &+I}\


                Pobedili Afrikanci Internasional sa 2:0 $%&RQa $%&RQa $%&RQa
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: F.C. Internazionale Milano

                  Znaci ako Inter ovo ne osvoji onaj Benitez treba da se obesi podhitno. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: F.C. Internazionale Milano

                      Izgleda da je Rafa shvatio da mu slijedi otkaz ako ne osvoji ovo prvenstvo,tako da je izveo najjaci sastav u ovom trenutku,samo je Maicon na klupi.

                      http://www.inter.it/aas/news/reader?N=35283&L=en
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: F.C. Internazionale Milano

                        NAPRED Inter '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: F.C. Internazionale Milano

                            Inter pobijedio 3:0,Milito dao treci @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: F.C. Internazionale Milano

                              Milito igrač meča, gol i 2 asistencije @(*6sd$%
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: F.C. Internazionale Milano




                                Stanković, Zanetti, Milito
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X