Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali očigledno nisu hteli da poklone Jovetu Fiorentini. Inter da plaća veći deo plate a pritom i da Fiorentina ne uzme obaveznu kupovinu od Sitija narednog leta... A možda će i on uz Edera i Gabigola biti rezerva napadačkom triju...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Opet ste u situaciji da imate preveliki broj tih ofanzivaca i to ne loših. Nekako su mi Perišić i Ikardi zakucani, mada se meni nekako na lični osećaj predviđa scenario u kome vi na leto prodajete Perišića da bi igrao Gabigol.

      Comment


      • I treba Perisica prodati, previse je ovo zatvorena liga za njegov stil igre. Procitan je odavno, iako ima kvaliteta, ne znam koliko ce biti u prilici da ga pokaze.

        Comment


        • Nzm to za stil, i EP je bilo defanzivno pa je izdominirao kao nikad, ali da je pročitan jeste....ne prolazi on mnogo nešto u ligi, ne odskače...

          Comment


          • Ima se para, ne bi trebalo biti toliko problema ni sa FFP-om naredne godine, tako da prodaće se igrač koji je bio najslabiji, kratko i jasno
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Predstavljanje u LE 3. dresa...

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • ....

                Frank de Bur je na 90 minuta od otkaza.

                Ako u nedelju Juventus odnese bodove sa "Meace", Holanđaninu će biti uručen otkaz.

                On ima ugovor na tri godine, ali i klauzulu u ugovoru po kojoj klub može da mu isplati milion i po evra i da raskine ugovor.

                Comment


                • Presmijesno, doveli ga prije mjesec dana i oce da mu daju otkaz prije oktobra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neozbiljno je bilo pustiti Mancinija da odradi pripreme sa Interom, a poslije toga angazovati FDB-a. I sada nakon mjesec dana vec se razmislja o prekidu saradnje.

                    Sent from my Samsung using Tapatalk

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Opet kazem,Inter trenutno najinterasntnij i najnepredvidljiviji tim u Seriji A,bice ga zanimljivo ispratiti dal ce posle ove pobede kliknuti i krenuti da redja pobede ili samo bljesak,jedini tim koji igracki moze da parira Juveu,malo skripi na beku al to moze da se popravi,a cini mi se da se Gabigol ocekuje ovog vikenda.Uglavno bilo bi zanimljivo da bude neizvesno malo, i da Napoli sadrzi ovaj tempo pa da se polako vraca stara Serija A.

                        Comment


                        • Confirmed: Icardi clause €110m

                          Wanda Icardi has confirmed the inclusion of a €110m release clause in husband and client Mauro Icardi’s new Inter contract.
                          http://www.football-italia.net/92612...-%E2%82%AC110m

                          Comment


                          • Comment


                            • Klauzula 110 miliona, ne znam hoce li neko platiti toliko, ali na vreme se Inter obezbedio.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Klauzula 110 miliona, ne znam hoce li neko platiti toliko, ali na vreme se Inter obezbedio.
                                Wanda je cudo.

                                Sent from my Samsung using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X