Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Interovoj TV stanici, potvrdjeno je da je novi igrac Intera postao Lukas Podolski.
    Od njega se ocekuje da pomogne Interu da se vrati u LS, zasta je potrebno da budu treci u prvenstvu.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Uspeli su mrcvarenjem da ubede Vengera... Sve u svemu, igrač ovakvog kalibra je ogromno pojačanje za Inter.

      Za Šaćirija nema šanse!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • Žuan kažnjen 4 meča (3 zbog Kjelinija i 1 zbog nakupljenih žutih), Ranokija takodje 1 meč zabrane


          Protiv Đenove znači Andreoli i Vidić. Ako izdrže bez primljenog gola mislim da zaslužuju da nastave... U pravom trenutku promena u odbrani!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Il Capitano View Post
            Uspeli su mrcvarenjem da ubede Vengera... Sve u svemu, igrač ovakvog kalibra je ogromno pojačanje za Inter.
            Kakvog kalibra?
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Prebacio Šaćirija na PES-u pa kud puklo...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Zvanicno Saciri u Interu 17 miliona ,2 miliona sada placaju a 15 na leto.

                http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...na-video/93840
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odličan transfer. Čak možda i prvi ozbiljan što se Intera tiče posle kusur vremena.

                  Mada realno Inter kuburi dole, od Ranokije, preko Kampanjara i co. svi vise kao na vešalima.

                  Comment


                  • Ozbiljan plan mora da se napravi na leto za odbranu, ovako ne ide više...

                    Da podsetim da Ranokiji ističe ugovor za 6 meseci.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Dobar tim ima Inter na sredini, a sad i u napadu, ali odbrana je ocaj. Mora neki stub odbrane da se dovede, pa i bekovi su im boljka, kao i svim timovima u Seriji A.
                      Nijedan tim nema nekog valjanog beka.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Dobar tim ima Inter na sredini, a sad i u napadu, ali odbrana je ocaj. Mora neki stub odbrane da se dovede, pa i bekovi su im boljka, kao i svim timovima u Seriji A.
                        Nijedan tim nema nekog valjanog beka.
                        Bas me ova recenica bacila u razmisljanje, i stvarno osim Lihtstajnera, jos nekoliko solidnih i par potencijalno dobrih mladih bekova, uglavnom su to rupe i propaliteti...

                        da ne bude off, lepo se Inter pojacao, Saciri je kvalitetan igrac, znam to jer dosta pratim Bayern, moj klub #2 tamo naravno nije mogao da dobije ozbiljniju minutazu ali je i to malo koristio vrlo dobro, mislim da ce se bez problema uklopiti a komsije imaju bas finu utehu za Cercija u vidu ova 2 igraca
                        bice interesantno videti samo da li ce uspeti da daju golova vise nego sto odbrana uspe da primi
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Bas me ova recenica bacila u razmisljanje, i stvarno osim Lihtstajnera, jos nekoliko solidnih i par potencijalno dobrih mladih bekova, uglavnom su to rupe i propaliteti...

                          da ne bude off, lepo se Inter pojacao, Saciri je kvalitetan igrac, znam to jer dosta pratim Bayern, moj klub #2 tamo naravno nije mogao da dobije ozbiljniju minutazu ali je i to malo koristio vrlo dobro, mislim da ce se bez problema uklopiti a komsije imaju bas finu utehu za Cercija u vidu ova 2 igraca
                          bice interesantno videti samo da li ce uspeti da daju golova vise nego sto odbrana uspe da primi
                          Darmian, De Šiljio, Radu, onako na keca. Basta solidan isto, Vršaljko će da bude...

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Bas me ova recenica bacila u razmisljanje, i stvarno osim Lihtstajnera, jos nekoliko solidnih i par potencijalno dobrih mladih bekova, uglavnom su to rupe i propaliteti...

                            da ne bude off, lepo se Inter pojacao, Saciri je kvalitetan igrac, znam to jer dosta pratim Bayern, moj klub #2 tamo naravno nije mogao da dobije ozbiljniju minutazu ali je i to malo koristio vrlo dobro, mislim da ce se bez problema uklopiti a komsije imaju bas finu utehu za Cercija u vidu ova 2 igraca
                            bice interesantno videti samo da li ce uspeti da daju golova vise nego sto odbrana uspe da primi
                            Lihstajner je solidan, ne moze on nikad biti vrhunski bek. Napolo doveo prosle sezone Gulama, ja rekoh konacno neko da dovede valjanog beka, kad i on nesto podbacio. Darmijan solidan, nista preko toga, veliki hajp se dize oko njega.
                            De Siljo ima talenta da bude dobar, ali i on dosta stagnira. U svim ligama ima te nestasice bekova, zato se i oni sto iole malo talenta pokazu preplacuju. A Italijani nemaju pare za top talente.

                            Edit: Evo Brajkula me prestize, ali meni to mediokritet sve.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Darmian, De Šiljio, Radu, onako na keca. Basta solidan isto, Vršaljko će da bude...
                              Darmian, Radu, Maggio itd oni su mi u ovoj kategoriji solidnih a De Siljio i Vrsaljko u ovoj grupi potencijala, mada odustajem od Matije polako, decko ne pokazuje nista i u proteklih godinu dana nije napredovao ni milimetar... nesto slicno kao El Saravi

                              Nikola Muru takodje moze biti dobar za par godina
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Dobar tim ima Inter na sredini, a sad i u napadu, ali odbrana je ocaj. Mora neki stub odbrane da se dovede, pa i bekovi su im boljka, kao i svim timovima u Seriji A.
                                Nijedan tim nema nekog valjanog beka.
                                Odbrana je uvek bila najjaci deo Intera, sada je tu jedino Zuan dobar igrac. Ranokija los, Kampanjaro daleko od starih dana (zna Napoli kad treba da ga uvali), Vidica bolje da i ne pominjem (sto ga se pre rese, to bolje). Bar neka dovedu neke mlade defanzivce, bar tu Italija nikada ne oskudeva. Romanjoli, Antei, mozda da se pokusa sa nekim od njih dvojice, svakako su bolja resenja (pogotovo dugorocno) nego igraci sa kojima se trenutno raspolaze. Takodje fali desni bek jos od odlaska Majkona. Kada bi se odbrana dovela u red, to bi bila ekipa koji je ligitimni konkurent za top 3. Trenutno je realnost tu negde oko top 5-6.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X