Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prođe li ovaj transfer Juventus osvaja LŠ u naredne 2 sezone lagano.

    Kakav je lik Ronaldo, dolazi u još jednu ligu da uzme sve.

    Šteta što će mu ostati Svjetsko prvenstvo neosvojeno, mada me ne bi čudilo da se pojavi i u Kataru za 4 godine, biće aktivan i tada sigurno.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Akcije Juventusa skocile i do 12% od kad se povezuje ovo za Ronalda...

      Ludnica

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Juventus are getting a taste of the Cristiano Ronaldo bump already, as the stock rose 22 per cent over three days, worth an extra €160m.

      As reports continue to maintain the €100m deal with Real Madrid could be done as early as Saturday, many are asking how it’s possible for the Bianconeri to sustain his salary demands.

      These are €30m per year net, which would be €60m per year gross, but a clue has come from the stock exchange over the last few days.

      The Juventus shares have surged 22 per cent in three days, meaning the club capital has gone from €665m to €825m, report Calcio e Finanza.

      The salary would also be aided by some of the other companies within the Agnelli family portfolio.

      Their holding company Exor controls, among others, Ferrari, FIAT and Jeep.

      As Cristiano Ronaldo has a collection of luxury cars, Il Sole 24 Ore and Mediaset Premium claim he’ll be made the global face of Ferrari.

      That alone would bring him €20m per year and technically be outside the club’s salary structure.

      It is a trick already used extensively by the likes of Paris Saint-Germain.
      Dođi isključi.

      Comment


      • Dovedite mu bekove koji ce znati da ga pogode u 16 i osvajate LS

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Što da dovedemo. Aleks Sandro i Kanselo. Lako.

          Mada se priča da Sandro ide u Junajted za 53 miliona. Da ga j....

          Comment


          • To kazem, a i meni se ne svidja Kanselo iskreno

            Uzmi Tripijea

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Kakav Tripie, preskače ga Kvardado kad hoće. Mani tog krša.

              Comment


              • Al ima bolji centarsut od 90% bekova u Seriji A

                Kako stojite sa sredinom? Cini mi se tu je malo slabije, Kedira je uzas, Markizio star i cesto povredjen, Pjanic je super , Matuidi takodje... Onaj Bentakur ali nije to to

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Doveli smo Emre Čana iz Pula.

                  Ali pazi gore mamojeb napad Kosta-CR-Dibala. Au....sa fosne čeka Bernadeski.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Doveli smo Emre Čana iz Pula.

                    Ali pazi gore mamojeb napad Kosta-CR-Dibala. Au....sa fosne čeka Bernadeski.
                    E da, Cana se nisam setio, onda je to ok

                    O napadu ne treba da pricamo

                    Odlazi Sandro najverovatnije, mnogo mi je to tanko, a bekove su mozda i kljucne za Ronalda da on trpa.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Zato im dolazi Darmijan

                      Comment


                      • Ima na beku Spinacola, mada je on nešto povređen, te mi se tako crta pojačanje u liku Darmiana.

                        Comment


                        • Ne slaze se to s fudbalom jebiga, dovedes Ronalda i nosis mu jebenog Darmijana koji ne moze okean s broda pogoditi

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Kanselo ima odlican centarsut. Prava stvar da Juventus uspije zadrzati Sandra ali to se cini kao nemoguce ako dodje Ronaldo jer tesko da onda mogu Sandru ponuditi bolji ugovor od ovoga koji sad ima.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ne slaze se to s fudbalom jebiga, dovedes Ronalda i nosis mu jebenog Darmijana koji ne moze okean s broda pogoditi

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Slažem se, daj još 100 i MArsela u paketu. Nek gori

                              Comment


                              • Kansela da budem iskren nisam gledao od kad je otisao iz Valensije, ali sve mi se cini da je stagnirao, ne znam mozda gresim

                                Odlican posao bi bio i Marselo, taman imate radilice na sredinu da ga pokrivaju

                                Ali to je vec nerealno, ako ode Sandro ja bi uzeo Sidibea, moze on i levo

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X