Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kad je mogao Masimo Makarone, moze i Ronaldo vala.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Iskreno i veliki potez za Seriu A. Vreme je da se fudbal vrati gde mu je mesto. Nedostaju mi derbiji u Italiji, mada je u poslednje vreme meni top fudbal najviše pratim Italijane i Špance.


      Pre sam mrzeo Juventus, sada hajmo reći sam indiferentan, ali drago mi je da dodje u Juve. To pokazuje karakter. Tražiš nove izazove i juriš status legende.

      On ako uzme LŠ sa Juventusom, imao bi het trik sa tri najveća kluba u tri zemlje. Ajde, meni je Milan najveći jbg, ali objektivno Juventus bez premca.

      Gledala bi se Seria A opet masovno.

      Još Serginjo da predje u Juve i da se to prati fanatički.

      Ronaldo čuva telo jako dobro.

      Oživeće to evropski fudbal sigurno.
      Last edited by Cassius Clay; 05-07-18, 17:19.

      Comment


      • #93
        Slab tempo na utakmicama uz puno centarsuteva, dobar raspored meceva, marketinski jak klub, igraju LS i ciljaju visoko...
        Juve je pravi izbor za Ronalda. U takvoj sredini ce najduze trajati.

        Comment


        • #94
          Mnogo bolji nego recimo PSG. Bolje bi bilo samo u Milan da je otišao ili Inter sam da ih digne ali dobro nije ni on čudotvorwc.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Uroš View Post
            Iskreno i veliki potez za Seriu A. Vreme je da se fudbal vrati gde mu je mesto. Nedostaju mi derbiji u Italiji, mada je u poslednje vreme meni top fudbal najviše pratim Italijane i Špance.


            Pre sam mrzeo Juventus, sada hajmo reći sam indiferentan, ali drago mi je da dodje u Juve. To pokazuje karakter. Tražiš nove izazove i juriš status legende.

            On ako uzme LŠ sa Juventusom, imao bi het trik sa tri najveća kluba u tri zemlje. Ajde, meni je Milan najveći jbg, ali objektivno Juventus bez premca.

            Gledala bi se Seria A opet masovno.

            Još Serginjo da predje u Juve i da se to prati fanatički.

            Ronaldo čuva telo jako dobro.

            Oživeće to evropski fudbal sigurno.
            Da, u pravu si. Veliki potez i za Seriu A. Dovodis jednog od najboljih igraca na svijetu, zvanicno najboljeg, osvajaca LS, rekordera LS koji je i dalje na vrhu.
            Svaka cast, nisam ovo ocekivao ali veoma pametan potez i od Ronalda i od Juvea.

            Sad da se vidi koliki su uticaj imali Ronaldo i Zidan i da nije bilo to tako lako kao sto dosta njih misli i smatra da su drugi zasluzni za to a ova 2 su miljenici srece



            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #96
              Ovo mora biti iskljucivo Ronaldova odluka cim nema u prici PSZa i dva Mancestera, oni bi mogli da mu ponude vise sigurno i njemu i Realu ali Juventus je veci od PSZa i za legacy ce mu vise znaciti, u Junajtedu je igrao, a PL je zahtjevnija mnogo od Kalca pa eto ima logike da ne ide u Siti i pored toga sto je bio Junajtedov igrac i sto je Juventus mnogo veci klub od Sitija, tako da je ovo za njega idealna odluka. Trpace kao i u SPaniji, a za LS je li dovoljan ne znam, ja bih rekao da nije ali vidjecemo. A i za Real je realno ovo top, nego je sad problem za ostale klubove, Real ce biti itekako aktivan na trzistu i ici po smjenu generacije, sto znaci da ce ici po najbolje ofanzivce svijeta.
              sigpic

              Comment


              • #97
                The bianconeri representatives would then travel to Spain to present the offer, as well as draw up the contract for Ronaldo: €60 million per season gross wages for the next four seasons
                Ovo su ogromne pare i za seike, kamoli za Juventus, morace da prodaju Sandra i Iguaina najvjerovatnije.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Ja sam ubijedjen da oni idu po Azara. Vrvt ce probati oko Nejmara ili Mbappea ali ne vjerujem da mogu nekog od te 2 dovesti ali Azara mogu. U Celziju se ne zna ko pije ko placa i mislim da ce Real to iskoristiti.

                  Bufon izgleda u Psz-u, vjerujem da i on ne vjeruje sta se dogodilo i da bi ostao jos jednu godinu da je znao da Ronaldo dolazi.

                  Nego koga Juve ima sve na sredini? Tu mislim da mora doci do remonta.

                  Iguain i Alex Sandro bi trebali biti dovoljni da pokriju dolazak Ronalda tj lovu koju treba da daju Realu ali nadam se da ce Utd biti u prici oko Dibale ako postane dostupan


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • #99
                    Problem je sto samo Ronaldova plata za cetiri godine je duplo jaca od prodaje Sandra i Iguaina, ali to je pocetak, kad bi se odrekli i Dibale onda bi mogli sve da pokriju. Ogromna je to plata, plus treba dati 110+ miliona eura Realu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja mislim da ovo ako se desi,Juve nema ko da skine sa trona narednih nekoliko sezona,bar dok je on tu. Lik ako budes spreman i motivisan da igra,lagano ce postizati golove i dizati trofeje. Za LS,videcemo. Alegri je opasan majstor na klupi ako dobije ovog dzokera,sve je moguce. Vidim da se "resavaju" Sandra i Iguaina,oslobadja se salary cap

                      A vreme je i da se Seria A vrati na velika vrata,treba im ovako neki iskorak,bar sto se tice igraca i sponzorstva.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Bruto plata za 4 godine €240m + računaj €110m transfer, ukupna cena 350m€.

                        Prodaju Iguaina i Sandra lupam za €120m ukupno, odbiješ im bruto plate za 2 (Sandro) odnosno 3 godine (Iguain), to je još €60m. Već su na pola tu. Naredne godine možda prodaja Dibale za €150m + odbiješ mu plate za 3 godine i to je još €30m i oni su već otplatili Ronalda.

                        Druga mogućnost je da će sam brend CR7 povratiti ogroman deo novca.

                        Treća mogućnost je da ga Juve proda za lupam 2 godine Kinezima ili negde u Evropi za min. €50m + da mu odbije €120m plate za poslednje 2 godine.


                        VELIKI SAM PRISTALICA OVOG TRANSFERA JER ĆE DRASTIĆNO POBOLJŠATI UGLED SERIJE A.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

                          Ma tu su primanja u drugom planu kad je on u pitanju. Jednostavno je covjek brend i sa sobom ce povuci masu ljudi.

                          Sjajan potez za ligu i ne tako sjajan za Primeru koja je u 2 godine ostala bez dvojice od trojice glavnih likova, Nejmar i sad Ronaldo.

                          Koliko god se oni trudili da proture Grizmana, Iska, Kutinja itd itd to ipak nije to to.

                          U Engleskoj uzeo sve, u Spaniji isto, uzeo sa Portugalom EP i sad ide da uzme sa Juveom? Fantasticna karijera.

                          Nikad nisam nesto volio Juve i generalno Seriu A, zaludjenik sam za PL ali ce se pratiti CR7 u Italiji



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Last edited by Miki28; 05-07-18, 18:43.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ovo mora biti iskljucivo Ronaldova odluka cim nema u prici PSZa i dva Mancestera, oni bi mogli da mu ponude vise sigurno i njemu i Realu ali Juventus je veci od PSZa i za legacy ce mu vise znaciti, u Junajtedu je igrao, a PL je zahtjevnija mnogo od Kalca pa eto ima logike da ne ide u Siti i pored toga sto je bio Junajtedov igrac i sto je Juventus mnogo veci klub od Sitija, tako da je ovo za njega idealna odluka. Trpace kao i u SPaniji, a za LS je li dovoljan ne znam, ja bih rekao da nije ali vidjecemo. A i za Real je realno ovo top, nego je sad problem za ostale klubove, Real ce biti itekako aktivan na trzistu i ici po smjenu generacije, sto znaci da ce ici po najbolje ofanzivce svijeta.
                            Ovo je win win situacija i za njega i za Real. Nema tu šta više da se traži a i oni bi krenuli dalje. Ugleda se ja velikog Zidana i zna kada da ode i očigledno juri da dobije bitku sa Mesijem ako osvoji LŠ sa Juventusom.

                            Privućiće mnoga imena u taj Juventus kao i sredstva. Samo on može sam da digne ligu i otvori pandorinu kutiju ponovnih odlazaka u Italiju. Kapital beži gde je gledanost. Naravno PL je nedodirljiva ali to može da promeni perspektivu i ulaganja pa da za dve godine umesto Ikardi da ide negde, kod njega dodju Simeone i Grizman.

                            Real će sad da dovede koga god bude hteo. Ipak zna se ko je broj jedan. Njima će Ronaldo nedostajati ali kostur tima će ostati. Mbape je pravi izbor i pravi naslednik.

                            Ako se desi, odlična stvar za fudbal i velika hrabrost velikog Ronalda.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-07-18, 19:20.

                            Comment


                            • Jankto u Sampi, jbt samo 15 miliona.

                              Udinese midfielder Jakub Jankto is set for his medical ahead of a €15m transfer to Sampdoria.

                              Comment


                              • Akcije Juventusa skocile i do 12% od kad se povezuje ovo za Ronalda...

                                Ludnica

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X