Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monchi dovodi Nzonzija.

    Comment


    • Odličan transfer, kao i obično kod Monćija.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Na koju foru Monacu pusti Keitu za maltene iste pare za koje su ga doveli

        Comment


        • Nije se on naigrao u Monacu. Sad ne znam da li u suprotnom pravcu ide Candreva, bila je ta prica.

          Comment


          • 33utakmice 8 golova, 11 asistencija, i ozljeden zadnji mjesec i pol. Pa ne znam da se bas nije naigrao

            Comment


            • Znam da je imao problema sa povredom. Mislio sam da je manje utakmica odigrao. Morao sam da provjerim ovu statistiku, tacna je.

              Comment


              • Monchi zavrsava Nzonzija, 30m + 5m bonusa.

                Comment


                • Top je igrač Nzonzi. Može on još 4-5 sezona lagano. Deliće minutazu za DDR-om koji je bio najbolji vezni Rome prosle sezone.

                  Puno igraca na sredini sad. Ddr, Nzonzi, Strotman, Pellegrini, Cristante, Gonalons, Pastore, Ćorić... Prodao bih Strootmana odmah.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Top je igrač Nzonzi. Može on još 4-5 sezona lagano. Deliće minutazu za DDR-om koji je bio najbolji vezni Rome prosle sezone.

                    Puno igraca na sredini sad. Ddr, Nzonzi, Strotman, Pellegrini, Cristante, Gonalons, Pastore, Ćorić... Prodao bih Strootmana odmah.
                    Od svih navedenih igraca najblizi odlasku je Gonalons.

                    Comment


                    • Tesko da ce bilo ko hteti da ga kupi. Everton i K. Palas su se pominjali jedino.

                      Comment


                      • Moze kod Silve, svakako je doveo sve i svasta. Evo mi smo zavrsili Kastiljeha.

                        Comment


                        • Čudo niko ne javlja za Sergeja i Milan, sinoć pomama.

                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Moze kod Silve, svakako je doveo sve i svasta. Evo mi smo zavrsili Kastiljeha.

                            Ludilo od pojačanja, ludilo. Majstor veliki, baš onako igrač kakve ja volim da gledam.

                            Comment


                            • Ja ga nisam pratio i ne znam o kakvom se igracu radi. Jel bolje rijesenje od Promesa?

                              Comment

                              Working...
                              X