Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo neka brat ostane u Italiji. Tipovao sam na Juventus da ga dovede, a ako ne ode nigde ove, to je završeno sledeće godine. Dibala - Ronaldo - SMS... Ko bi rekao da bi Juventus mogao biti do te mere gotivan.

    Comment


    • Kakva je ovo zajebancija SMS - Milan? Ajde barem sam se slatko nasmijao.

      Comment


      • The negotiations for Luka Modrić have begun with Inter Milan offering €40m. Real Madrid want closer to €70m. (Source: http://index.hr )

        E sad ne znam koliko je ovaj Index relevatan izvor u Hrvatskoj

        Comment


        • Nešto popun našeg Blica.

          Gledao sam Inter danas, oborio mi tiket na GG, Politano je odličan fudbaler, spdao se sa onim bekom Liona, vozao ga fino.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Nešto popun našeg Blica.

            Gledao sam Inter danas, oborio mi tiket na GG, Politano je odličan fudbaler, spdao se sa onim bekom Liona, vozao ga fino.
            Znaci Bljuc...Ja frendlije ne gledam ,sem ako se ne kladim ..a dobar je taj Politano,ono malo sto sam ga gledao u Sasuolu,ne znam ko je igrao beka za Lion al vrv onaj Raiolin sto ga dovukao iz Ajaksa, Tetej ili tako nesto

            Sad pogledah poceo neki Dubois,prvi put cujem pa ga zameni taj Tete,a ovamo desno onaj bivsi iz MU,al Inter izveo prilicno jak sastav
            Last edited by 61563; 04-08-18, 23:40.

            Comment


            • Ma failo i Interu dosta, evo na prvu Naingolan i Vrsaljko, pa Perišić...

              Što se Reala tiče nerealno mi da se oproste u jednom prelaznom roku od svoja dva najbolja igrača, a pri tom nešto nisam propratio da mikere neka opasna pojačanja, da hoće neku zvezdu da angažuju, tipa Azar.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ma failo i Interu dosta, evo na prvu Naingolan i Vrsaljko, pa Perišić...

                Što se Reala tiče nerealno mi da se oproste u jednom prelaznom roku od svoja dva najbolja igrača, a pri tom nešto nisam propratio da mikere neka opasna pojačanja, da hoće neku zvezdu da angažuju, tipa Azar.
                Hrvate nisam ni ocekivao zbog WC,Radju jesam,ovaj mali Lautaro se bas namece,mislio da nece odmah,po dolasku iz Racinga,mada je tamo vec bio zvezda,isto se cudili sto nije pozvan za WC,

                Ne znam ja mislim da RM pravi ove godine podmladjivanje za neku buducnost,i onda da recimo sledece godine pojure nekog samo da se umetne

                Cak se spominje,al ne znam gde naleteo na par mesta,da bi mogao i Marselo da dodje u Juve,ako ode Modric,da bi trazio transfer,a i CR7 ga zeli,u tom slucaju bi Sandro u PSZ za 50-60m

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma failo i Interu dosta, evo na prvu Naingolan i Vrsaljko, pa Perišić...

                  Što se Reala tiče nerealno mi da se oproste u jednom prelaznom roku od svoja dva najbolja igrača, a pri tom nešto nisam propratio da mikere neka opasna pojačanja, da hoće neku zvezdu da angažuju, tipa Azar.
                  Sta ti nerealno, ubace mocnog Kovacica i nikad povredjivanog Balea i uz gol masinu Benzemu i domaci core samo nebo je granica.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Ako je sudeci po Lopetegiju,i sinocnje konferncije za stampu posle Juvea,nece Modric nigde

                    Comment


                    • Originally posted by Ventspils View Post
                      Sta ti nerealno, ubace mocnog Kovacica i nikad povredjivanog Balea i uz gol masinu Benzemu i domaci core samo nebo je granica.
                      Eto npr. sinoć nas razguziše.

                      Veseli Markizio koliko je propao, ne može meda.

                      Comment


                      • Kakva bi ovo kradja bila.

                        Balde in, Candreva out?

                        Comment


                        • Nije se ni Balde naigrao fudbala u Monaku.

                          Kandreva je meni u 3-5-2 da igra tog beka desnog najjači igrač na planeti, stvoren za tu poziciji, sad što on se tripuje da je neko krilo, ludilo, je njegov problem.

                          Comment


                          • Znam da se nije naigrao. U Laciju je kidao, kako god okrenes iz ove price Inter izlazi kao apsolutni pobjednik.

                            Comment


                            • I Kandreva je kidao u Laciju.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X