Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

    Originally posted by Sandugp View Post
    Ne znam koliko on u ovom trenutku treba Sitiju [emoji3]
    O pogresnom timu pises
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Za Sijenu sam čuo, ali nisam bio. Milano je totalno drugačiji i na pogled ružniji ali znam da ima svoje čari, pa ko šta voli. Napulj je pod morati u skorije vreme. Meni je ta Italija totalni hit, od srednjeevropskog industrijskog severa do vojvodstava iz renesanse, pa onda Jug koji je totalno drugačiji.

      Biće Lukici i C Ronaldu lepo

      Ko će se ebati po Mančesteru, sa očekivanjima i novinarima Miki prijatelju moj. Uz dužno poštovanje vi ni levog beka ne možete da dovedete.

      Ikardi i Perišić ostaju u Interu?

      Fudbal se vraća kući.

      Comment


      • Samo da se fudbal vrati na Čizmu, da osetim malo čari svog detinjstva, svoje mladosti, da me opet želja mine.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post

          Ko će se ebati po Mančesteru, sa očekivanjima i novinarima Miki prijatelju moj. Uz dužno poštovanje vi ni levog beka ne možete da dovedete.
          Prelijepi Mancester, velika plata, trenira te Portugalac, fenomenalno.

          Sta ce nam lijevi bek, imamo ih za izvoz
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment






          • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ko je taj malisan? Opasan igrac[emoji6]
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ajde Napoli dovodi i ti nesto od ovih zvucnih imena, vidis sta rade ovi ostali.

                Comment


                • Mirallas i Pjaca u Fiorentini.

                  Comment


                  • Luka Modric will meet with Florentino Perez without his agent as he wants a new challenge. Perez will try to convince the Croatian to stay as Inter eagerly await the outcome of meeting, according to @DiMarzio.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kažem ukusi.

                      Npr. meni su ljudi pričali da je Banja Luka nešto prelepo. Jedan Kragujevac je ta Banja Luka, samo eto ljudi su vrh tamo, društveni, pa upravo oni čine taj grad lepim.

                      Od italijanskih gradova, naravno Rim je nešto neviđeno, pored Rima Sijena je ludilo ludla. Najlepši grad koji sam ikada video, a da nije prestonica.
                      E cuj ga, nemoj mi dirati Kragujevac, i kod nasima finih ljudi i drustvenih
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Za Sijenu sam čuo, ali nisam bio. Milano je totalno drugačiji i na pogled ružniji ali znam da ima svoje čari, pa ko šta voli. Napulj je pod morati u skorije vreme. Meni je ta Italija totalni hit, od srednjeevropskog industrijskog severa do vojvodstava iz renesanse, pa onda Jug koji je totalno drugačiji.

                        Biće Lukici i C Ronaldu lepo

                        Ko će se ebati po Mančesteru, sa očekivanjima i novinarima Miki prijatelju moj. Uz dužno poštovanje vi ni levog beka ne možete da dovedete.

                        Ikardi i Perišić ostaju u Interu?

                        Fudbal se vraća kući.
                        Napulj je dno dna, znas sta smo mi za Italiju, Monte Carlo

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nzm da li si bio u Milanu i Madridu, šta je lepo a šta ružno je subjektivno, ali ja delim mišljenje većine tu da je Milano jedan od ružnijih gradova u Italiji. Sve što sam video u toj zemlji daleko je lepše od Milana.

                          O Madridu ne treba govoriti.

                          Sad jedno je ići pet dana turistički i razgledati grad, drugo je u njemu živeti.
                          U kom smislu?

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            E cuj ga, nemoj mi dirati Kragujevac, i kod nasima finih ljudi i drustvenih
                            Samo klub Kazino.

                            Originally posted by madrid View Post
                            U kom smislu?
                            Pozitivnom.

                            Comment


                            • Nemojte mene brateksi kvotovati za gradove znam ja dobro šta je Napulj nego sam ložana gledao Gomoru pa volim malo da odem da osetim atmosferu. Što pre. Meni se ebe za estetsku lepotu gradova, da me to interesuje otišao bih prvo u St Petersburg

                              Jug Italije je katastrofa socijalno i ekonomski. Znam ja sve. Ali treba otići dole i videti te nadkrane Italijane, a jok ove austro-italijane sa severa.


                              To je isto kao kad bih poredio Split i Zagreb. Zagreb će mi uvek biti austrohrvatska, Split će mi uvek biti Split. Tako je to u mom laičkom mozgu.

                              Valjda je lepše šunjati se po tim nekim mestima malo nego ne ići južnije od Rima. Polako ima vremena. Ja ionako nisam tip koji ide u Tursku, Egipat, Tunis... Italiju i Španiju ću obići nadam se celu.


                              Pričaju da Milan ulazi u trku za Sergejem. Voleo bih i tu da predje. To bi značilo da žele da postanu ozbiljan klub opet.

                              Comment


                              • Ako Lotito ostane pri stavu cena 150 miliona, a naćićemo se na oko 100, od te priče SMS u Milan nema ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X