Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Belotti je u prosloj sezoni imao velikih problema sa jebenom povredom. Ja i dalje vjerujem da nije "one season wonder". Volio bi da ga vidim u Napoliju kod Karla Velikog.

    Comment


    • Beloti bruka igrač kako bi se on i Ćiro prošetali kroz ovo svetsko prvenstvo. Sa ekipom naravno.

      Vratiće se on siguran sam.

      Comment


      • Ali Inter ne moze da mu da ono sto neki Englez ili Psz moze a to je astronomska plata.

        Em bi Inter morao dobrano da ga plati, bar 50 tak miliona a gdje je jos i velika plata.

        Do prelaska u Inter moze doci samo ukoliko Modric izricito to zeli
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne vjerujem da će preći Modrić, a bilo bi dobro za ligu da se vraća polako u doba kad su bili najgledaniji. Moguće da ima želju da igra sa svojima Takav neki transfer bi bar donekle stvorio šanse da se ugrozi Juventus, ovako mrka kapa.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Belotti je u prosloj sezoni imao velikih problema sa jebenom povredom. Ja i dalje vjerujem da nije "one season wonder". Volio bi da ga vidim u Napoliju kod Karla Velikog.
            Valjda ce se oporaviti, vidjecemo...
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Modrić će biti dostupan sledeće ljeto.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Prenose mediji da je Modricu Inter ponudio ugovor na 4 godine i platu od 11.5m eura

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ali Inter ne moze da mu da ono sto neki Englez ili Psz moze a to je astronomska plata.

                  Em bi Inter morao dobrano da ga plati, bar 50 tak miliona a gdje je jos i velika plata.

                  Do prelaska u Inter moze doci samo ukoliko Modric izricito to zeli
                  Nisu njima pare prioritet. Oni tu za manje znoja imaju lepši život. To su asovi nisu poluigrači i lažni moralisti. Da ode sa 40 u PSG npr ili da ide u Katar.

                  Mada i Katar i UAE i Kina su gotivniji od PSG. Da, zbog Bufona pričam.

                  Inter će naći sredstva. Kako dolaze imena, tako raste potencijal a rastu i ulaganja, seli se kapital. To je verujem najmanji problem.

                  Ko će igrati u Junajtedu da od njega očekuju da im donosi titule i da ga zaserava kiša sa engleskim medijima. Ovamo, šmekerica, lagano, igra u Interu,manje fizički zahtevna liga, manji hajp bi bio i ne bi bila tolika očekivanja.

                  Odeš u Italiju i uživaš.

                  U Mančesteru bi sve samo ne uživao. Vidiš da se ženi njegovoj živi. Milano je lepši od Madrida.
                  Last edited by Cassius Clay; 03-08-18, 12:00.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Prenose mediji da je Modricu Inter ponudio ugovor na 4 godine i platu od 11.5m eura
                    Ove pare su vec ozbiljna prica.

                    Comment


                    • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

                      Originally posted by Uroš View Post
                      Nisu njima pare prioritet. Oni tu za manje znoja imaju lepši život. To su asovi nisu poluigrači i lažni moralisti. Da ode sa 40 u PSG npr ili da ide u Katar.

                      Mada i Katar i UAE i Kina su gotivniji od PSG. Da, zbog Bufona pričam.

                      Inter će naći sredstva. Kako dolaze imena, tako raste potencijal a rastu i ulaganja, seli se kapital. To je verujem najmanji problem.

                      Ko će igrati u Junajtedu da od njega očekuju da im donosi titule i da ga zaserava kiša sa engleskim medijima. Ovamo, šmekerica, lagano, igra u Interu,manje fizički zahtevna liga, manji hajp bi bio i ne bi bila tolika očekivanja.

                      Odeš u Italiju i uživaš.

                      U Mančesteru bi sve samo ne uživao. Vidiš da se ženi njegovoj živi. Milano je lepši od Madrida.
                      Dodje u Mancester i uziva i dalje, mlati bar 20 tak miliona po sezoni a igra u Engleskoj, u prelijepom Mancesteru i sto je najbitnije igra kod trenera koji gaji prelijep fudbal.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        U Mančesteru bi sve samo ne uživao. Vidiš da se ženi njegovoj živi. Milano je lepši od Madrida.
                        Nzm da li si bio u Milanu i Madridu, šta je lepo a šta ružno je subjektivno, ali ja delim mišljenje većine tu da je Milano jedan od ružnijih gradova u Italiji. Sve što sam video u toj zemlji daleko je lepše od Milana.

                        O Madridu ne treba govoriti.

                        Sad jedno je ići pet dana turistički i razgledati grad, drugo je u njemu živeti.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Dodje u Mancester i uziva i dalje, mlati bar 20 tak miliona po sezoni a igra u Engleskoj, u prelijepom Mancesteru i sto je najbitnije igra kod trenera koji gaji prelijep fudbal.
                          Ne znam koliko on u ovom trenutku treba Sitiju
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Nzm da li si bio u Milanu i Madridu, šta je lepo a šta ružno je subjektivno, ali ja delim mišljenje većine tu da je Milano jedan od ružnijih gradova u Italiji. Sve što sam video u toj zemlji daleko je lepše od Milana.

                            O Madridu ne treba govoriti.

                            Sad jedno je ići pet dana turistički i razgledati grad, drugo je u njemu živeti.
                            Bio sam i u Milanu i Madridu. Milano za mene ima neku sentimentalnu vrednost, grad 'ndranghete, Francisa Turatela, Dade Cerovića i Srbadije. Madrid ništa posebno, Valensija mi je najlepša. Barselona mi je isto sranje živo. Ali Milano meni ima neku draž jezivu subjektivan osećaj.

                            U Engleskoj nisam bio ali pretpostavljam kako je iako sam čuo da London nije loš uopšte.

                            Italija je Italija i sve je na dohvat ruke, prava uživancija.

                            Eto meni je Beograd odvratan grad ali ima svoje čari koje je teško zameniti.

                            Sve je to subjektivno. Zavisi ko kako gleda.
                            Last edited by Cassius Clay; 03-08-18, 13:47.

                            Comment


                            • Meni je Beograd jedan od dva omiljena grada, a putovao sam baš dosta...
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Kažem ukusi.

                                Npr. meni su ljudi pričali da je Banja Luka nešto prelepo. Jedan Kragujevac je ta Banja Luka, samo eto ljudi su vrh tamo, društveni, pa upravo oni čine taj grad lepim.

                                Od italijanskih gradova, naravno Rim je nešto neviđeno, pored Rima Sijena je ludilo ludla. Najlepši grad koji sam ikada video, a da nije prestonica.

                                Comment

                                Working...
                                X