Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Il Capitano View Post
    https://www.statista.com/statistics/...-soccer-teams/

    1. Juve 34%
    2. Inter 17%
    3. Milan 14%
    4. Napoli 10%
    5. Roma 7%

    Ne znam odakle je ova analiza/anketa, piše da je iz 2015.

    Elem, uvek će biti dileme za drugo mesto da li Inter, da li Milan.
    Ali mislim da je Inter popularniji u Italiji (što se vidi doduše i po poseti na stadionu) a ujedno su bili i uspešniji klub od Milana čitavih pola veka, od drugog svetskog rata do devedesetih i Berluskonija. Onda Milan preuzima primat, naročito u Evropi koja im je verovatna i donela mnogo inostranih navijača (Inter je doduše osvajao tada drugo takmičenje po značaju, Kup Uefa) i onda jednu deceniju kasnije Inter vraća primat u ligi s tim što se Milan odmah naredne sezone izjednačuje sa 18 skudeta.
    Tako sam i mislio, s tim da je Milan drugi po broju "usatih" pehara, logicno je da imaju i vise navijaca. Napoli je verovatno jak na jugu. Tu je i Lazio sa 3% i Fiorentina sa 2%.

    Evo i druge ankete ...



    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Od Luke vjerovatno nema nista. Kovac ne racuna na Vidala, on je dostupan.

      Comment


      • Luka Modrić u Interu?



        @Ventspils
        Odlična "LA GEOGRAFIA DEL TIFO".
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ako dodje do njegovog odlaska eto Juve, Bajerna, Engleza po njega a kamoli Inter.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Last edited by Tarantula®; 02-08-18, 12:10.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Jao boze, ovo mi se nikako ne svidja. Radije bi zadrzao Iguaina, nego ovakve nekakve trampe radio.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Iskreno da sam navijac Juvea u jednu ruku ni meni se ne svidja,jbg dajes Caldaru(za mene najperspektivniji stoper u Italiji) za Bonuciji,koji je otisao znamo kako ,plus Iguain ode.

                  Da se razumemo ja licno mislim da Juve ide ALL IN na LS ove sezone i po meni imaju dobre sanse ,bukvalno popunjeni na svakoj poziciji,mozda jos neki spic sad da se dovede ne mora top klase,i to je izuzetno iskuskna i pre svega takmicarska ekipa,koja ima mnogo trofeja iza sebe

                  Napsiao vec nek bude finale LS ATM-Juve ja zadovoljan,mada u slucaju da Inter uzme Modrica bilo bi,bas zanimljivo ali bas i u Italiji i LS
                  Last edited by 61563; 02-08-18, 12:21.

                  Comment


                  • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

                    Super posao za obje ekipe, Kjelini-Bonuci tandem opet zajedno. Ludilo.

                    Juve i Atletiko najjace odbrane posle Utd granitne, Mina-Smoling tandem nije vidjen u istoriji ove igre[emoji6] cuvajte se
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Juve će osvojiti Ligu šampiona jer je Điđi otišao, tako to inače bude.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ako budu igrali sa dva stopera a trebalo bi .... onda Benatja duva - e sada ima to svojih prednosti i mana ... ali ja prevashodno nisam za to da treba bilo koga ko napusti ekipu juriti i vracati nazad.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Super posao za obje ekipe, Kjelini-Bonuci tandem opet zajedno. Ludilo.

                          Juve i Atletiko najjace odbrane posle Utd granitne, Mina-Smoling tandem nije vidjen u istoriji ove igre[emoji6] cuvajte se
                          zar smoling ne ide u wolves

                          Comment


                          • Kako ce ga prihvatiti navijaci Bonucija mene stvarno zanima, lepo je proslavio gol koji im je dao prosle sezone...

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              zar smoling ne ide u wolves
                              Ne ide on nidje[emoji23]

                              Sto se Bonucija tice, bice tezak pocetak ali sve ce se zaboravit ako odigra na nivou i Juve uzme LS
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nisam ni ja zadovoljan ovim transferima. Ne kažem da je Juve izašao kao donji, Bonući je klasa štoper, Iguain nam je višak, ali brate zamrzeo sam Bonućija od Kardifa i onog leta neverovatno, baš mi je teško pao njegov dolazak.

                                Inače žao mi Pipite do zla Boga, kakav je to profesionalac i gospodin, kako je izneo sve ovo lagano bez nekih predrasuda i cimanaj. Svaka mu čast.

                                Kaldara je mačka u džaku, ali ima potencijal, sada Milan ima najperspektivniju odbranu na planetu i liku golamana Donarume, a ispred Kaldara-Romanjoli.

                                Comment

                                Working...
                                X