Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia Oakley

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Primeti' Srđan posle 3-4 kruga da se i Crutchlow pridružio..

    Comment


    • #62
      Yamaha užasna na izlazu na glavni pravac...
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #63
        Sve trke danas bile dobre.

        Eto dočekasmo i Lorenzovu pobjedu.
        Falio jedan krug Rossiju za drugo mjesto.
        Rossi drugi u generalnom poretku!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #64
          Falila mu je krivina ili dve

          A sto se tice Lorenca, placebo ili ne, izgleda da je pomoglo, svaka cast

          Comment


          • #65
            Dukac danas prejak, Rossi i Iannone i Rins sa obzirom na okolnosti odlični. Petrucci jako slab, kao i Vinales i Zarco. MM očekivano.
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #66
              Čestitke Lorenzu na pobedi. Imam neko svoje viđenje ove pobede, ali vratiću se na to ukoliko u Katalunji opet bude stara priča. Ne tiče se rezervoara, već nečeg mnogo bitnijeg na bajku, a viđene su manipulacije sa time i ranije u sportu (i u drugim kategorijama moto sporta).

              Doktore, svaka čast, doterao si magare do podijuma. Yamaha mora mnogo, mnogo toga da promeni.

              Neka kosmička pravda za Marqueza, neko bi pomislio. Nije to pravda, to je kada usijana glava vozi i ne vodi računa ni o kome drugom, a ponekad ni o sebi.

              Comment


              • #67
                Bravo za Dalinju!

                Pohvala za Lorenca zato što je istrajao u svojoj metodi (ili kako god to zove).

                Šteta za Pira, možda bi Ducati imao ceo podijum.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Čestitke Lorenzu na pobedi. Imam neko svoje viđenje ove pobede, ali vratiću se na to ukoliko u Katalunji opet bude stara priča. Ne tiče se rezervoara, već nečeg mnogo bitnijeg na bajku, a viđene su manipulacije sa time i ranije u sportu (i u drugim kategorijama moto sporta).
                  Jedva cekam da cujem

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Čestitke Lorenzu na pobedi. Imam neko svoje viđenje ove pobede, ali vratiću se na to ukoliko u Katalunji opet bude stara priča. Ne tiče se rezervoara, već nečeg mnogo bitnijeg na bajku, a viđene su manipulacije sa time i ranije u sportu (i u drugim kategorijama moto sporta).

                    Doktore, svaka čast, doterao si magare do podijuma. Yamaha mora mnogo, mnogo toga da promeni.

                    Neka kosmička pravda za Marqueza, neko bi pomislio. Nije to pravda, to je kada usijana glava vozi i ne vodi računa ni o kome drugom, a ponekad ni o sebi.
                    Mnogo si tajanstven, gume ili elektronika? Ja mislim da je Lorenco.

                    Comment


                    • #70
                      Kapa dole Lorencu za ovakav nastup! Ukoliko ponovi ovakvu vožnju na Katalunji i deklasira Dovicioza, onda u Dukatiju nemaju šta da se premišljaju. Dobili (su) bi ono što su upravo želeli. Onakvog Lorenca iz Jamahinog perioda. A svi ovi ostali vozači-kandidati za fabričke timove su realno druga kategorija u odnosu na Lorenca. Ironija bi bila da ga se Dukati odrekne u trenutku njegovog pobedničkog vaskrsnuća na Dukatiju

                      Comment


                      • #71
                        Ne mogu reci, iskreno, da nisam ocekivao ovakav ishod jer znam koliko je Lorenco dobar u Mudjelu. A i pokazao je vec nekoliko puta ove sezone da ima tempo prvu polovinu trke i samo nestane. Jedino sam sumnjicav bio po izboru guma ali na kraju se ispostavilo da je bio odlican. Cekamo Barselonu da vidimo da li je bio placebo efekat, kao sto kaze najveci poznavalac auto-moto sporta na forumu ili je nesto drugo. Sve u svemu, odlicna trka i odlicna borba za trece mesto.

                        Comment


                        • #72
                          Ajde @Vanja, raspisi se

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #73
                            Propustio sam 3-ku...

                            2-ka... Najbolja ove sezone! Nadoknadila propuštanje Moto3 trke.

                            Dosta izletanja u obe trke.

                            GP. Solidna trka, 2 i 3 podigle očekivanja.

                            Važna pobeda za Lorenca i Dovija - Dukati.

                            Markes nepotrebno preagresivan.

                            I mene zanima sad šta Vanja ima da kaže.

                            Comment


                            • #74
                              Ovu pobedu tretiram kao i pobedu Maldonada iz Španije 12-te...
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #75
                                Niko ne kaze da je Lorenco uspeo ono sto Rosi nije-pobedio na Dukatiju i to kad su ga mnogi otpisivali. Svaka cast kapa dole. Videcemo da li je ovo bio samo bljesak ili ce nastaviti sa ovakvim voznjama.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X