Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo Delpo. Idemo kisa. Ako ne moze da ga pobedi neka ga izmori bar pa da Tim proba u maratonu. Moraju da se udruze protiv Rafe, to je jedini nacin.

    Comment


    • Ko bre moze Rafu da izmori? Mislim da Thiem ima sansu ali nikako da fizicki nadjaca Rafu..

      Comment


      • Mislim da Nadal uopste nije toliko fizicki jak. Mislim da bi patio posle 3h na terenu, i da bi Tim tu bio jaci. Mec 4. kola mi daje takvu Nadu. Nije vise tako mlad Nadal. Tim je 7 godina mladji.

        I sto ne pocinju. Jel Nadal opet nije spreman?

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ocekivao sam da ce Thiem to lakse dobiti. Novak nije izgubio od pacera. Tako da ja vidim stvari drukcije. Kakoa bi to islo da je Talijan dobio TB? Popustio bi u 3. ali bi se mozda vratio u 4.

          Istina, Novak je trebao da dobije na kondiciju. Nije iz dva razlog. Zbog povrede je dao dzabe 1. set. Novak i sam ima problema i sa mentalnom i sa fizickom kondicijom.
          Jok i nije .... Izgubio je od coveka kome ce ovo biti turnir karijere. Najbolji rezultat ikada. Od coveka koji nema snage za tri sete tenisa.
          Kazes kako bi islo da je Italijan dobio TB. To je nemoguce pitanje, jer cak ni bezmozgi Tim nece sebi u zivotu da dozvoli da izgubi TB od ovog pacera. Novak je to sebi dozvolio Novak je to sebi dozvolio DVA PUTA
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Tim ima sanse ako napravi neki blickrig i resi to u tri seta. Sve ostalo je iluzija ali prvo da vidimo Delpa. Da li moze bar do seta, za pocetak.

            Comment


            • jel ovaj ES nema šta da reklamira,pa stalno daje te glupave slow motion-e
              Wizard

              Comment


              • Banjac briljira ' Gejm, Šet, Mec et' [emoji23][emoji23][emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ocekivao sam da ce Thiem to lakse dobiti. Novak nije izgubio od pacera. Tako da ja vidim stvari drukcije. Kakoa bi to islo da je Talijan dobio TB? Popustio bi u 3. ali bi se mozda vratio u 4.

                  Istina, Novak je trebao da dobije na kondiciju. Nije iz dva razlog. Zbog povrede je dao dzabe 1. set. Novak i sam ima problema i sa mentalnom i sa fizickom kondicijom.
                  Kako bi bilo da je izgubio TB u kojem je nadigrao protivnika Neće vam proći opravdanje jer jedan drugi Italijan još nepoznatiji je pružio veći otpor protiv Thiema ovo je rutinski odrađen meč uz prividno mučenje koje je uvijeno u polufinale GS-a

                  Comment


                  • Ma Tim je odigrao vrhunski. Usao jako u mec, fokusiran od pocetka, odigrao taman koliko treba, malo je morao vise da pazi da se ne opusta, ali nije cak toliko ni zahtevan mec fihicki bio kada se sve sagleda...i u finalu ce biti top spreman.
                    Samo da vidimo protiv koga

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nadal u prva dva poena pravi paze od 26 i 31 sekundu. Trebao je da dobije opomenu, ako je u slicnoj situaciji Novak dobio opomenu.

                      A tek na brejk loptama koliko odugovlaci. Mada uopste ne briljira. I kladionice su reagovale i sada mu daju manje sanse nego pre nedelju dana.
                      Last edited by 147; 08-06-18, 15:16.

                      Comment


                      • obojica če se razvlačiti
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Sada se tek vidi tezina Novakovog poraza, covek nema snage za vise od dva seta i i zgubiti od njega na tri dobijena seta je prava umetnost.
                          Za razliku od Novaka Thiem nije ulazio u duge razmene sa neugodnim Markom, već kad je video da Marko može dugo da drži loptu, neobičnim rešenjima i skrivenim udracima menja ritam i uzima poene, Tim je krenuo napred na mrežu i volej igrom i istom merom drop sotovima krenuo da skraćuje poene. Uz par bombi iz forheda u ključnim trenucima je rešio meču u svoju korist, mada je drugi set mogao da ode i na drugu stranu. Novak nažalost nije bio fizički spreman za takvu igru.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Delpo forhendon buši rupe u šljaci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dzaba, ne moze Delpo ovo fizicki da isprati.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Dzaba, ne moze Delpo ovo fizicki da isprati.
                                Moze Delpo do sjutra da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X