Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih i da Modrić ode iz Reala i da Kovačić uleti. Vreme je da se ide dalje ako se već ide dalje, bez dva najbolja igrača a to su Ronaldo i Modrić. Šok terapija.

    Jer će ako dogodine ode Modrić biti jednako teško ga nadomestiti kao ove Ronalda.

    Ja i ne pišem na košarci inače od kada su simpatizeri Zvezde izprozivali navijače. To nije klub za koji ja navijam, tako da sam izbacio KK iz klubova za koje navijam, a jbš ga ionako je od starta bio FMP preobučeni, velika bruka. Što ne implicira da sam navijač, nego znam ko će biti tu kad se opet bude pevalo ispred Malog K i nosili koševi. Pravi zvezdaši i prave delije.

    Vi tad niste ni gledali, k vas boleo.
    Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 02:05.

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Sve, sve, samo molim vas nemojte dječaka koji nije bio ni redovan atarter u Flamengu porediti sa Neymarom više. Neymar je u tim godinama bio ne najveća, nego ubjedljivo najveća zvijezda i najbolji igrač u Južnoj Americi, a Boga mi i osvajač najjačeg kontinentalnog takmičenja, te u jednom mjesecu davao golova koliko Vinicius nije u karijeri. Vinicius je talentovan, opasno talentovan i ako u nastavku karijere ne bude sebičan kao što je sada bit će ozbiljan igrač, nema dileme, ali Neymar u tim godinama je bio neuporedivo bolji i nije bas prijatno vidjeti ni da se Vinicius spominje u istoj rečenici s njim.
      Pazi slazem se,realno on nema ni sezonu ipo postenog,fubala,al meni daje naznake da moze biti strasan,isto sam mislo za Gabigola,koji je vazio za dostavecu zvezdu Zesusa pa prc izbor klub i svasta nesto,eno ga sad opet u Santosu,a ovaj sampion u PL i igra,izneo sam svoj stav o onom malo sta sam video,plus Neimara nikad nisam gotivio mnogo,do ovog prvenstva kad su svi krenuli protiv njega inace ,razmazen ,koristi se svacim al vrhuski dokazan talenat vec (Neimar),za ovog slazem se tek se videti,al eto neka predikcija

      Ovaj opet ne kapira ironiju na njegovo lupanje gluposti...kaznite,radite sta god,al ostavite postove da se narod bar malo nasmeje u ovoj zemlji
      Last edited by 61563; 02-08-18, 02:06.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Pazi slazem se,realno on nema ni sezonu ipo postenog,fubala,al meni daje naznake da moze biti strasan,isto sam mislo za Gabigola,koji je vazio za dostavecu zvezdu Zesusa pa prc izbor klub i svasta nesto,eno ga sad opet u Santosu,a ovaj sampion u PL i igra,izneo sam svoj stav o onom malo sta sam video,plus Neimara nikad nisam gotivio mnogo,do ovog prvenstva kad su svi krenuli protiv njega inace ,razmazen ,koristi se svacim al vrhuski dokazan talenat vec (Neimar),za ovog slazem se tek se videti,al eto neka predikcija
        U moru fudbalera s odvratnim ponasanjem, bas moru, njegovo je vjerovatno najgore, mozda i ubjedljivo najgore, ne vjerujem da postoji osoba koja prati fudbal, a da ga bar jednom u toku svake utakmice ne posalje u pm.
        To je cinjenica koju niko ne moze osporiti, ali je isto tako cinjenica koju takodje niko ne moze osporiti i da je jebeni majstor, kao rijetko ko.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nejmar je odličan igrač samo je napravio grešku jer mu je neko punio glavu da može biti kao Ronaldo i Mesi. Evo Azar je igrač ako ne i bolji pa nema kompleks da se trpa u tu priču. Gledao sam klipove Juniora i ok je sve to, ali treba to pretočiti u pravi seniorski fudbal.

          Jedno vreme Nejmar je dao vise bitnih golova u Barseloni od Mesija. Ali pohlepa i ego. Precenio je sam sebe.
          Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 02:09.

          Comment


          • @5 cifara, i sta bi, sta je lakse osvojiti, LS, Primeru ili pomenute lige?

            Originally posted by Uroš View Post
            Voleo bih i da Modrić ode iz Reala i da Kovačić uleti. Vreme je da se ide dalje ako se već ide dalje, bez dva najbolja igrača a to su Ronaldo i Modrić. Šok terapija.

            Jer će ako dogodine ode Modrić biti jednako teško ga nadomestiti kao ove Ronalda.
            Inace su ta dva igraca ista. Zasto bi se islo dalje, nije to NBA pa da se juri pik na draftu. Real mora da ima 15 vrhunskih igraca i 3-4 medju najboljima na svojim pozicijama na svetu.

            Ja i ne pišem na košarci inače od kada su simpatizeri Zvezde izprozivali navijače. To nije klub za koji ja navijam, tako da sam izbacio KK iz klubova za koje navijam, a jbš ga ionako je od starta bio FMP preobučeni, velika bruka.
            Vidim koliko si konzistentan, ti ne mozes da odrzis rec kao covek jer ne mozes da odolis da necemu trazis manu i lose i pises kako samo ti znas da je prica trula. Sta tebe ima da briga za taj klub i odnos sa navijacima ako je to FMP?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nejmar je odličan igrač samo je napravio grešku jer mu je neko punio glavu da može biti kao Ronaldo i Mesi. Evo Azar je igrač ako ne i bolji pa nema kompleks da se trpa u tu priču. Gledao sam klipove Juniora i ok je sve to, ali treba to pretočiti u pravi seniorski fudbal.
              Pa umislio da je bolji i veca zvezda od Mesija i da moze sam sve ,a realno nije niti ce biti jbg,mozda i osvoji LS sa PSZ,al daleko je on iza Mesija i CR7 i nece biti ni blizu,ma ako Mbape ostane u PSZ on ce biti veca zvezda

              A za to ponasanje na WC sve se slazem,samo kad sam ja to pricao i pljuvao ga u Barsi ,nisu bas svi ko sad,e onda sam namerno udario u kontru, sad sve po starom ha

              @Venspils pojma nemam pogubio sam se ti mi kazi objasni ,al malo detaljnije akomozes sta je teze i koju ligu osvoji akomoze vise liga da uporedis od Balkan ,istocneevrope do top liga..al sto detaljnije da mozda ukapiram

              Nadam se da si razumeo moj pravopis,ako nisi izvini
              Last edited by 61563; 02-08-18, 02:16.

              Comment


              • Originally posted by Ventspils View Post
                @5 cifara, i sta bi, sta je lakse osvojiti, LS, Primeru ili pomenute lige?



                Inace su ta dva igraca ista. Zasto bi se islo dalje, nije to NBA pa da se juri pik na draftu. Real mora da ima 15 vrhunskih igraca i 3-4 medju najboljima na svojim pozicijama na svetu.



                Vidim koliko si konzistentan, ti ne mozes da odrzis rec kao covek jer ne mozes da odolis da necemu trazis manu i lose i pises kako samo ti znas da je prica trula. Sta tebe ima da briga za taj klub i odnos sa navijacima ako je to FMP?
                Bio mlad i naivan. Verovao na reč Čoviću ali APR ne laže. Nismo bili FMP ali nismo ni bili Zvezda, a FMP nije uopšte morao da bude deo toga. Evo sad me boli ćoše i ne pominji mi više košarku.

                Aj što smo bili nego što ćemo i ostati pa manijak će raditi sve na svoju ruku. A taj Čovke zna samo za + i - . Čim su otišla braća ostao je bez upumpanih sredstsvs. Ne, neće dati svoj kapital, ma ni dinara

                Molim te kao Boga piši za fudbal ubuduće inače ti neću odgovoriti jer vidiš da ne pišem na košarci mesecima niti me briga.
                Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 02:22.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  hahaevogiovajkoisvinakrajukadgaizduvajuvatajusezap ismenost..uzmi reportujem za nepSmenost hahahane trudim seprvise (ali dovoljno da shvatis ,mada za tebe i to nisam siguran)...nisam ovde doneo diplomski rad nego pricam o sportu i sigurnonecu zatebe i bilo koga da msnjem slova sklanja zareze razdvajam teks uvecam slova tsvlajm zareze svaki put,nekad i hocu eto zavisi

                  a kad ovde bude tema neka pravopis gramatik i sprpski jezikslobodno se javi mozemo neko takmicenje da napravimo
                  Covece, pises nerazgovetno, nerazumljivo, prosto nisi neko ko moze da iscudjava sta rade drugi i da izigrava neku zabrinutost.

                  Nego, jesi li napisao da je za pojedine klubove lakse osvojiti LS nego svoje lige? Sad i sam vidis kakvu si besmislicu napisao i da sam ne znas sta pises pa si konacno uradio nesto pametno i pobegao iz diskusije. Pa ti si napisao da je lakse osvojiti Primeru nego LS, jeste, kako da ne. I sam znas da lupas da ne bi ispalo da na pocetku nisi bio u pravu.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post

                    @Venspils pojma nemam pogubio sam se ti mi kazi objasni ,al malo detaljnije akomozes sta je teze i koju ligu osvoji akomoze vise liga da uporedis od Balkan ,istocneevrope do top liga..al sto detaljnije da mozda ukapiram

                    Nadam se da si razumeo moj pravopis,ako nisi izvini
                    Evo da ti ja objasni sta si napisao:

                    Hteo si da napises da je teze osvojiti LS nego primeru, bas primeru, jer, eto primera ima samo dva kluba, tri, ostalo su boranija. Da su to Bajern, PSZ, Olimpijakos njima bi bilo lakse da osvoje LS nego svoju ligu.

                    I da se razumemo,ja nigde nisam pricao ,uopste o sistemu nego o La ligi ,koja je laka za igranje sa aspekta 2 najjaca kluba,jer postoje sam oni i nekad treci upadne
                    A kvalitet spanske lige je trenutno najjaci u evropi i svetu,al i RM i Barsa odskacu od svih tih toliko u ligi,plus pola klubova ce da se skloni RM pola Barsi kad zatreba
                    To ko sad kad bi neko izjavio teze je osvojiti Ligu nego LS,pa ne svaku ,al spansku da
                    Jel Bajernu teze,PSZ.Zvezdi Olimpijakosu,ma lakse im je da uzmu LS,nego ligu
                    Al zato Barsa naleti na Romu nekad nekad na neki Inter,LCF,CFC...i cao

                    Originally posted by Uroš View Post
                    Bio mlad i naivan. Verovao na reč Čoviću ali APR ne laže. Nismo bili FMP ali nismo ni bili Zvezda, a FMP nije uopšte morao da bude deo toga. Evo sad me boli ćoše i ne pominji mi više košarku.
                    Isto tako si bio mlad i naivan i nastavio da pominjes da Buducnost sigurno osvaja i da se to vec zna i pored toga sto su simpatizeri zaratili sa navijacima? Mora nekad da postoji trenutak da se drzi rec, malo malo pa je prekrsis.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Daj druže sjaši nam sa grbače. U pravu si ali ne moraš se nama više obraćati. Pobedio si. Glupi smo i debilni, uživaj u pobedi i ne jaši kao Denis napast. Pošalji PP odgovoriću ti pa ćemo se prepirati celu noć, ne mogu ovde više dojadio si tebra.

                      Nisam rekao da osvaja ove 2018/19 Budućnost već Cedevita. Na topiku kkcz nisam postova ko zna od kada niti ću.

                      Daj da kucam kao u Gta Vice City kada me juri murija LEAVEMEALONE.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 02:27.

                      Comment


                      • Defintivno svasta sam video na ovom forumu,ali nekog kao ovog,koji troluje/glupira se ili ko zna sta zlatna medalja

                        Sto je najgore misli da je faca i kako nas nalozio,ok mozda i jesi malo,u pocetku,al bar meni si olaksao da ukapiram o kakvom se (ubaciti rec po potrebi ja nemam adekvatnu,za ovakvu neku osobu,nisam strucan iz oblasti medicine) radi,i od vcr si vazduh za mene,jos malo sad ce Nisikrori smlati Janga

                        P.S. Ovaj drugi deo oko Bajerna,pSz,je bila ironija ako znas sta znaci ta rec,pa nisam debil ko ti da pisem takve gluposti,mada bolje za teb da si debil za fudbal,nego troler kome je to duhovna hrana,jer to je neka vrsta bolesti/kopleksa koji vuces iz real lajfa,pa te ova zajbancija po forumu jer samo tu vrv i smes podize te,mozda te i lozi sta znam,strucan nisam nagadjam
                        Last edited by 61563; 02-08-18, 02:32.

                        Comment


                        • Zna on sve ne brini. Nego je našao pravu dvojicu ostali su ga kulirali. A još neki dan mi upao u oči na mom FK CZ topiku, vidim pravi se lud konstantno i vrti svoju priču.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Daj druže sjaši nam sa grbače. U pravu si ali ne moraš se nama više obraćati. Pobedio si. Glupi smo i debilni, uživaj u pobedi i ne jaši kao Denis napast. Pošalji PP odgovoriću ti pa ćemo se prepirati celu noć, ne mogu ovde više dojadio si tebra.
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Popićemo svi ladjenje to nam ne gine. Nije da se vredjamo toliko nego spamujemo do jaja. Ali Ventspils legenda.
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Namerno smara Nego konta mi se nerviramo zaboga. Baš me briga ja se ne nerviram uopšte, čak me i prozivke te vrste ne dotiču.
                            Originally posted by Uroš View Post

                            A ne nije trol. Ali rlx meni ne smeta.
                            Vidim nesto mnogo vremena je trebalo da se nekom promeni raspolozenje. E, tako je to kada hoce da se tvrdi nesto sto se ne misli. Relax. Lupili ste i ti i drug nekoliko gluposti na ovih par strana jer vise ne znate ni o cemu pisete. Uprli da sve svedu na licni nivo toliko da ispada da je PSZu lakse da osvoji LS nego ligu, a nesto ako nije nerealno, to je sasvim izvesno.

                            Jbt, ne mozes ni misljenje da napises da te neko ovako ne zajase. Drugi neka se prepiru sa vama i ucestvuju u vasem blatu, meni vise ne pada na pamet.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Dobro ali smo na kraju priznali grešku. U pravu si, izdigni se iznad situacije, ne spuštaj se na naš nivo.

                              Ma gde sam promenio raspoloženje, nego znam kako se svaki trol deaktivira. Pokažeš im malo da si se iznervirao i odmah si sam sebi da na važnosti da je uspeo da te iznervira.

                              Sedi 1. Pao si na proveri za trolera.

                              Sad si na ignore kad si do kraja razotkriven.
                              Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 02:39.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Zna on sve ne brini. Nego je našao pravu dvojicu ostali su ga kulirali. A još neki dan mi upao u oči na mom FK CZ topiku, vidim pravi se lud konstantno i vrti svoju priču.
                                Nemam pojma,ja ga ne znam od pre neki dan kod mi pricao nesto oko nase lige gde isto ovako poceo,naravno neka kontra,al zaobisao sam otisao negde i evo sad ga prvi put citam u pravom izdanju,strasno znaci ona gora varijanta ,bolje da je fudbalski duduk,mada mislim da je i tu dosta,ali dosta tanak,i povrsan,bar za ovaj nivo price,fudbalske price i upucenosti

                                Comment

                                Working...
                                X