Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ventspils View Post
    Sta je to dobro za mene, da shvatim da li je neki tim ili neki igrac bolji od nekog drugog? Jesi li svestan sta pises, cak i da si u pravu, kako ce meni ili bilo kome biti ista bolje od toga da ti mene sada ubedis da je Real najmocniji tim prosle sezone?

    Posto smo utvrdili da nemas pojma ni sta hoces da kazes: slp:, podseticu te da si ti krenuo prvi sa uvredama cim se neko drznuo da napise misljenje, koje je, zamisli, suprotno tvom. Evo ranijih postova, na prosloj strani:





    Mislim, sta ja sad da napisem nekome ko kaze da je kup sistem tezi od ligaskog? Znas li ti koji bi taj Real bio da se igra liga sa Sitijem, Barsom, Atletikom, Bajernom, Junajtedom, PSZom i ostalima?
    Sta znaci uopste to, imas par derbija i to je to, desavaju se kiksevi, pa desavaju se i drugima, to je liga od 38 kola. Da se igra na osminu finala imao bi situaciju da Sevilja moze da ima 3 titule u prethodnih 10 sezona.
    Ne, a ne znas ni ti jer ta liga ne postoji, tako da nabedjeno pitanje nije na mestu, o kom god klubu se radi.

    Inace misli sta hoces

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nije ovo klasičan trol, ovo je doziran trol i trol kad mu dune. Nekad je normalan ali ovako kad nadje zanimaciju, kao tebe i mene fiksni, jer ti i ja smo poznati da se lako zapalimo, on se malo zabavlja. Neke stvari i ozbiljno misli ali svakako sad on uživa da se nadmudruje sa nama iako zna da Real pozatvara pola lige, ali sad on daje argumente protiv pa da bude zanimljiva rasprava.

      Brat priča da Real guraju sudije u LŠ, kad mu kažeš zatvoriće ligu on se iščudjava.

      A ne nije trol. Ali rlx meni ne smeta.

      hahah dozirani trol,sve sto ozbiljno misli vcr je vecinom neznanje(fudbalski analfabeta viskoke kategorije ili zivi u alisi u zemlji cuda),a argumenti su mu takvi da posle 2 posta vise sa njim ne uporedjujem ni sastave,lige,igrace...jer deca u osnovnoj skoli imaju bolje argumente i poznavanje fudbala,mozda poznaje kosraku pa je zato ubacuje u pricu ne znam

      A ovo ne kapiranje poredjenje,spinovanje,izvlacenje iz konteksta da bi ubio vreme,to je realno neka vrsta,kompleksa ili cega vec iz stvarnog zivota i onda to pokusava na forumu da anulira,al to su strasne stvari,ako stvarno ne kapira ,onda je jbg prirodno neineligentan,kad vec ne kapira ironiju,i neka prosta poredjenja
      Last edited by 61563; 02-08-18, 01:34.

      Comment


      • Priznajem umem i ja da smorim. Nekad je bolje pustiti ljude da misle šta hoće. Jeste, nisu Djilas i Andrej pomogli Čoviću, nije Radonjić njihov, isti je bio budžet, samo ne znsm je l bilo uključeno i je l se plaćalo prisustvo u Kasini Antari i Kešelju, nisu imali nijedan neopravdan izostanak.

        Saznao sam kako je i pola grada znalo, nije nikakva tajna da crnogrorski klan i srpski kartel saradjuju odlično, znalo se od starta sezone i na startu sam skoro rekao Budućnost.

        Pa vi crknite od muke bio zicer ili ne Uroš je bio u pravu. Za malo da budem Maksim? Pa bio bih da Budućnost nije došla ni do finala.

        Povukao se A. V

        Špansko prvenstvo je smešno iz tog ugla, ne iz ugla borbe za titulu. Englesko je ujednačenije mnogo. Nemčko je postalo smešno, Italija pokazuje potencijal.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Pa ako namerno smara ,ne kapiram ga,jel toliko zaludan u zivotu ili mu je dusevna hrana da nekog troluje.smara na forumu.

          Ja volim da diskutujem o sportu,i da se i ne slozim sa nekim tipa (Sandugp oko Sitija i Pepa)...ali nije problem obojica imamo neke koliko toliko validne argumente,moze da se prica uporedjuje analizira

          Ja svakom dam sansu i nekom kog prvi put vidim na forumu i neko ko je tu oduvek,al kad primetim totalno neznanje ili u ovo slucaju smaranje ili neznanje,nemam nameru sa tom osbom da diskutujem vise,nema svrhe,cak je i bolje neznanje, jer postoji sanse ako hoce da se unapredi nauci,a ovo smaranje/trolovanje,to nemam reci
          Slazem se, za nekoga za koga nije vazno ni koliko ko bodova ima, ni koliko je bilo u medjusobnom duelu, ni koliko je para potrosio na pojacanja, nego samo licni utisak... bolje da ne komuniciramo vise. Mislim, za tebe je i Partizan neki sesti tim lige.

          Originally posted by Uroš View Post
          Sreća pa ti ne odredjuješ šta je teže i šta je vrednije već postoji konsenzus i zna se. Lakše je osvojiti LŠ.

          On meni priča o Simaniću i predvidjannima a sad govori šta bi bilo da Real igra ligu sa Sitijem, Barsom?
          Super, objasni to 65613 (kako vec), on tvrdi da je lakse osvojiti ligu. Ti ni ne citas sta drugi pise, samo svoje postove.

          Odluči se.

          Ne bi bio prvi, Siti bi bio. Mnogo su jači od Reala. Baš tikatakaju dobro, samo da ne naidju na Liverpul, koji je Real razneo. Ili Romu, koju je Liverpul razneo, kojeg je Real razneo.

          Kako im se otvarao žreb. Oni umesto sa Romom oni pizde sa Psg, Juventusom i Bajernom.
          Kakav zreb, pricamo da su imali 3 boda vise od cetvrte Valensije. Inace, taj Real godinama nije uspevao da prodje osminu finala, Siti koliko vec nije uspevao da prodje ni grupu, to verovatno znaci po vama da su to bili losi timovi.

          Samo liga moze da potvrdi ko je stvarno najbolji, nece Celzi da bude najjaci klub, a peti u svojoj ligi.

          Originally posted by Uroš View Post
          Nije ovo klasičan trol, ovo je doziran trol i trol kad mu dune. Nekad je normalan ali ovako kad nadje zanimaciju, kao tebe i mene fiksni, jer ti i ja smo poznati da se lako zapalimo, on se malo zabavlja. Neke stvari i ozbiljno misli ali svakako sad on uživa da se nadmudruje sa nama iako zna da Real pozatvara pola lige, ali sad on daje argumente protiv pa da bude zanimljiva rasprava.
          Pa to si upravo opisao sebe. Sam si tvrdio da namerno pises neke stvari jer volis takvu diskusiju. Nemam ja nista sa tim i takvim nacinom pisanja.

          Brat priča da Real guraju sudije u LŠ, kad mu kažeš zatvoriće ligu on se iščudjava.

          A ne nije trol. Ali rlx meni ne smeta.
          Utuvite vec jednom u glavu, da:

          1. Nije isto kada nekoga guraju sudije i kada sredjuje/namesta meceve
          2. U kup takmicenju je dovoljo da te sudija pogura 3 puta, u ligi to ne znaci nista.

          Ne bih da pominjem, ali eto: zakon velikih brojeva.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ne, a ne znas ni ti jer ta liga ne postoji, tako da nabedjeno pitanje nije na mestu, o kom god klubu se radi.

            Inace misli sta hoces
            Ali je na mestu da se malo-malo pa prorokuje i mudruje vec sada ko ce igrati finale? Real je bio treci u Spaniji, poenta je da nije najbolji klub u Evropi, samo najsrecniji i najpoguraniji.

            Originally posted by 61563 View Post
            hahah dozirani trol,sve sto ozbiljno misli vcr je vecinom neznanje(fudbalski analfabeta viskoke kategorije ili zivi u alisi u zemlji cuda),a argumenti su mu takvi da posle 2 posta vise sa njim ne uporedjujem ni sastave,lige,igrace...jer deca u osnovnoj skoli imaju bolje argumente i poznavanje fudbala,mozda poznaje kosraku pa je zato ubacuje u pricu ne znam

            A ovo ne kapiranje poredjenje,spinovanje,izvlacenje iz konteksta da bi ubio vreme,to je realno neka vrsta,kompleksa ili cega vec iz stvarnog zivota i onda to pokusava na forumu da anulira,al to su strasne stvari,ako stvarno ne kapira ,onda je jbg prirodno neineligentan,kad vec ne kapira ironiju,i neka prosta poredjenja
            Umesto da ocenjujes druge ljude na osnovu sopstvenih projekcija, bolje ti je da poradis na pismenosti. Mislim, ono najosnovnije, prvo mesto na pocetku recenice velikim slovom, normalan izbor reci, i tako te sitnice.

            Sta si i ko si ti, molim te, obican zgubidan na forumu pa da se tu iscudjavas kako neko provodi vreme. Da nisi ti neko merilo kako treba provoditi vreme? Svasta.

            Originally posted by Uroš View Post
            Priznajem umem i ja da smorim. Nekad je bolje pustiti ljude da misle šta hoće. Jeste, nisu Djilas i Andrej pomogli Čoviću, nije Radonjić njihov, isti je bio budžet, samo ne znsm je l bilo uključeno i je l se plaćalo prisustvo u Kasini Antari i Kešelju, nisu imali nijedan neopravdan izostanak.

            Saznao sam kako je i pola grada znalo, nije nikakva tajna da crnogrorski klan i srpski kartel saradjuju odlično, znalo se od starta sezone i na startu sam skoro rekao Budućnost.

            Pa vi crknite od muke bio zicer ili ne Uroš je bio u pravu. Za malo da budem Maksim? Pa bio bih da Budućnost nije došla ni do finala.

            Povukao se A. V

            Špansko prvenstvo je smešno iz tog ugla, ne iz ugla borbe za titulu. Englesko je ujednačenije mnogo. Nemčko je postalo smešno, Italija pokazuje potencijal.
            Ne znam za muku, mnogo je veca muka kada ides na temu, vuces druge ljude za rukav i ubedjujes ih da su budale jer prate to sto prate. Sta bre ima da prate, Buducnost osvaja prosle, Cedevita ove, zna se sve i to od coveka koji uopste ne prati kosarku jer nismo prvi i nemamo evropski trofej.

            Ne daj se zbuniti, samo nastavi sa izjavama da je nesto sredjeno tako sto protivnik omasi zicer ili da ako nesto nije nerealno, onda je to gotovo sigurno.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Spoiler
              Evo mali off ubiće nas Ognjen, ova konverzacija me podseća na konverzaciju od skoro, sa nekom devojkom.

              Netanjahu pri susretu sa Vučićem rekao da prijateljstvo dva naroda datira iz perioda Rimske republike. Jevreji, vrsni poznavaoci istorije, koji su se vekovima pozdravljali sa: Danas ovde, sutra u Jerusalimu, znaju bolje srpsku istoriju od Srba.

              Poenta priče, devojka ni da čuje. Pa zašto nije zvanično, pa zašto bi to neko krio, pa zašto bi Konstantin Porfirogenet, i dodjosmo do zaključka da Netanjahu lupa, po njenom.

              Dakle, neki ljudi, bez zvanične izjave Florentina Pereza i Andreja Vučića ili Ace, neće verovati sve i da im daš crno na belo. Oni to smatraju glupotarijama i nagadjanjima a stvar je vrlo prosta.

              Sila Boga ne moli.

              Ne može ti neko izakulisne radnje objavljivati. Zato ćuti gledaj i isključi se iz dešavanja, bivstvuj u prostoru i uživaj. Neke nas jebe djavo pa volimo da znamo pozadinu priče, nekoga boli uvo i gleda samo površno, ima mesta za sve nas.

              Comment


              • Za LŠ ironija

                Dečko... Lepo ti fiksni na kraju rekao.

                Kaže, kakve veze ima zatvaranje sa sudjenjem? Ti nas zajebavaš? Pa šta misliš ko ih je saslušavao "bez svjedoka" i što su tako sudili. Prosto je, Milo + Aco + dobri odnosi - ( Andrej + Čović loši odnosi) + Vućići antipartizanovci = Budućnost prvak.

                Kako? Sudije. Ako ne ove godine onda sledeće, a uspelo im iz prve.

                Nisam nikoga ubedjivao jebe mi se ko će šta da misli.

                Neću da mi vredjaju inteligenciju i da gledam unapred spremljenu jebačinu Zvezdi sa svojeglavom mazgurinom Čovićem koji preko Zvezde lomi kurac za privatan interes i gde ona ispašta. Boli me uvo za njegovo spašavanje, nije veći od kluba i klub nije privatan.
                Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 01:49.

                Comment


                • I da se razumemo,ja nigde nisam pricao ,uopste o sistemu nego o La ligi ,koja je laka za igranje sa aspekta 2 najjaca kluba,jer postoje sam oni i nekad treci upadne
                  A kvalitet spanske lige je trenutno najjaci u evropi i svetu,al i RM i Barsa odskacu od svih tih toliko u ligi,plus pola klubova ce da se skloni RM pola Barsi kad zatreba
                  To ko sad kad bi neko izjavio teze je osvojiti Ligu nego LS,pa ne svaku ,al spansku da
                  Jel Bajernu teze,PSZ.Zvezdi Olimpijakosu,ma lakse im je da uzmu LS,nego ligu
                  Al zato Barsa naleti na Romu nekad nekad na neki Inter,LCF,CFC...i cao

                  hahaevogiovajkoisvinakrajukadgaizduvajuvatajusezap ismenost..uzmi reportujem za nepSmenost hahahane trudim seprvise (ali dovoljno da shvatis ,mada za tebe i to nisam siguran)...nisam ovde doneo diplomski rad nego pricam o sportu i sigurnonecu zatebe i bilo koga da msnjem slova sklanja zareze razdvajam teks uvecam slova tsvlajm zareze svaki put,nekad i hocu eto zavisi

                  a kad ovde bude tema neka pravopis gramatik i sprpski jezikslobodno se javi mozemo neko takmicenje da napravimo
                  Last edited by 61563; 02-08-18, 01:51.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Spoiler
                    Evo mali off ubiće nas Ognjen, ova konverzacija me podseća na konverzaciju od skoro, sa nekom devojkom.

                    Netanjahu pri susretu sa Vučićem rekao da prijateljstvo dva naroda datira iz perioda Rimske republike. Jevreji, vrsni poznavaoci istorije, koji su se vekovima pozdravljali sa: Danas ovde, sutra u Jerusalimu, znaju bolje srpsku istoriju od Srba.

                    Poenta priče, devojka ni da čuje. Pa zašto nije zvanično, pa zašto bi to neko krio, pa zašto bi Konstantin Porfirogenet, i dodjosmo do zaključka da Netanjahu lupa, po njenom.

                    Dakle, neki ljudi, bez zvanične izjave Florentina Pereza i Andreja Vučića ili Ace, neće verovati sve i da im daš crno na belo. Oni to smatraju glupotarijama i nagadjanjima a stvar je vrlo prosta.

                    Sila Boga ne moli.

                    Ne može ti neko izakulisne radnje objavljivati. Zato ćuti gledaj i isključi se iz dešavanja, bivstvuj u prostoru i uživaj. Neke nas jebe djavo pa volimo da znamo pozadinu priče, nekoga boli uvo i gleda samo površno, ima mesta za sve nas.
                    Spoiler

                    Normalno da datira, Sirija se tada zvala Srbija. Nema ta glupaca ni pojma ni kapaciteta da ukapira tako jednostavnu cinjenicu.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      I da se razumemo,ja nigde nisam pricao ,uopste o sistemu nego o La ligi ,koja je laka za igranje sa aspekta 2 najjaca kluba,jer postoje sam oni i nekad treci upadne
                      A kvalitet spanske lige je trenutno najjaci u evropi i svetu,al i RM i Barsa odskacu od svih tih toliko u ligi,plus pola klubova ce da se skloni RM pola Barsi kad zatreba
                      To ko sad kad bi neko izjavio teze je osvojiti Ligu nego LS,pa ne svaku ,al spansku da
                      Jel Bajernu teze,PSZ.Zvezdi Olimpijakosu,ma lakse im je da uzmu LS,nego ligu
                      Al zato Barsa naleti na Romu nekad nekad na neki Inter,LCF,CFC...i cao
                      Ajde stvarno manje vina, poceo si da pises nebuloze.

                      @Uros... vidi, stvar je prosta. Zatvoren mec je mec u kome nema mesta ni za jedan ishod osim za jedan. Pomoc sudija i greske se desavaju u mnogim mecevima. Ako to tebi nije jasno, sta ja vise da pricam?

                      Ako tebi nije jasno da je Buducnost mogla da ispadne jos od Cedevite, da je Zvezda igrala lose zbog loseg vodjenja meca i loseg trenera, da je i pored toga Zvezda imala otvorenu trojku i zicer, ma to su dva zicera u kosarci.

                      Glupo je i da pisem o kosarci ovde, samo ilustrujem kako ti razmisljas i cime se vodis u postovima. Nikakvo to drugacije sudjenje nije od gomile sudjenja u evroligi na domacim terenima.
                      Last edited by blond; 02-08-18, 01:55.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Ventspils View Post
                        Spoiler

                        Normalno da datira, Sirija se tada zvala Srbija. Nema ta glupaca ni pojma ni kapaciteta da ukapira tako jednostavnu cinjenicu.
                        Spoiler
                        Slično je odgovorila, tipa kakve su to nebeske glupotarije. Ma laže Netanjahu rekao sam joj ja, uvlači se nama Srbima, ipak smo važan faktor u bliskoistočnim pitanjima. Nemaju pojma Jevreji istoriju i odnose izmedju naroda, poznati su kao narod bez istorije, nisu beležili ništa. Plač jebote

                        Comment


                        • Originally posted by Ventspils View Post
                          Ajde stvarno manje vina, poceo si da pises nebuloze.
                          Cisto akoneko planira dame kazni nije probelm ali nemoj ovaj sto aludiram da sam alkos prodjenekaznjeno

                          Jel razumeo hahahah @Indijanac i sarlatan sto bi neko rekao hahahah

                          Comment


                          • Sve, sve, samo molim vas nemojte dječaka koji nije bio ni redovan starter u Flamengu porediti sa Neymarom više. Neymar je u tim godinama bio ne najveća, nego ubjedljivo najveća zvijezda i najbolji igrač u Južnoj Americi, a Boga mi i osvajač najjačeg kontinentalnog takmičenja, te u jednom mjesecu davao golova koliko Vinicius nije u karijeri. Vinicius je talentovan, opasno talentovan i ako u nastavku karijere ne bude sebičan kao što je sada bit će ozbiljan igrač, nema dileme, ali Neymar u tim godinama je bio neuporedivo bolji i nije bas prijatno vidjeti ni da se Vinicius spominje u istoj rečenici s njim.
                            Last edited by Dale; 02-08-18, 02:00.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Popićemo svi ladjenje to nam ne gine. Nije da se vredjamo toliko nego spamujemo do jaja. Ali Ventspils legenda.

                              Bori se on bori a ne zna za šta se bori. Gledaj bratori košarku, zicer te delio od prvaka ABA. Loša sreća, više sreće kad Čović ode ili kad zove američkog prijatelja da ga vrate u priču uvlaksča u bulju braći.

                              @Dale slažem se. Moraće on još mnogo da radi. Ne treba Nejmaru suditi talenat i znanje po ponašanju i svemu sada.

                              Tada je bio tatica.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Spoiler
                                Slično je odgovorila, tipa kakve su to nebeske glupotarije. Ma laže Netanjahu rekao sam joj ja, uvlači se nama Srbima, ipak smo važan faktor u bliskoistočnim pitanjima. Nemaju pojma Jevreji istoriju i odnose izmedju naroda, poznati su kao narod bez istorije, nisu beležili ništa. Plač jebote
                                Spoiler
                                Slazem se, jedino da se smejem ili placem.


                                Originally posted by 61563 View Post
                                Cisto akoneko planira dame kazni nije probelm ali nemoj ovaj sto aludiram da sam alkos prodjenekaznjeno

                                Jel razumeo hahahah @Indijanac i sarlatan sto bi neko rekao hahahah
                                Jesi li napisao da je:

                                - Zvezdi
                                - Olimpijakosu
                                - Bajernu
                                - PSZu

                                lakse da osvoje LS nego svoju ligu. Samo je Spancima obrnuto.

                                Shvatas li ti sta si napisao, ili ne znas sta pises ili kako da se izrazis.


                                Originally posted by Uroš View Post
                                Popićemo svi ladjenje to nam ne gine. Nije da se vredjamo toliko nego spamujemo do jaja. Ali Ventspils legenda.

                                Bori se on bori a ne zna za šta se bori. Gledaj bratori košarku, zicer te delio od prvaka ABA. Loša sreća, više sreće kad Čović ode ili kad zove američkog prijatelja da ga vrate u priču uvlaksča u bulju braći.
                                Gledaj ti fudbal i ostavi se kosarke i svima lepo. Da mi je malo tvog mozga, pa da pisem random besmislice umesto postova. Zamisljam sad scenu, pritegli sudije, sve sredili i ovi ne, mogu da sude faul odbrane, mogu faul u napadu ili korake, ali oni pustaju da se Feldeine i Lessort blamiraju i spasavaju ih.
                                Last edited by blond; 02-08-18, 02:04.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X