Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    1) Ne igram kladionicu
    2) Nemam ružičastu predstavu o svetu
    3) Ne umem da trolujem, ili otvoreno podjebavam ili ništa ne radim.

    Možeš spinovati 10 dana ne prolazi.

    Comment


    • #92
      Španija je poznata po nameštanju i po klanovima, a svakako da Real ima svoj. Kad vide da pucaju titulu, neretko budu darežljivi, a ovi uzvrate kada treba.

      Comment


      • #93
        Ma to je kao oni penzioneri sto se skupe po kafanama, sve znaju i puni su razotkrivanja svega, svuda vide sve lose, a kada bi ih covek pitao sto gube vreme na te stvari ili ne bi imali sta da odgovore, ili bi iskreno odgovorili "a, sta drugo da radimo?"

        To vazi i za politiku, nemas dobro mislenje o politickim strankama, nemoj ni da mislis o njima, tvoje misljenje je beskorisno i sluzi za gubljenje vremena. Ti ako mislis da ne pobedjuje bolji nego onaj koji "zatvori" ili koji se dogovorio na visem nivou, ostavi pracenje nama koji nismo budale da gledamo namestene meceve i namestena takmicenja. Eto, mislio sam da Zvezda ima sansi da osvaja, da je Lessort ono pogodio ispalo bi da lupas gluposti.

        Za 3), napisao si "ima sanse, dakle to je sigurno", to moze da napise samo neko ko troluje ili neko ko ne ume da misli kako treba.

        Da se vratim na temu, Barselona je na odlican tim dodala i jedno 250 miliona u novim igracima, Real je ostao samo sa starim i ostao je samo na Ronaldu u napadu. Jednostavno, Suarez + Mesi > Ronaldo, ostatak tima je manje - vise isti, a to sto Real nije imao snage za dva fronta, neka se zahvale skromnoj klupi.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Uroš View Post
          Španija je poznata po nameštanju i po klanovima, a svakako da Real ima svoj. Kad vide da pucaju titulu, neretko budu darežljivi, a ovi uzvrate kada treba.
          Isto ko Barsa,pa im se vraca sledece godine,a neki timovi uvek daju u tom smislu je Primera laksa zaigranje /trpanje..ko i nasa samo mnogo veci nivo kako vodeceg dvojca tako i manjih klubova

          Comment


          • #95
            Izvini druže kao politikolog treba da mislim o biologiji najjače. Normalno da mi je prizma gledanja uvek ta iako pokušavam da odvojim. Vremenom "pounutri" taj način i internalizuju se principi razmišljanja,i ne mogu ja sada da suzbijam to u sebe.

            Ne lupam ja gluposti i mišljenje nije nijedno suvišno. Ne znam što ubacuješ košarku - ja kada sam saznao šta se radi tada sam prestao da pratim. Ionako mi KK Crvena Zvezda nije prirasla za srce zbog svega što prati taj klub. Nekako mi je plastičan i smarački kao i navijači istog. Zvezdaši su uvek bili fudbalski navijači.
            Stranke nisam ni pominjao.

            Ništa se to ne namešta kako ti misliš, dovoljno je legendo, nad legendama, da daju agendu sudijama da te izjebu kao što su Zvezdu izjebali.

            Realu ako se ukaže šansa biće sklanjalica. Nema tu direktnog razgovora sa igračina i da im ti govoriš da puste niti sa trenerom, ali zna se kuda treba da plovi taj brod. Igrači osete i spuste gas.

            Comment


            • #96
              Originally posted by 61563 View Post
              Isto ko Barsa,pa im se vraca sledece godine,a neki timovi uvek daju u tom smislu je Primera laksa zaigranje /trpanje..ko i nasa samo mnogo veci nivo kako vodeceg dvojca tako i manjih klubova
              Ma da, ista kao nasa. Covece, znas li kolika je razlika tamo izmedju Reala, Barselone, Atletika i nekog Eibara, Leganesa, Deportiva, Malage? Mnogo veca od razlike izmedju Zvezde, Partizana i bilo kog JSL kluba.

              Jos samo da me ubedis u bajku zvanu da ima uspesnih kockara, pa da poverujem i u ovo gore sto si napisao. Ko sve ne pise o fudbalu danas.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • #97
                Pitaj sine Radomira Antića kad je vodio čini mi se Oviedo.. Kako je najebao jedne godine jer se zamerio pogrešnom klanu na čelu sa čini mi se Osasunom.

                A i znam za prelaze da su ljudi hvatali preko DR Nakova Italija Sasuolo Groseto prvi i poslednji iz 2-2 bilo, i Selta dok je bila druga liga čini mi se, ili Malaga. Ma, štela se domaćinski.
                Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 01:00.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ventspils View Post
                  Ma da, ista kao nasa. Covece, znas li kolika je razlika tamo izmedju Reala, Barselone, Atletika i nekog Eibara, Leganesa, Deportiva, Malage? Mnogo veca od razlike izmedju Zvezde, Partizana i bilo kog JSL kluba.

                  Jos samo da me ubedis u bajku zvanu da ima uspesnih kockara, pa da poverujem i u ovo gore sto si napisao. Ko sve ne pise o fudbalu danas.
                  Ok posto,vredjas i posto ne trolujes i posto ovo bas i nema veze sa fudbalom jer ti logika nije jaca strana,ocigledno, pa nisi ukapirao ni slucaj Rafinja,tako ni ovo poredjenje.

                  Tako da ok ,bar smo shvatili da o fudbalu pojma nemas,ali shvatli smo da ti ni inteligencija nije jaca strana,govorim ti surovu istinu,i to je za tvoje dobro drugacije nemoj shavtiti...ili si stvarno najobicniji smarc koji ne zna sta ce u zivotu pa troluje po forumu,sto stvarno ne mogu da shvatim da takvi ljudi postoje.

                  Toliko od mene i pozdrav

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Uroš View Post
                    Izvini druže kao politikolog treba da mislim o biologiji najjače. Normalno da mi je prizma gledanja uvek ta iako pokušavam da odvojim. Vremenom "pounutri" taj način i internalizuju se principi razmišljanja,i ne mogu ja sada da suzbijam to u sebe.
                    Moze uvek kada se hoce. Na sta bi licilo kada bih ja isao i pricao da od "politikologije" nema nista i da svi sto se bave time treba da rade nesto korisnije, kao i menadzeri, novinari, pravnici... pa necu ljudima da namecem bilo sta, necu time da se bavim uopste.

                    Ne lupam ja gluposti i mišljenje nije nijedno suvišno.
                    Suvisno je ako tvrdis da za nesto ima sanse, jednako je to je skoro pa izvesno. Dobro je da ne ulazis u kladionicu sa tim razmisljanjem.

                    Ne znam što ubacuješ košarku - ja kada sam saznao šta se radi tada sam prestao da pratim. Ionako mi KK Crvena Zvezda nije prirasla za srce zbog svega što prati taj klub. Nekako mi je plastičan i smarački kao i navijači istog. Zvezdaši su uvek bili fudbalski navijači.
                    Stranke nisam ni pominjao.[/QUOTE]

                    Pa smaracki je klub, kada nije "klub nad klubovima", nema Bari, ne mozemo da se hvalimo kako gazimo, sabijamo, najbolji smo najjaci ... ma omiljena disciplina kod Srba, nazalost.
                    E vidis, taj klub je godinama imao sistem, pobedjivao skuplje ekipe, cak i za vreme Alimpijevica. Da razgovaram mogu sa nekim ko prati sport i nije mu toliko bitno da li ce biti bolji ili losiji, sa onima koji se uzive da su najbolji i najjaci jer su izabrali da bodre najbolje i najjace razgovor je gubitak vremena.

                    Ništa se to ne namešta kako ti misliš, dovoljno je legendo, nad legendama, da daju agendu sudijama da te izjebu kao što su Zvezdu izjebali.
                    Care nad carevima, napisao si da ce Buducnost sigurno da pobedi i da nema sta mi budale to da pratimo, jer ti znas. Jedan promasen zicer te je delio od kvalifikacije Maksima po diviziji.

                    Realu ako se ukaže šansa biće sklanjalica. Nema tu direktnog razgovora sa igračina i da im ti govoriš da puste niti sa trenerom, ali zna se kuda treba da plovi taj brod. Igrači osete i spuste gas.
                    Zna se, kako? Neko je nekada osvojio titulu namestajuci, umesto da osvoji neko bolji? Kada? Koje sezone?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Namerno smara Nego konta mi se nerviramo zaboga. Baš me briga ja se ne nerviram uopšte, čak me i prozivke te vrste ne dotiču. Vidiš ne zna šta će pominje košarku i Lesora, Budućnost šutnula 5000 bacanja.

                      Real ima veći moć da zatvori to smešno prvenstvo od Zvezde. Jak gornji deo tabele ali ima i prilično slabih timova. Ali Real, Barselona i Atletiko u top 5 sigurno uz Juventus i Bajern.

                      Pričaj ja to i ne krijem niti ću se ja baviti politikom niti treba da si neki mozak da završiš to.

                      Ti bi mene nešto da uvrediš ali loše ti ide. Napisao i bih u pravu, i to sam napisao kad sebe, kad se na to nije ni pomišljalo.

                      Da je Lesor ovo da je Lesor ono. Da je Andrej Vučić pljunuo keš sa ekipom ne bi igrao Lesor. Čim su se povukli odmah Ćokijeve fantazije o Alimpiju koga sam iskreno i podržao iako je i to političkom linijom preko tate. Znaju se još od 5ooktobsrskih dešavanja.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 01:13.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ok posto,vredjas i posto ne trolujes i posto ovo bas i nema veze sa fudbalom jer ti logika nije jaca strana,ocigledno, pa nisi ukapirao ni slucaj Rafinja,tako ni ovo poredjenje.

                        Tako da ok ,bar smo shvatili da o fudbalu pojma nemas,ali shvatli smo da ti ni inteligencija nije jaca strana,govorim ti surovu istinu,i to je za tvoje dobro drugacije nemoj shavtiti...ili si stvarno najobicniji smarc koji ne zna sta ce u zivotu pa troluje po forumu,sto stvarno ne mogu da shvatim da takvi ljudi postoje.

                        Toliko od mene i pozdrav
                        Sta je to dobro za mene, da shvatim da li je neki tim ili neki igrac bolji od nekog drugog? Jesi li svestan sta pises, cak i da si u pravu, kako ce meni ili bilo kome biti ista bolje od toga da ti mene sada ubedis da je Real najmocniji tim prosle sezone?

                        Posto smo utvrdili da nemas pojma ni sta hoces da kazes: slp:, podseticu te da si ti krenuo prvi sa uvredama cim se neko drznuo da napise misljenje, koje je, zamisli, suprotno tvom. Evo ranijih postova, na prosloj strani:

                        Zivi u ubedjenju,al ja stvarno nemam vremena da te ucim ,tj.govorim ko je bolji kvaliteniji,ili troluj pravi se glup i izvrci reci ,uglavnom radi sta hoces,al stvarno ...ovo bi bilo ko da CR7 dodje i JSL i meri kvalitet,veliki jaz u kavlitetu/znanju,mozda nekad ako dostignes nivo RM
                        I ako stvarno ne trolujes nemoj se blamirati neznanjem
                        Prvo sistem takmicenja je tezi u LS nego primeri imas derbi,i par teskih gostovanja,kiksevi su moguci i kostali su RM prosle godine na pocetku sezone(kad nije nebitno CR7 bio kaznjen nije igrao) ,posle derbija ,je bilo gotovo,i vise ih nije zanimalo prvenstvo sem da udju u LS...derbi sam spomenuo ,jer nije bas bilo razbijanje kako se cini,za razliku derbija na pocetku koje bilo gazenje,od strane RM

                        Drugo ,ne znam moram iskreno al mislim da ne pratis ,fudbal dovoljno po mojim kriterijuma kad poredis 2 tima i izjavis to sto jesi,ili si najobicniji trol,provokator
                        Mislim, sta ja sad da napisem nekome ko kaze da je kup sistem tezi od ligaskog? Znas li ti koji bi taj Real bio da se igra liga sa Sitijem, Barsom, Atletikom, Bajernom, Junajtedom, PSZom i ostalima?
                        Sta znaci uopste to, imas par derbija i to je to, desavaju se kiksevi, pa desavaju se i drugima, to je liga od 38 kola. Da se igra na osminu finala imao bi situaciju da Sevilja moze da ima 3 titule u prethodnih 10 sezona.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Pa ako namerno smara ,ne kapiram ga,jel toliko zaludan u zivotu ili mu je dusevna hrana da nekog troluje.smara na forumu.

                          Ja volim da diskutujem o sportu,i da se i ne slozim sa nekim tipa (Sandugp oko Sitija i Pepa)...ali nije problem obojica imamo neke koliko toliko validne argumente,moze da se prica uporedjuje analizira

                          Ja svakom dam sansu i nekom kog prvi put vidim na forumu i neko ko je tu oduvek,al kad primetim totalno neznanje ili u ovo slucaju smaranje ili neznanje,nemam nameru sa tom osbom da diskutujem vise,nema svrhe,cak je i bolje neznanje, jer postoji sanse ako hoce da se unapredi nauci,a ovo smaranje/trolovanje,to nemam reci
                          Last edited by 61563; 02-08-18, 01:18.

                          Comment


                          • Sreća pa ti ne odredjuješ šta je teže i šta je vrednije već postoji konsenzus i zna se. Lakše je osvojiti LŠ.

                            On meni priča o Simaniću i predvidjannima a sad govori šta bi bilo da Real igra ligu sa Sitijem, Barsom?

                            Odluči se.

                            Ne bi bio prvi, Siti bi bio. Mnogo su jači od Reala. Baš tikatakaju dobro, samo da ne naidju na Liverpul, koji je Real razneo. Ili Romu, koju je Liverpul razneo, kojeg je Real razneo.

                            Kako im se otvarao žreb. Oni umesto sa Romom oni pizde sa Psg, Juventusom i Bajernom.

                            Comment


                            • Nije ovo klasičan trol, ovo je doziran trol i trol kad mu dune. Nekad je normalan ali ovako kad nadje zanimaciju, kao tebe i mene fiksni, jer ti i ja smo poznati da se lako zapalimo, on se malo zabavlja. Neke stvari i ozbiljno misli ali svakako sad on uživa da se nadmudruje sa nama iako zna da Real pozatvara pola lige, ali sad on daje argumente protiv pa da bude zanimljiva rasprava.

                              Brat priča da Real guraju sudije u LŠ, kad mu kažeš zatvoriće ligu on se iščudjava.

                              A ne nije trol. Ali rlx meni ne smeta.

                              Comment


                              • [QUOTE=Uroš;1863889]Namerno smara Nego konta mi se nerviramo zaboga. Baš me briga ja se ne nerviram uopšte, čak me i prozivke te vrste ne dotiču. Vidiš ne zna šta će pominje košarku i Lesora, Budućnost šutnula 5000 bacanja.

                                Real ima veći moć da zatvori to smešno prvenstvo od Zvezde. Jak gornji deo tabele ali ima i prilično slabih timova. Ali Real, Barselona i Atletiko u top 5 sigurno uz Juventus i Bajern.
                                Smesno prvenstvo, rece covek koji je to prvenstvo uporedio sa prvenstvom gde premijer visi u jednom klubu i gde sve klubove finansira jedna stranka. Mislim, kakve veze ima jacina prvenstva sa namestanjem, to samo ti znas, ali ako to vec tvrdis, znao bi da u Srbiji, osim 3 kluba svi ostali su nekada, pre 5-6 godina bili u trecoj ligi. U Spaniji imas Valensiju, Sevilju, Bilbao, Sosijedad, sve klubove koji nisu ispadali od ko zna kad.

                                Pričaj ja to i ne krijem niti ću se ja baviti politikom niti treba da si neki mozak da završiš to.

                                Ti bi mene nešto da uvrediš ali loše ti ide. Napisao i bih u pravu, i to sam napisao kad sebe, kad se na to nije ni pomišljalo.
                                Zasto ti stalno ovo pretvaras u ko ce koga da uvredi, pa ce pobednik da bude onaj koga ne dotice i ko se ne nervira. Ti da nisi pogodjen ovim i da te moji postovi ne iritiraju ne bi ni odgovarao.

                                Da je Lesor ovo da je Lesor ono. Da je Andrej Vučić pljunuo keš sa ekipom ne bi igrao Lesor. Čim su se povukli odmah Ćokijeve fantazije o Alimpiju koga sam iskreno i podržao iako je i to političkom linijom preko tate. Znaju se još od 5ooktobsrskih dešavanja.
                                Kakav sad A.Vucic, koji se povukao jos davnih dana iz uprave. Mislim, dajmo malo povezanosti u dogadjajima. Plus, itekako je bilo para, isto kao i prosle sezone. Nije ovo tema za to, samo ti kazem da jednostavno smaras sa vizijama koje dobijas iz buducnosti. Nisi bio u pravu, nije sredjeno jer je Lessort imao zicer za pobedu u seriji. Da je serija sredjena i da ne mora ni da se gleda, taj dogadjaje se ne bi ni desio.

                                Za razliku od tebe, ja ne pratim fudbal i prvenstvo vise nego inace, jer ne zelim da gledam ili navijam da ekipa "zatvara meceve" niti da gledam igre u rukovodstvima. Podrazumeva se da takmicenja koja pratim ne mogu unapred da ocenim ko ce biti pobednik, inace bih bio rukovodilac kluba ili matoro gundjalo koje uziva da ukazuje da je sve oko njega lose.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X