Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by 61563 View Post
    Mozda su negde pogurani,i neki drugi su gurani neka,al da ne ulazim u to gledamo samo igracki,ko je bio bolji prosle godine od RM u LS,mozda PSZ,al koji nije imao trenera ,sto isto deo tima ,mozda i najbitnija stavka

    Pa i prosle godine smo na pocetku ovde skoro svi stavili RM,PSZ i Bajern kao glavne favorite,poneko i MCFC ...i sto se deslio medjusobno se poizbacivali tj RM ih izbacio,a LFC imao nikad laksi put do F,finale je bila rutina,kao WC 2002 finale kad su svi vec znali koji ishod je najrealniji
    Bio je Bajern bolji, i to bas u onom dvomecu protiv Reala. Ali dobro, da se ne vracamo sada na to i ne ulazimo u detalje i objasnjavanje u cemu je bio bolji.

    Nego, kakav je plan za Vinicius Juniora, ostaje li u Realu ili ce na pozajmicu? Iskreno ne vjerujem da ce u B tim, a i to bi bio los potez Reala jer bi on tu stagnirao. On ima mjesta u prvom timu ako ne dodje npr. Azar.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Ognjen View Post
      Bio je Bajern bolji, i to bas u onom dvomecu protiv Reala. Ali dobro, da se ne vracamo sada na to i ne ulazimo u detalje i objasnjavanje u cemu je bio bolji.

      Nego, kakav je plan za Vinicius Juniora, ostaje li u Realu ili ce na pozajmicu? Iskreno ne vjerujem da ce u B tim, a i to bi bio los potez Reala jer bi on tu stagnirao. On ima mjesta u prvom timu ako ne dodje npr. Azar.
      Meni je Bajern bio opasniji i da kazem pokradeniji 2017,al da se ne vracamo,dominirali su i ove godine,al primali golove bas kad ne treba

      Za Vinicusa je prica ili B ili u Castilju,bar ove sezone milim tako je odluceno,e sad ako Lopetegi nesto ne promeni posle ovih prpremnih mozda i prvi tim,za mene ogroman potencijal,veci od Neimara,bar sto sam gledao ovo malo po Brazilu

      Comment


      • #78
        Originally posted by 61563 View Post
        Meni je Bajern bio opasniji i da kazem pokradeniji 2017,al da se ne vracamo,dominirali su i ove godine,al primali golove bas kad ne treba

        Za Vinicusa je prica ili B ili u Castilju,bar ove sezone milim tako je odluceno,e sad ako Lopetegi nesto ne promeni posle ovih prpremnih mozda i prvi tim,za mene ogroman potencijal,veci od Neimara,bar sto sam gledao ovo malo po Brazilu
        Sta su dominirali kad su bili mnogo losiji od Barselone? Pogledaj ko je igrao za Barsu ove sezone, a ko za Real. Ne mogu oni biti zasluzeno najbolji u LS, kad nisu ni u Spaniji bili najbolji.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Ventspils View Post
          Sta su dominirali kad su bili mnogo losiji od Barselone? Pogledaj ko je igrao za Barsu ove sezone, a ko za Real. Ne mogu oni biti zasluzeno najbolji u LS, kad nisu ni u Spaniji bili najbolji.
          Prvo hoces reci da je LS slabija od Primere

          Drugo znam ko je igrao,i ne znam dal ijedan forumas da kaze da je Barsa imala prosle godine jaci tim, mozda navijaci Barse samo(znam napamet ko je igrao ne moram da gledam)

          Trece,mnogo losiji,ti to posmatras vrv kroz broj bodova,a mozemo i sa druge strane,da pogledamo posle izgubljenog El klasika,RM je digao ruke od prvenstva i igrao neobavezno ,znaci od januara.A La liga je takva da ipak se 2 tima samo pitaju,i tesko se krcka prednost,eventualno kad se ukljuci ATM

          I cetvro taj derbi na Bernabeu RM je izdominirao prvo poluvreme,promasil sve zivo Beznema...i posle ih Barsa napunila zasluzeno u 2 poluvremenu,ko sto je njih RM razvalio u Super kupu prosle godine,kako god ne slazemo se

          Ja inace Barsu ne volim posle FKP,najvise,al gledam objektivno i mislim da su ove godine ,bolje odradili prelazni rok,i dajem im prednost u odonsu na RM
          Last edited by 61563; 01-08-18, 23:34.

          Comment


          • #80
            Originally posted by 61563 View Post
            Prvo hoces reci da je LS slabija od Primere

            Drugo znam ko je igrao,i ne znam dal ijedan forumas da kaze da je Barsa imala prosle godine jaci tim, mozda navijaci Barse samo(znam napamet ko je igrao ne moram da gledam)

            Trece,mnogo losiji,ti to posmatras vrv kroz broj bodova,a mozemo i sa druge strane,da pogledamo posle izgubljenog El klasika,RM je digao ruke od prvenstva i igrao neobavezno ,znaci od januara.A La liga je takva da ipak se 2 tima samo pitaju,i tesko se krcka prednost,eventualno kad se ukljuci ATM

            I cetvro taj derbi na Bernabeu RM je izdominirao prvo poluvreme,promasil sve zivo Beznema...i posle ih Barsa napunila zasluzeno u 2 poluvremenu,ko sto je njih RM razvalio u Super kupu prosle godine,kako god ne slazemo se

            Ja inace Barsu ne volim posle FKP,najvise,al gledam objektivno i mislim da su ove godine ,bolje odradili prelazni rok,i dajem im prednost u odonsu na RM
            Ne. Hocu da kazem da je sistem takmicenja drugaciji.

            Znaci, da sumiramo, nisu imali losiji tim, to sto su imali manje bodova (mnogo manje) koga briga, digli su ruke posto su izgubili derbi, cekaj ni to se ne racuna jer su bili bolji u prvom poluvremenu.

            Mislim, ljudi su zamalo bili cetvrti u Spaniji.

            Pa sta se za tebe racuna, samo tvoj licni utisak?

            Barselona je imala Suareza, Mesija, Kutinja (ajde njega ne racunamo), odlican vezni red, bukvalno 11 odlicnih igraca + 3,4 odlicna igraca sa klupe. Real je imao Ronalda koji je imao losiju sezonu i to je to, Benzema i Bejl nisu bili na nivou, zamena im je neki Lukas Vaskez.

            Odlican tim je Siti ili PSZ ili Barselona (pa i Bajern) koji ima 2-3 super zvezde i sve odlicne igrace u prvih 11, a ne tim koji bukvalno nikoga nije dovodio osim neke Spance. Nisu oni Sosijedad pa da sa igracima tipa Iljaramendi, Asensio, Vaskez, Fernandez planiraju trofeje, to je Real koji treba da ima 11 najboljih, drim tim Evrope i sveta.

            Bukvalno su se provukli ove sezone, sreca sto ove nece osvojiti sa takvom transfer politikom glumljenja Sosijedada.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • #81
              Ma RM je izgubio ligu pre nove godine, isto kao i ATM LS, a plus se to poklopilo sa losom formom Ronalda (do i od nove godine, kao da su 2 potpuno druga igraca). Imala je Barsa pad u ligi, ali za RM je bilo kasno, Barsa je dobila taj 1 jedini mec koji je morala da dobije (protiv ATM kada je razlika pala na samo 3 boda) i kada je ATM bio u strasnoj formi, a Simeone krenuo najgorom mogucom taktikom, ne mogu da se prisecam, vec se nerviram. Prosle godine sva 3 kluba su uzela trofej koji su mogli i zato sad imamo 3 spanska kluba u prvom sesiru

              Comment


              • #82
                Ali Barselona se krije iza lige i skrivs činjenicu da su kurac u Ligi šampiona. Realu jeste bilo teže da osvoji LaLigu, ali ni Barselona se nije nešto previše pretrgla. Da, tu je čuveno tempiranje forme, ali pre Rome dugo je već bilo rešeno.

                Posle El Klasika sam rekao Real uzima LŠ.

                Sad kažem uzimaju ligu siguran sam u to.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ventspils View Post
                  Ne. Hocu da kazem da je sistem takmicenja drugaciji.

                  Znaci, da sumiramo, nisu imali losiji tim, to sto su imali manje bodova (mnogo manje) koga briga, digli su ruke posto su izgubili derbi, cekaj ni to se ne racuna jer su bili bolji u prvom poluvremenu.

                  Mislim, ljudi su zamalo bili cetvrti u Spaniji.

                  Pa sta se za tebe racuna, samo tvoj licni utisak?

                  Barselona je imala Suareza, Mesija, Kutinja (ajde njega ne racunamo), odlican vezni red, bukvalno 11 odlicnih igraca + 3,4 odlicna igraca sa klupe. Real je imao Ronalda koji je imao losiju sezonu i to je to, Benzema i Bejl nisu bili na nivou, zamena im je neki Lukas Vaskez.

                  Odlican tim je Siti ili PSZ ili Barselona (pa i Bajern) koji ima 2-3 super zvezde i sve odlicne igrace u prvih 11, a ne tim koji bukvalno nikoga nije dovodio osim neke Spance. Nisu oni Sosijedad pa da sa igracima tipa Iljaramendi, Asensio, Vaskez, Fernandez planiraju trofeje, to je Real koji treba da ima 11 najboljih, drim tim Evrope i sveta.

                  Bukvalno su se provukli ove sezone, sreca sto ove nece osvojiti sa takvom transfer politikom glumljenja Sosijedada.
                  Prvo sistem takmicenja je tezi u LS nego primeri imas derbi,i par teskih gostovanja,kiksevi su moguci i kostali su RM prosle godine na pocetku sezone(kad nije nebitno CR7 bio kaznjen nije igrao) ,posle derbija ,je bilo gotovo,i vise ih nije zanimalo prvenstvo sem da udju u LS...derbi sam spomenuo ,jer nije bas bilo razbijanje kako se cini,za razliku derbija na pocetku koje bilo gazenje,od strane RM

                  Drugo ,ne znam moram iskreno al mislim da ne pratis ,fudbal dovoljno po mojim kriterijuma kad poredis 2 tima i izjavis to sto jesi,ili si najobicniji trol,provokator

                  U slucaju ovog prvog...evo ti sastavi
                  Real
                  1.Navas2.Carvahal3.Ramos4.Varan5.Marselo 6.Casemiro 7.Kros 8.Modric 9.Ronaldo 10. Isko/Bejl povredjen vise nego sto je igrao 11.Benzema

                  Barsa
                  1.Ter stegen2.Semedeo3.Pike4.Umtiti5.Alba 6.Buskec 7. Rakitic 8.Paulinjo 9.Mesi 10.Rafinja/Kutinjo 11.Suarez najgora sezona u zivotu

                  Znaci samo ovako kao najobicniji laik ako uzmes pozicije mozes reci samo da je Barsa jaca na Mesijevoj,ako mislis da je bolji od Ronalda,i da kazemo golman..i za mene je Surez bolji od Benzeme,al prosle godine daleko losiji

                  Spominjes RM izdvajas Bejla koji skoro presedeo povredjen i Ronalda koji razvalio(ovde sam malo preterao al sam izbaci Juve i odigrao malo slabijenego sezonu pre) u LS,a ne spomenes nijednog igraca iz mozda i najjace sredine terena ikada a to Realova

                  Tako izvini,ali ili trolujes/ili nisi bas veliki poznavalc fudbala,kazem po mom misljenju
                  Last edited by 61563; 02-08-18, 00:09.

                  Comment


                  • #84
                    Voli malo da troluje. Kaže Ronaldo nestao, on u 2018. pokidao.

                    Meni se ta Barselona ni malo ne svidja. Nije Mesi ni prići isti bez Ćavija i Inieste. Uopšte se više niko ne plaši Barselone jer nisu sistem.

                    Kutinjo je divljak na momente, nema toliko igrača iz škole, sad je ista ona stara Barselona. Još samo Mesi da ode biće i simpatični za gledanje.

                    Egomanijak će i u Barseloni birati postavu da bi uzeo LŠ. Ovo mu poslednji voz. Joj ako je Ronaldo uzme sa trećim klubom, pa on će se penzionisati.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Uroš View Post
                      Ali Barselona se krije iza lige i skrivs činjenicu da su kurac u Ligi šampiona. Realu jeste bilo teže da osvoji LaLigu, ali ni Barselona se nije nešto previše pretrgla. Da, tu je čuveno tempiranje forme, ali pre Rome dugo je već bilo rešeno.

                      Posle El Klasika sam rekao Real uzima LŠ.

                      Sad kažem uzimaju ligu siguran sam u to.
                      Sigurno ne uzimaju ligu sa Bejlom, Asensiom, Benzemom... Barselona je bila odlicna u LS, imala je nesrecu i taj jedan los mec. Barselona, Siti, PSZ, Bajern to su cetiri kluba koji su bili bolji prosle sezone od Reala, zaboravio sam i Atletiko.

                      Uzeo je i Chelsea LS kada je bio peti pa da li su tada bili najbolji evropski klub? Sumnjam.

                      Originally posted by 61563 View Post
                      Prvo sistem takmicenja je tezi u LS nego primeri imas derbi,i par teskih gostovanja,kiksevi su moguci i kostali su RM prosle godine na pocetku sezone(kad nije nebitno CR7 bio kaznjen nije igrao) ,posle derbija ,je bilo gotovo,i vise ih nije zanimalo prvenstvo sem da udju u LS...derbi sam spomenuo ,jer nije bas bilo razbijanje kako se cini,za razliku derbija na pocetku koje bilo gazenje,od strane RM

                      Drugo ,ne znam moram iskreno al mislim da ne pratis ,fudbal dovoljno po mojim kriterijuma kad poredis 2 tima i izjavis to sto jesi,ili si najobicniji trol,provokator

                      U slucaju ovog prvog...evo ti sastavi
                      Real
                      1.Navas2.Carvahal3.Ramos4.Varan5.Marselo 6.Casemiro 7.Kros 8.Modric 9.Ronaldo 10. Isko/Bejl povredjen vise nego sto je igrao 11.Benzema

                      Barsa
                      1.Ter stegen2.Semedeo3.Pike4.Umtiti5.Alba 6.Buskec 7. Rakitic 8.Paulinjo 9.Mesi 10.Rafinja/Kutinjo 11.Suarez najgora sezona u zivotu

                      Znaci samo ovako kao najobicniji laik ako uzmes pozicije mozes reci samo da je Barsa jaca na Mesijevoj,ako mislis da jebolji od Ronalda,da kazemo golman..i za mene je Surez bolji od Benzeme,al prosle godine daleko losiji

                      Spominjes RMizdvajd Bejl koji skoro presedeo povredjen i Ronalda koji razvalio u LS,a ne spomenes nijednog igraca iz mozda inajjace sredine terena ikada a to Realova

                      Tako izvini,ali ili trolujes/ili nisi bas veliki poznavalc fudbala,kazem po mom misljenju
                      Kakav Rafinja, on je proveo sezonu u Interu na pozajmici? Evo, napisao si sastave i sam dodajes da je jedan igrac bio povredjen, drugi bio u losoj formi. Svakako, Mesi je bolji od Ronalda, Suarez je daleko bolji od Benzeme (to pokazuje i broj datih golova, o cemu pricamo?). Barselona je imala 3 odlicna napadaca (jedan nije igrao u LS), 3 odlicna vezna (Rakitic, Buskets, Iniesta), plus su imali Paulinja, Dembelea, Gomesa, Suareza na klupi, Real je ostao bez klupe, o cemu pricamo?

                      Jednostavno:

                      Barselona dva odlicna igraca u napadu - Real jedan
                      Ostalo maltene isto.
                      Barselona minimum 2,3 odlicna igraca sa klupe - Real Asensio, Lukas i ostali.

                      Real je bio odlican onda kada je Benzema, Bejl i Ronaldo trio davao po 60-70 golova u sezoni, kada su imali na klupi Rodrigeza.

                      Evo ti broj golova u sezonama:

                      Prosla: Ronaldo 44, Bejl 21, Benzema 12, Asensio 11, Isko 9, Vaskez 8, ...

                      Pretprosla: Ronaldo 42, Morata 20, Benzema 19, Isko, Rodrigez 11, Bejl 9...

                      Tebi je igrac koji je dao 12 golova u sezoni bolji od Suareza i pricas nekome o trolovanju i nepoznavanju fudbala.

                      Za mene je stvar jasna, tim je vrhunski ako ima bar 15 odlicnih igraca, a ne 11-12, a i od tih se jedan raspao, drugi bio povredjen, itd.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Uroš View Post
                        Voli malo da troluje. Kaže Ronaldo nestao, on u 2018. pokidao.

                        Meni se ta Barselona ni malo ne svidja. Nije Mesi ni prići isti bez Ćavija i Inieste. Uopšte se više niko ne plaši Barselone jer nisu sistem.

                        Kutinjo je divljak na momente, nema toliko igrača iz škole, sad je ista ona stara Barselona. Još samo Mesi da ode biće i simpatični za gledanje.

                        Egomanijak će i u Barseloni birati postavu da bi uzeo LŠ. Ovo mu poslednji voz. Joj ako je Ronaldo uzme sa trećim klubom, pa on će se penzionisati.
                        Bolje da trolujem, nego da sebe predstavljam kao vrhunskog pogadjaca tipa "Simana ima da bude novi Novicki". Uopste, sta znaci to APP (ako prodje, prodje) pogadjanje? Pogodis jednu od cetiri stvari da bi sebe na forumu predstavio kao cara, poznavaoca, ko zna sta, a ostale tri stvari precutis.

                        Evo ja kazem da ne znam ko ce da osvoji LS ni Primeru, mogu da izanaliziram, ali cak ni to jer prelazni rok nije zavrsen.
                        Last edited by blond; 02-08-18, 00:21.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Ventspils View Post
                          Sigurno ne uzimaju ligu sa Bejlom, Asensiom, Benzemom... Barselona je bila odlicna u LS, imala je nesrecu i taj jedan los mec. Barselona, Siti, PSZ, Bajern to su cetiri kluba koji su bili bolji prosle sezone od Reala, zaboravio sam i Atletiko.

                          Uzeo je i Chelsea LS kada je bio peti pa da li su tada bili najbolji evropski klub? Sumnjam.



                          Kakav Rafinja, on je proveo sezonu u Interu na pozajmici? Evo, napisao si sastave i sam dodajes da je jedan igrac bio povredjen, drugi bio u losoj formi. Svakako, Mesi je bolji od Ronalda, Suarez je daleko bolji od Benzeme (to pokazuje i broj datih golova, o cemu pricamo?). Barselona je imala 3 odlicna napadaca (jedan nije igrao u LS), 3 odlicna vezna (Rakitic, Buskets, Iniesta), plus su imali Paulinja, Dembelea, Gomesa, Suareza na klupi, Real je ostao bez klupe, o cemu pricamo?

                          Jednostavno:

                          Barselona dva odlicna igraca u napadu - Real jedan
                          Ostalo maltene isto.
                          Barselona minimum 2,3 odlicna igraca sa klupe - Real Asensio, Lukas i ostali.

                          Real je bio odlican onda kada je Benzema, Bejl i Ronaldo trio davao po 60-70 golova u sezoni, kada su imali na klupi Rodrigeza.

                          Evo ti broj golova u sezonama:

                          Prosla: Ronaldo 44, Bejl 21, Benzema 12, Asensio 11, Isko 9, Vaskez 8, ...

                          Pretprosla: Ronaldo 42, Morata 20, Benzema 19, Isko, Rodrigez 11, Bejl 9...

                          Tebi je igrac koji je dao 12 golova u sezoni bolji od Suareza i pricas nekome o trolovanju i nepoznavanju fudbala.

                          Za mene je stvar jasna, tim je vrhunski ako ima bar 15 odlicnih igraca, a ne 11-12, a i od tih se jedan raspao, drugi bio povredjen, itd.
                          Pa da Rafinja,toliko ti govori o klupi Barse jel trebalo da stavim Gomesa(vise stete doneo na klupi Barse nego Rafinja u Interu,bar neki kes dobili,mozda sad ukapiras),sou,Inietsa klasa,al covek je za Japan,Dembele nije ni igrao..ma sto sam ja uzeo vise da objasnjavam,ovo znanje se naplacuje..

                          Zivi u ubedjenju,al ja stvarno nemam vremena da te ucim ,tj.govorim ko je bolji kvaliteniji,ili troluj pravi se glup i izvrci reci ,uglavnom radi sta hoces,al stvarno ...ovo bi bilo ko da CR7 dodje i JSL i meri kvalitet,veliki jaz u kavlitetu/znanju,mozda nekad ako dostignes nivo RM
                          I ako stvarno ne trolujes nemoj se blamirati neznanjem
                          Last edited by 61563; 02-08-18, 00:56.

                          Comment


                          • #88
                            Istina je i jedno i drugo. I da ti malo troluješ i da ja malo volim da pogadjam i da budem u pravu, i da se hvalim. Nema šta, treba biti pošten i priznati.

                            Ja solidno pogadjam, jer znam otprilike da onaj koji je otpisan ima velike šanse da bude prvi.

                            Prošle godine posle guženja Barselone na Kamp Nou od Asensija i Ronalda u nekom superkupu ili šta je bilo, svi su rekli Barselona nema šanse zs LaLigu.

                            Ja nisam ništa rekao ali sam i ja mislio da nemaju šanse.

                            Sada (Real)nemaju pritisak, a imaju tim, doduše slabiji, ali dovoljno dobar, da neopterećeni Ronaldom i LŠ, odigraju dobro domaće prvenstvo i pozatvaraju šta mogu jer imaju dosta dužnika od prethodnih godina.

                            Trener je doveden na sezonu i ovo je sezona trenzicije i sezona za LaLigu.

                            Barselona sa druge strane će sigurno tempirati formu za LŠ i kiksnuće par puta u ligi jer neće rizikovati više sa LŠ. Simeone zbog Grizmana mora ići na LŠ a ima i tim za to.

                            Tako da nije uopšte nerealno ds Real Madrid uzme titulu, naprotiv, nikad izvesnije.
                            Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 00:28.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Uroš View Post
                              Voli malo da troluje. Kaže Ronaldo nestao, on u 2018. pokidao.

                              Meni se ta Barselona ni malo ne svidja. Nije Mesi ni prići isti bez Ćavija i Inieste. Uopšte se više niko ne plaši Barselone jer nisu sistem.

                              Kutinjo je divljak na momente, nema toliko igrača iz škole, sad je ista ona stara Barselona. Još samo Mesi da ode biće i simpatični za gledanje.

                              Egomanijak će i u Barseloni birati postavu da bi uzeo LŠ. Ovo mu poslednji voz. Joj ako je Ronaldo uzme sa trećim klubom, pa on će se penzionisati.
                              Vise me ne zanima kao sto napisah,pazi slazem se da nije do Barse iz 2012,al ove godine su uzeli dobrog stopera Lenglea,Artur cebiti dobar igrac,mlad je al ima veliku priliku,bolji od Paulinja mislim da ce biti,uzeli Marlona,a verujem da ce i Dembele biti bolji.

                              Za Mesija se slazem kad ode kraj,ovde uglavnom od njega sve zavisi ko i ARG,al ima igrace koji ipak,znaju i slusaju,pa sve funkcionise.

                              LS mislim da nece uzeti ni ove godine al su mi u TOP 5

                              A za RM ,kao sto rekoh,sem ako se nesto ludacki ne pojaca,do kraja roka,mislimda prave novu generaciju kojom ce vladati narednih 5+ godina,aimaju ogroman potencijal mladih,spanaca,brazilaca i onda dovedes sledece godinenekog Mbapea ili i top spicinu i vladavina,nece oni ni ove godinebiti za zajebanciju,al prednost dajem Colu pre svega u LS u ligi Barsi zbog svega sto ispisah,alne veliku.licno bih voleo da uzme Colo sve

                              A LS finale ATM-JUve,panek uzme ko god necemi teskomnogo pasti ,a zasluzili si i jedni i drugi da im se vrati sa prethodne godine

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by 61563 View Post
                                Pa da Rafinja,toliko ti govori o klupi Barse jel trebalo da stavim Gomesa,sou,Inietsa klasa,al covek je za Japan,Dembele nije ni igrao..ma sto sam ja uzeo vise da objasnjavam,ovo znanje se naplacuje..

                                Zivi u ubedjenju,al ja stvarno nemam vremena da te ucim ,tj.govorim ko je bolji kvaliteniji,ili troluj pravi se glup i izvrci reci ,uglavnom radi sta hoces,al stvarno ...ovo bi bilo ko da CR7 dodje i JSL i meri kvalitet,veliki jaz u kavlitetu/znanju,mozda nekad ako dostignes nivo RM
                                I ako stvarno ne trolujes nemoj se blamirati neznanjem
                                Sta da Rafinja, covek je igrao u Interu. Sto si ga stavio? Real je imao 11-12 igraca, od toga jedan povredjen i jedan totalno van forme. Nisu imal situaciju da su racunali na Moratu ili Dzejmsa Rodrigeza sa klupe.

                                Jer ja sad tebe treba da prozivam da tebi nista nije vazno osim tvog licnog utiska? Znaci, bodovi - nista, izgubljen classico - nista, mnogo jaca klupa - nista. Bitnije je sta je neki 61653 uvrteo sebi u glavu.

                                Nije fudbal NBA pa da imas 3-4 odlicna igraca i jasi. Moras imati bar toliko vrhunskih (kao sto je imao Real Moratu i Benzemu u sezoni pre ove prosle), pa 3-4 dobra sa klupe. Real je imao samo Asensia i gomilu nedokazanih igraca.

                                Barselona je imala 1 Delofeua na pozajmici, Rafinju, Denisa Suareza, tog Dembelea koji je klasa za Lukasa Vaskeza, Paulinja, ...

                                Originally posted by Uroš View Post
                                Istina je i jedno i drugo. I da ti malo troluješ i da ja malo volim da pogadjam i da budem u pravu, i da se hvalim. Nema šta, treba biti pošten i priznati.

                                Ja solidno pogadjam, jer znam otprilike da onaj koji je otpisan ima velike šanse da bude prvi.

                                Prošle godine posle guženja Barselone na Kamp Nou od Asensija i Ronalda u nekom superkupu ili šta je bilo, svi su rekli Barselona nema šanse zs LaLigu.

                                Ja nisam ništa rekao ali sam i ja mislio da nemaju šanse.

                                Sada (Real)nemaju pritisak, a imaju tim, doduše slabiji, ali dovoljno dobar, da neopterećeni Ronaldom i LŠ, odigraju dobro domaće prvenstvo i pozatvaraju šta mogu jer imaju dosta dužnika od prethodnih godina.


                                Trener je doveden na sezonu i ovo je sezona trenzicije i sezona za LaLigu.

                                Barselona sa druge strane će sigurno tempirati formu za LŠ i kiksnuće par puta u ligi jer neće rizikovati više sa LŠ. Simeone zbog Grizmana mora ići na LŠ a ima i tim za to.

                                Tako da nije uopšte nerealno ds Real Madrid uzme titulu, naprotiv, nikad izvesnije.
                                b1; Slazem se, trk u kladionicu i naplati to znanje. Samo neces, jer bi bio u minusu zbog 3-4 promasaja tamo koja ovde mogu da se stave pod tepih da ih se niko ne seti.

                                b2: Pa vidis, ovo je razlog zasto ti uopste ne bi trebalo da pratis sport uopste. Tebi je sve zatvaranje, namestanje, politicki uticaj, ko koliko moze da grabi za sebe. I Buducnost je bila isto zatvorena, serija se igrala reda radi, a da je Lessort pogodio ono sto se ne promasuje ispalo bi da si sve lupio.

                                b3: Odlicno je ovo, nije nerealno, dakle to je nikad izvesnije. I onda mi neko prica o trolovanju...
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X