Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je Vladan ozbiljan za Kovacica ili trola?

    Comment


    • Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Da li je Vladan ozbiljan za Kovacica ili trola?
        Naravno da je ozbiljan, pa nije bas Kovacic igrac za trolovanje. Nisam ni blizu odusevljen sa njim kao Vladan ali jasno je da je rec o vrhunskom igracu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Pa i ja kontam, to je navijacka logika ali da li ce i vlasnici razmisljati u tom smjeru?
          Nešto što mi se najviše sviđa je da vlasnici ništa ne rade bez Kloppove dozvole što se tiče odlaska. Znači, ako on kaže može, igrač ide. Ako kaže ne može, on ostaje. To je verovatno bio i najveći Kloppov uslov za dolazak u Liverpul. Dolazim, ali moja je poslednja što se tiče tog segmenta. Zna on kakvo je pre bilo stanje.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Adama zvanicno u Vulvsima.
            Adama Traoré dribbled past an opponent on 267 occasions in the Championship last season; 132 more times than any other player in the competition. Ridiculous.
            A zamisli tek da još ima i mozak. Horor.

            Svakako mi je drago što ćemo ga gledati u PL-u. Zanimljiv igrač.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Breaking | Watford have offered just under €60m to sign PSG winger Gonçalo Guedes, according to the reliable @CulturePSG. More follows.

              Ovaj bi legao svakom timu u PL, a ne Wotfordu

              Comment


              • Zolinjo čestitke na funkciji.

                Ja sam Kovačića pratio još u Interu, meni je on top igrač, Sergej Kante Kovačić bi bio trio fantastiko.

                Ja bih Gonzala i u Realu voleo da vidim, baš sam pitao pre zašto ga ne pokupi neki jači tim kad PSG ne verujem da ima mesta.

                Samo mora na realizaciji da poradi, inače kad god sam gledao Valensiju bio je odličan.
                Last edited by Cassius Clay; 08-08-18, 18:05.

                Comment


                • Evo da ne kazu navijaci liverpula kako pisem samo o njihovom klubicu.

                  Cardiff City are considering a move for Sheffield Wednesday striker Fernando Forestieri as the close of the transfer window fast approaches.

                  According to The Times, the Bluebirds are plotting a move for the Italian as Neil Warnock prepares for another shot at the Premier League.

                  http://www.insidewalessport.co.uk/ca...tieri-reports/

                  Znajuci danasnje vrednosti sve ispod 10 miliona je malo, ali znajuci i situaciju u klubu kao i da smo pod transfer embargom ova cifra bi omogucila da se embargo podigne i da se dovedu 2-3 igraca na pozajmicu.

                  Ne samo da su Sove pod transfer embargom vec nam je zabranjeno da produzavamo ugovore igracima kojima je ovo poslednja sezona a ukoliko se nesto ne promeni i ukoliko ne izborimo plasman u EPL naredna sezona bi mogla biti katastrofalna.

                  Kad pogledam koliko su ove sezone Lids, Midlsbrou, Aston Vila, Forest i Derbi ulozili, uz VBA, Stouk i Svonsi koji su sa izuzetno jakim timovima ispali iz EPL ne vidim razlog da Chansiri rizikuje, jednostanvo ako postoji dobra ponuda treba prodati Fessia i Westwooda i od naredne sezone krenuti ponovo u napad na EPL.

                  Comment


                  • Bilo bi dobro odraditi prediction, top6 i relegation. I da se da objasnjenje zasto mislite da ce taj tim biti na tom mestu, znaci ne za sve pozicije samo top6 i 3 tima koja ispadaju.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Meni se svidja ona zamisao koju je predlozio NSG u vezi prognaziranja konacnog izgleda tabele PL. Nije neko cimanje da se organizije a bice zanimljivo komentarisati kako se sezona bude privodila kraju. [emoji3]


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • We have tonight agreed terms with Real Madrid for the transfer of Thibaut Courtois, subject to the agreement of personal terms and a medical. As part of the deal, Mateo Kovacic will join Chelsea on a season-long loan.

                        Sad i zvanicno

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Meni se svidja ona zamisao koju je predlozio NSG u vezi prognaziranja konacnog izgleda tabele PL. Nije neko cimanje da se organizije a bice zanimljivo komentarisati kako se sezona bude privodila kraju. [emoji3]


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Cak se i prijavljujem da na kraju godine racunam bodove svakom ko je prognozirao i napravim SKPL tabelu
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Real potvrdio. Sutra u 13h promocija Kurtoe.
                            Šta će sada biti sa Navasom? Ostaje li da se bori za poziciju ili odlazi u drugi klub.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Tesko da ce navas prihvatit da bude rezerva
                              Bio bi on pojačanje za većinu klubova


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Svi jaci timovi imaju odlicne golmane. Stvarno ne znam gdje bi mogao.

                                Nevjerovatno
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X