Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Sandugp View Post
    Mozda ali ja mislim da ce tu Sterling da duva. Ne uvek - igrace oni svi ali mislim da ce startni trojica napadaca biti Sane Isus i Marez.
    A pozadi ova dvojica i Zorzinjo. Tako da ce Silva opet dobijati sansu sa klupe, a kada bude igrao (verujem da ce to biti cesto), igrace kao jedan od tri napadaca, tacnije kao krilni napadac ... mada ne sumnjam da ce tu biti rotacija i rotacija...
    Ima da se vrte, obrcu i okrecu na sve strane
    Za Sterlinga sasvim moguće.

    Ali misliš da će Fernandinjo da ispadne iz prvih 11? Ne znam da li će baš tako lako da zauzme Jorginjo njegovo mesto...

    Mislim da bi B. Silva mogao da bude Silvin naslednik. Nekako mi nije za krilo, šta znam. Nema on tu eksplozivnost, bar onu klasičnog krila.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #92
      Nece u samom startu Fernandinjo. Ali i Silva i on su vec u godinama i pametno klub radi na njihovim zamenama
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        Silva preuzeo Everton.

        Comment


        • #94
          https://twitter.com/skysportsnews/st...948919808?s=21


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • #95

            Comment


            • #96

            • #97
              BOOOOOOOM

              Yaya Toure claims Pep Guardiola 'does not like African players' and was 'cruel' with him... Hard-hitting interview in tomorrow's France Football magazine in which Toure says, 'I want to destroy the Pep myth'
              Yaya Touré accuses Pep Guardiola of racism: "He's too intelligent to be caught." - an early look at his explosive France Football interview
              http://www.getfootballnewsfrance.com...ke-the-others/









              Jos jedan koji nema lijepu rijec za ucitelja revolucionara
              sigpic

              Comment


              • #98
                Prodje li jedan post da ti ne pomenes Pepa?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #99
                  Sta znaci osjetno?
                  sigpic

                  Comment


                  • BOOOOOOOOOM

                    Breaking | Real Madrid have an agreement in principle with Liverpool winger Sadio Mané, but Zinedine Zidane's departure has put an eventual deal in doubt, according to France Football. More follows.
                    Sta je ovo krv ti jbm, kakvi sokovi danas
                    sigpic

                    Comment


                    • Srki delioce pravde reaguj.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Sjecas se kad si mi rekao da sam retard, jesam li trazio da reaguje neko, jesam li plakao kao neka mala pizda na forumu ili sam te samo pitao ono sto znam da ne znas, sta znaci osjetno?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sjecas se kad si mi rekao da sam retard, jesam li trazio da reaguje neko, jesam li plakao kao neka mala pizda na forumu ili sam te samo pitao ono sto znam da ne znas, sta znaci osjetno?
                          U tome je razlika izmedju tebe i mene, ja nemam problem da se izvinem, i nemam problem da kazem pogresio sam. Takodje nemam problem sa drugacijim misljenjima, ali ti tebra nonstop forsiras istu pricu, razumemo da ne volis Pepa, ali iskuliraj malo.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Stvarno Vlajko, iracionalni su tvoji izlivi ljubavi Zizuu i hejt prema revolucionaru.

                            Comment


                            • ¡Si Señor!

                              Comment

                              Working...
                              X