Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Korektno upozorenje, definitivno neprimjeren izraz.

    Ali šta mogu kad su zapeli da prošlogodišnja tabela nije realna, jer em United ima sreće, em imaju golmana, em alternativne tabele bi trebale biti važeće.

    Stvarno je tužno što takve stvari čitamo bar dvije pune decenije bez prestanka, po pravilu iz istih izvora.
    A koji su to oni?
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Ne sjecam da je medicinsko osoblje Utd imalo ikad problem sa menadzerom Utd

        Meni se neko ime javlja, mozda Eva Kaneiro? [emoji6]
        Ne govorim o junajtedu,vec o menadzeru. Pricali ste da Klopu smeta vetar,pa sam replicirao da Murinju smeta osoblje.
        Last edited by Alukard; 08-08-18, 08:56.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Vasa je sledeca godina prethodnih 20 godina, i uvek corak, kao i narednih nekoliko godina. Luzersku klub sa groznim navijacima i sa losom karmom oko sebe bog toga.
          Tužno je kad imaš 58 postova, ne navijaš za Liverpul i opet više od pola postova ti je upravo o Liverpulu. Ne valja ti to...

          p.s. I drago mi je da si upoznao sve navijače Liverpula, pa znaš da smo grozni.
          Last edited by z0La; 08-08-18, 10:10.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Alukard View Post
            Meni se neko ime javlja, mozda Eva Kaneiro? [emoji6]
            Ne govorim o junajtedu,vec o menadzeru. Pricali ste da Klopu smeta vetar,pa sam replicirao da Murinju smeta osoblje.
            Ja sam pricao da menadzeru Liverpula smeta vjetar. Ne sjecam se da je menadzer Utd pravio ikakav problem sa medicinskim timom. Ono gledam 99% utakmica i nisam to vidio
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Tužno je kad imaš 58 postova, ne navijaš za Liverpul i opet više od pola postova ti je upravo o Liverpulu. Ne valja ti to...

              p.s. I drago mi je da si upoznao sve navijače Liverpula, pa znaš da smo grozni.
              Pokupio sam Media Darling sindrom.

              Upoznao sam dovoljan broj da mogu da zaklucim da su licemerni, ljubomorni na sve i svakoga.. uvek traze izgovor (cak i za ovu sezonu ste spremili izgovor, mlada i neiskusna ekipa), igrali ste dobro ali zajeb'o vas sudija, ili je protivnik imao srece, navalentni su i nikad ne prizanju krivicu, cak i kad je ona ocigledna.

              Izmedju ostalog Sove su pod transfer embargom za sada, tako da je ovo leto relativno dosadno, mozda neko pokupi Westwooda (pricalo se Stouk), ili Forestierija (bio na listi zelja nekoliko klubova u poslednjih par sezona).
              Last edited by belgrade_owl; 08-08-18, 10:58.

              Comment


              • Ni blizanci ne razmisljaju isto, a kamo li generalizovati ljude po tome za koji klub navijaju. Bas teska glupost i utopija.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Pokupio sam Media Darling sindrom.

                  Upoznao sam dovoljan broj da mogu da zaklucim da su licemerni, ljubomorni na sve i svakoga.. uvek traze izgovor (cak i za ovu sezonu ste spremili izgovor, mlada i neiskusna ekipa), igrali ste dobro ali zajeb'o vas sudija, ili je protivnik imao srece, navalentni su i nikad ne prizanju krivicu, cak i kad je ona ocigledna.

                  Izmedju ostalog Sove su pod transfer embargom za sada, tako da je ovo leto relativno dosadno, mozda neko pokupi Westwooda (pricalo se Stouk), ili Forestierija (bio na listi zelja nekoliko klubova u poslednjih par sezona).
                  Jednostavno ne mozes tako generalizovati veliki broj ljudi, i zbog toga sto si ti upoznao par takvih nikako nije u redu prozivati sve navijace Liverpula. Evo ne trebas daleko ici da nadjes itekako korektne i realne navijace tog kluba.
                  Last edited by srdjan_sl; 08-08-18, 11:16.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Pokupio sam Media Darling sindrom.

                    Upoznao sam dovoljan broj da mogu da zaklucim da su licemerni, ljubomorni na sve i svakoga.. uvek traze izgovor (cak i za ovu sezonu ste spremili izgovor, mlada i neiskusna ekipa), igrali ste dobro ali zajeb'o vas sudija, ili je protivnik imao srece, navalentni su i nikad ne prizanju krivicu, cak i kad je ona ocigledna.
                    Da mi ti ne reče, nikad ne bi znao da sam licemeran, ljubomoran i da uvek tražim izgovor. Lepo si ti to generalizovao mogu ti reći.

                    Ali Bože moj, ako ti ne znaš da si loše zaključio, ne moram ti ja objašnjavati. Tvoje mišljenje, tvoja stvar.

                    Mada, čini se meni da je nešto žešće od Media Darling sindroma.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      To sto je Liverpul potrosio najvise ovo leto, ne znaci da imaju najjaci tim.
                      Svi igraci koji su dovedeni, su relativno mladi i niko ne zna kako ce se oni uklopiti.
                      Ali ako gledamo istoriju Kloppovih transfera bar sto se Liverpula tice, mozemo ocekivati dosta od njih. Ali daleko od toga da Liverpul ima najjaci sastav, to sto ti pokusavas nesto to je druga stvar.

                      Siti ima bolji tim, Junajted ima vise wc igraca i vise zvezda u timu i vise osvajaca velikih trofeja. Liverpul ima mlade neiskusne igrace, niko tu nista jos nije osvojio.
                      Za ovaj Liverpul u ovom trenutku bi i drugo mesto bilo ogroman uspeh.
                      Neuspeh bi bio da ispadnu iz top4 i ne prodju grupu u LSu.
                      Keita i Fabinho su provjereni u ozbiljnim ligama na najvišem nivou, o golmanu da ne pričam. Ima Liverpool šansu za titulu i svakako je drugi favorit odmah poslije Citya. Možda se Pepovcima ovaj put ne zalomi neki Sterling koji odlučuje 3-4 utakmice u nadoknadi, možda ga i treneri bolje pročitaju, ima tu dosta možda ali niste bez šanse.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Keita i Fabinho su provjereni u ozbiljnim ligama na najvišem nivou, o golmanu da ne pričam. Ima Liverpool šansu za titulu i svakako je drugi favorit odmah poslije Citya. Možda se Pepovcima ovaj put ne zalomi neki Sterling koji odlučuje 3-4 utakmice u nadoknadi, možda ga i treneri bolje pročitaju, ima tu dosta možda ali niste bez šanse.
                        Te tri - cetiri utakmice su u stvari dve utakmice, ako hocemo da budemo izrazito precizni, ali nebitno i da su tri-cetiri to je maksimalno 8 bodova ..... a razlika u odnosu na drugog na tabeli na kraju sezone bila 19 ..... bas ih je to izvuklo
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Te tri - cetiri utakmice su u stvari dve utakmice, ako hocemo da budemo izrazito precizni, ali nebitno i da su tri-cetiri to je maksimalno 8 bodova ..... a razlika u odnosu na drugog na tabeli na kraju sezone bila 19 ..... bas ih je to izvuklo
                            Onda je bila još neka blizu nadoknade? Svejedno kad takve pobjede ostvariš kasnije lakše igraš, a Liverpool bi trebao do više bodova od Utd prošle sezone. Očekujem ozbiljnu borbu te dvije ekipe za titulu.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Da mi ti ne reče, nikad ne bi znao da sam licemeran, ljubomoran i da uvek tražim izgovor. Lepo si ti to generalizovao mogu ti reći.

                              Ali Bože moj, ako ti ne znaš da si loše zaključio, ne moram ti ja objašnjavati. Tvoje mišljenje, tvoja stvar.

                              Mada, čini se meni da je nešto žešće od Media Darling sindroma.
                              Ne bih ovde da ti objasnjavam licemerje vecine navijaca liverpula, nije nesto.

                              Comment


                              • Ne znam zasto odgovarate belgrade_owl-u.
                                Voleo bi da LFC napadne i PL i LS, ali pre bi voleo da se osvoji PL. Mnogo tesko zbog Sitija, koji su bas mocni na duge staze, iako su doveli samo Mahreza i dalje su favoriti, imaju bas dosta odlicnih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X