Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Valjda će se ta tabela računati ubuduće.
    Nije se racunala pretprosle sezone kad je Junajted imao 30+ suteva po utakmici, a zavrsavalo nerijeseno, ali svakako nadajmo se da se nikad vise nece racunati, ustvari neka se ona racuna ali onaj koji je postavlja na forum, e taj je special little snowflake.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Koliko jos treba da pocnemo igrat fudbal? Ne mora nista sexy, za pocetak basic fudbal
      Brat moj ti i dalje ne kapiraš. Ovde se gleda rezultat. Vrati LVG pa igraj ponekad i sexy čak, ali ako si ti srećan da budete 7mi i ja sam.

      Vidiš da sam postao latentni navijač Čelsija, nema više te pasije za Liverpulom. No svejedno ne bi mi smetalo da svake godine budete 7mi, sa takvim stavom šta drugo reći.

      Comment


      • U svakom slucaju zanimljiva tabela. Razumijem ih u potpunosti.

        Ja nezadovoljan menadzerom a on protiv njih 4 boda i 2 mjesto.
        Oni nesrecno 4 mjesto.

        30 godina nemaju srece
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Koliko je taj Bolasi propao, nestvarno. Igrao kao manijak pre one povrede, i posle došla pauza od 6+ meseci i evo sad ga već šalju u Čempionšip. A može komotno bar u Vulvsima ili Bornmautu trenutno da igra.

          Što se tiče Kurtoe, nestvarno kako igrači postanu cigani čim zove neki od Španaca. Nema obraza, morala, profesionalnosti...ma ništa. Ciganisanje lvl pro.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

            Originally posted by Uroš View Post
            Brat moj ti i dalje ne kapiraš. Ovde se gleda rezultat. Vrati LVG pa igraj ponekad i sexy čak, ali ako si ti srećan da budete 7mi i ja sam.

            Vidiš da sam postao latentni navijač Čelsija, nema više te pasije za Liverpulom. No svejedno ne bi mi smetalo da svake godine budete 7mi, sa takvim stavom šta drugo reći.
            Pa onda ne zadovoljava rezultatima.

            Ispadanje u liga kupu od Bristola.
            Poraz od Celzija u finalu.

            Debakl protiv Sevilje u LS.
            2 mjesto u ligi sa rekordnim zaostatkom

            Svi znamo da igra kod njega nije leprsava ali to pegla rezultatima. Kad njih nema?
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Tabela sa i bez faktora (ne)sreće



              Studija je uključivala sledeće parametre: golovi koji su trebalo da budu poništeni; pogrešno nepriznati golovi; pogrešno svirani penali (koji su realizovani); penali koji nisu dusuđeni, a trebalo je; pogrešno dodeljeni crveni kartoni; nedodeljeni crveni kartoni koji su zasluženi; golovi postignuti posle isteka nadoknade vremena; golovi iz odbitaka.


              Ova druga tabela je zapravo i realno stanje kvaliteta ekipa u PL.
              Eto koliko (ne)sreca moze da pomrsi konce i napravi haos.
              Nemoj da izmisljas, odakle ti to, to si ti sam izmislio i napravio ove tabele.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Osjetno bolje tabele postavljaju Liverpulovci od ostalih.
                sigpic

                Comment


                • A sta je sa penalima koji nisu dosudjeni a promaseni su? Nije ovo adekvatna tabela.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • A sta je sa vjetrom? Jesu li racunati vjetroviti dani, sjecamo se izjave Klopa i koliko im je smetao vjetar. Sjecam se i da je Junajtedu vjetar pomogao u tri utakmice, bukvalno je gurao loptu u gol protivnika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva lozana.

                      Comment


                      • O da, 30 godina pričaju o sreći Uniteda. Shizofrenija.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Momir Peh View Post
                            O da, 30 godina pričaju o sreći Uniteda. Shizofrenija.
                            Dobra dijagnoza, to je skroz realna prica.
                            Last edited by Brian McShtull; 07-08-18, 19:31.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Dobra dijagnoza, i Srki se slaze sa ovim sigurno. To je skroz realna prica.
                              Jesmo opet zgrijesili?
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Koja je razlika izmedju LFC i Uniteda po broju titula? Bila bi fora LFC uzme, sledeće godine bi pao forum zbog svadja.

                                Comment

                                Working...
                                X