Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perina nisam toliko gledao ali svakako da je odlican golman, bar ono sto sam gledao a vidim da ga bas hvale oni koji su ga cesce gledali.
    Uostalom ne bi ga Juve tek tako doveo.

    Ima dosta dobrih golmana zadnjih nekoliko godina
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ovo za Arsenal ne zvuči kao dobra vest... Namere tu nikad nisu dobre kad se preuzima 95%.
      Onda više ne mora da izlazi u javnost sa izveštajima o poslovanju kluba (čitaj može da radi šta hoće).

      Brine me ovo kod nas sa Glejzerovima... pričao sam kod nas na temi...
      M. Glejzer je preuzeo klub tako što je od banke dobio ček/kredit na 800 mil, onda je dao taj ček i kupio većinski deo. A ček/kredit prebacio na klub.
      Čovek nije uložio ni 1 jedini $.
      Kao sa našim firmama koje su tako kupljene pa posle otišle u stečaj.

      Comment


      • Secam se nekon novinarskog clanka pre 5-6 godina u kojem pišu da je Perin velika nada za buducnost. I dečko je zaista sjajan.

        Comment


        • Nije Navas bolji od Alisona. Ima fenomenalne odbrane ali zna i da kiksne, nego ima najjaču odbranu na svetu i vezni red, da je na De Heinom mestu videlo bi se kakav je.

          Ti Glejzeri su sjebali United samo tako. On samo vred više, a rezultati će biti sve lošiji. Kontam da će ga za par godina prodati po sadašnjim rezultatima. Jer ne verujem da klub bez rezultata može na duži vremenski period da zadrži ovaj nivo.

          3 milijarde možda malo preko i nosi
          Last edited by Cassius Clay; 07-08-18, 14:59.

          Comment


          • Ebao vas Alisson i De Gea, zajedno sa Buffonom i Neuerom.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Nije Navas bolji od Alisona. Ima fenomenalne odbrane ali zna i da kiksne, nego ima najjaču odbranu na svetu i vezni red, da je na De Heinom mestu videlo bi se kakav je.

                Ti Glejzeri su sjebali United samo tako. On samo vred više, a rezultati će biti sve lošiji. Kontam da će ga za par godina prodati po sadašnjim rezultatima. Jer ne verujem da klub bez rezultata može na duži vremenski period da zadrži ovaj nivo.

                3 milijarde možda malo preko i nosi
                Nisam 100% siguran ali mislim da su im prije par godina nudili 2,8 milijardi i da su glat odbili.

                Zamalo da i provjerimo ovo za Navasa iza Smolinga i Dzonsa[emoji23][emoji23]
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Okupili su se nekoliko najbogatijih Engleza iz Mančestera i dalo im neku ludačku ponudu.
                  Pre oko godinu ipo.
                  Odbili su.
                  Ako neće da prodaju, ne moraju i to je to.

                  Izmuzli su čisto milijardu za 10 god. Čisto.

                  Englezi generalno sada jedu svoje fekalije što isprodavali svoje klubove, ali zinulo im je onda bilo dupe za pare.
                  Sada nema kajanja.
                  Last edited by MarkoNFL; 07-08-18, 15:12.

                  Comment


                  • A i ta razlika u ciframa im ništa ne znači jer nema npr kao u NBA sistem sa ciframa, nego će Engleze uvek zajebavati sa ciframa jer imaju mnogo više od ostalih.

                    Evo šta rade Romanu. Sad će u inat da osvoji ligu.

                    Comment


                    • Čelzi je srećan što ima Romana.

                      Da se ne priča šta su sve uzeli....

                      Odbio je letos ponudu od 2 milijarde istog dana.

                      Realno, i ja mislim da im niko ne daje neke šanse, a da mogu da odu do kraja i uzmu titulu.

                      Comment


                      • Ma što ne mogu, pa prejak sastav imaju, najmanja očekivanja, najmanji pritisak, najmanje obaveza u Evropi.

                        Realno Azar je najbolji igrač lige, Kante najbolji zadnji vezni, ostalo lepo popunjeno, kad krenu na pola septembra da kidaju dok se malo uigraju, to je to.

                        Odoi je možda medju najtalentovanijma u ligi, Loftus Čik ako je kod njih, pa on je mini SMS, koristan, imaju oni igrača. Žiru, Morata..

                        Neka meni neko nacrta po kojim je to igračima Junajted ispred Čelsija, da vidim osnovu čega prohtevi toliki za Murinja.
                        Last edited by Cassius Clay; 07-08-18, 15:29.

                        Comment


                        • Mora li se?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ne mora Miki

                            Jer nemamo...

                            Ali stvorena je takva atmosfera, Vudvord naravno nema veze sa tim i medijima.

                            Ja sam rekao davno da ličimo da reprezentaciju Srbije pod Muslinom, jer drugačije i ne može da se igra.
                            Nema igrača.

                            Comment


                            • Nema igraca, najjadniji izgovor moguci
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Murinjo će da igra i sa ovima koje ima i zato je kralj.

                                Od kad je kod nas još ga više cenim.

                                Ima veća muda od igrača. Borac je, ratnik.

                                Comment

                                Working...
                                X