Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Silesen 60 mil LOL

    Upgrejdovani Karijus.

    Comment


    • #77
      Ed Aarons@ed_aarons

      Crystal Palace set to offer Wilfried Zaha new contract to ward off suitors. Palace also hopeful Sako, Cabaye and Ward will sign new deals #cpfc
      Vreme je za iskorak u karijeri po meni. Nema njemu više šta CP da ponudi.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #78
        Originally posted by z0La View Post
        Izvuče li Siti celu sezonu sa Delfom na levom beku i onim malim Zičenkom? Uze li Čelzi titulu sa Mozesom na beku celu sezonu? Sve može, kad imaš tim iza sebe.

        Ovo što je Robertson pokazivao ove sezone je sasvim dovoljan kvalitet za tim koji se bori za titulu. Defanzivno, ofanzivno, stamina, borbenost...sve na mestu.

        Desna strana, to ćemo tek videti kako i šta.
        Oni igraju u 352 sto je drugacije. Mozes je sasvim ok za tu poziciju dok Delf moze da krpi. Svakako nije dzaba Siti dovodio bekove za one pare, to sto im je igrac povredjen ne znaci da planiraju da igraju tako. Ali ok neka bude tako, nemoj posle da ih pljujete na pola sezone. Od vasa 4 beka imate samo 1 krstenog tj Klajna i to ako se vrati u formu. Stopera takodje imate 1 krstenog. Povrede su sastavni deo fudbala i zato se trofeji uzimaju sa 23 igraca a ne 11. Ali neka videcemo sledece sezone.

        Comment


        • #79
          Originally posted by mikisavic89 View Post
          Oni igraju u 352 sto je drugacije. Mozes je sasvim ok za tu poziciju dok Delf moze da krpi. Svakako nije dzaba Siti dovodio bekove za one pare, to sto im je igrac povredjen ne znaci da planiraju da igraju tako. Ali ok neka bude tako, nemoj posle da ih pljujete na pola sezone. Od vasa 4 beka imate samo 1 krstenog tj Klajna i to ako se vrati u formu. Stopera takodje imate 1 krstenog. Povrede su sastavni deo fudbala i zato se trofeji uzimaju sa 23 igraca a ne 11. Ali neka videcemo sledece sezone.
          Ja ti kažem da su oni uzeli sa Delfom veznjakom na levom beku titulu. Normalno da neće biti tako sledeće sezone. Poenta je da sve može kad imaš tim iza sebe.

          Vama je Jang bek, pa opet može da prođe. A može zato što imaš DDG-a iza njega. Tako da, sve može u suštini.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #80
            Najveci problem Robertsona je sto nije Englez, bio bi mnogo cenjeniji, odnosno krsten. Ili bar da ima neku modernu frizuru i tetovaze.

            Comment


            • #81
              A dečko odrađuje baš dobar posao, u svim pravcima. Da ga ne ureknem, ali potencijalno bek za duži vremenski period.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #82
                Ako najbolji levi bek PLa nije dovoljan za titulu sta jeste?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #83
                  Originally posted by z0La View Post
                  Ja ti kažem da su oni uzeli sa Delfom veznjakom na levom beku titulu. Normalno da neće biti tako sledeće sezone. Poenta je da sve može kad imaš tim iza sebe.

                  Vama je Jang bek, pa opet može da prođe. A može zato što imaš DDG-a iza njega. Tako da, sve može u suštini.
                  Naravno da ne moze. Dok je Jang tu gde jeste od trofeja nema nista. Jedno je da pricamo sta sve moze jer je opao standard pa se Siti proseta jer jedini imaju prvih 11 i jaku klupu a kad se krpe krpe se zbog povrede i to na jednoj poziciji.

                  Comment


                  • #84
                    Mnogi su stavili Robertsona u top 11 lige.

                    Videlo se da je dobar u Hall-u.

                    Jbg. neki igrači provedu i celu karijeru u Čempionšipu, Bilbau, i sl. jer se neke stvari nisu poklopile.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Naravno da ne moze. Dok je Jang tu gde jeste od trofeja nema nista. Jedno je da pricamo sta sve moze jer je opao standard pa se Siti proseta jer jedini imaju prvih 11 i jaku klupu a kad se krpe krpe se zbog povrede i to na jednoj poziciji.
                      Secas li se Miki tamo u januaru u februaru kada su bili povredjeni i Isus i Sane, Mendi se naravno jos nije oporavio, Stouns takodje. Secas se kada je krajem prosle godine stopera morao da igra Mangala - nije imao ko Kompani je i ovoj sezoni vise od pola meceva odsustvovao. Secas li se da se i taj Delf povredio na duze vreme pa su ga krpili sa Zircenkom i Danilom. Ederson nije mogao da brani nekolicinu meceva zbog onog Maneovog maj-gerija. Aguero imao zanimljivo vece u Amsterdamu pa slomio rebra, pa propustio nekoliko meceva tada, a poslednja dva meseca sezone usled povrede nije igrao takodje. Na sve to David Silva (ikona kluba) znamo kroz sta je sve prolazio ove sezone i znamo vrlo dobro koliko je meceva propustio.
                      Nesto sam sigurno zaboravio, ali nije ni bitno. Bitno je da se te povrede nisu osetile, da se izostaci kojih je svakako bilo mnogo vise nego kao sto si ti napisao (krpljenje jedne pozicije) nisu odrazili na pre svega igru a potom i rezultate.
                      Svi klubovi su ove sezone imali problema sa povredama pa i Mancester Siti. Cak daleko vise od mnogih drugih konkurenata..... Tako da se zavaravaju oni koji veruju da su pojednci najbitniji ili da nesto losiji igraci na nekim pozicijama imaju prevashodan udeo u losim rezultatima. Najvise je to do tima kao celine, nacina na koji ekipa funkcionise i na koji je vodjena i odnosa cele te ekipe prema poslu kojim se bavi i cilju koji je zacrtan.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • #86
                        Zorzinjo i Marez ce izgleda preci u Siti.

                        Zorzinjo ima da pokida u Sitiju.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Ognjen View Post
                          Zorzinjo i Marez ce izgleda preci u Siti.

                          Zorzinjo ima da pokida u Sitiju.
                          Ja samo njega cekam. Aj moze i Marez, mada mislim da im on nije bas neophodan, ali svakako ce doprineti, sa druge strane Zorzinjo je pravi igrac za Siti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #88
                            Ja pročitah da je to odavno gotovo, a sad se samo sređuju finansijske stvari. Dva baš dobra pojačanja za Siti.

                            Sledeće sezone će biti mnogo bolja rotacija. Na svakoj poziciji će biti po dva jaka igrača.

                            Biće Siti još jači sledeće sezone, ako je to moguće.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Ja samo njega cekam. Aj moze i Marez, mada mislim da im on nije bas neophodan, ali svakako ce doprineti, sa druge strane Zorzinjo je pravi igrac za Siti.
                              Ko zna, možda B. Silvu bude vratio na sredinu, a Marez i Sterling budu opcija za to krilo.

                              p.s. Duplirah postove bezv, tek sad provalih. Puk'o .
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • #90
                                Mozda ali ja mislim da ce tu Sterling da duva. Ne uvek - igrace oni svi ali mislim da ce startni trojica napadaca biti Sane Isus i Marez.
                                A pozadi ova dvojica i Zorzinjo. Tako da ce Silva opet dobijati sansu sa klupe, a kada bude igrao (verujem da ce to biti cesto), igrace kao jedan od tri napadaca, tacnije kao krilni napadac ... mada ne sumnjam da ce tu biti rotacija i rotacija...
                                Ima da se vrte, obrcu i okrecu na sve strane
                                Last edited by Sandugp; 31-05-18, 12:02.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X