Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je 19 miliona, ja to petkom u kafani sprzim.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Sta je 19 miliona, ja to petkom u kafani sprzim.
      [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Sta je 19 miliona, ja to petkom u kafani sprzim.
        Pa pazi razlika u kvalitetu je velika, a na ovakvom trzistu to je nista.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nije bas dvije klase. Oni spadaju u top 5 golmana svijeta trenutno tako da ne moze biti tolika razlika.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Nije bas dvije klase. Oni spadaju u top 5 golmana svijeta trenutno tako da ne moze biti tolika razlika.
            Alison ima jednu sezonu iza sebe on pre dve godine nije ni bio prvi golman, Oblak je u top5 poslednjih 5god. A trenutno je samo DDG bolji od njega.
            Last edited by Jax Teller; 07-08-18, 14:07.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nije to greska liverpula,greska liverpula ne sto im fali jos jedan vezni a oni ga ne kupuju. Ne mogu oored Keite i Fabinja da igraju Lalana,Milner i henderson. Fali jos jedan veznjak koji moze da promeni tok utakmice.

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Nije bas dvije klase. Oni spadaju u top 5 golmana svijeta trenutno tako da ne moze biti tolika razlika.
                DDG, Nojer, Oblak, Ter Stegen sto znaci da je Alison bolji od Kurtoe/Navasa/Bufona. Sigurno sam jos nekog izostavio
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Pa pazi razlika u kvalitetu je velika, a na ovakvom trzistu to je nista.
                  Pazi,razlika je minimalan na strani Oblaka,bar meni a obojica su mi TOP 3 na svetu.

                  Drugo pitanje dal e,a po meni nece Oblak hteti da ide iz ATM,ne vidim zasto bi isao

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Alison ima jednu sezonu iza sebe on pre dve godine nije ni bio prvi golman, Oblak je u top5 poslednjih 5god. A trenutno je samo DDG bolji od njega.
                    Trzisna cijena ti je dokaz da nije dvije klase iznad njega. A druga stvar, ti kad imas solidnu odbranu ko sto je sad Liverpul ima dolaskom VVD ne moras toliko da brines da li imas hobotnicu na golu vec covjeka koji ima sigurnost i ne prima golove ala Karius

                    Tvoje poredjenje njih dvojice ko da pricas o Begovicu i Oblaku.

                    Miki Nojera ne ubrajam jer ja imam vise nastupa nego on od prosle sezone, od Navasa je bolji sigurno, a ni Buffon vise nije sto je bio.
                    Last edited by Jax Teller; 07-08-18, 14:13.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Pazi,razlika je minimalan na strani Oblaka,bar meni a obojica su mi TOP 3 na svetu.

                      Drugo pitanje dal e,a po meni nece Oblak hteti da ide iz ATM,ne vidim zasto bi isao
                      Ko je taj 3 sto cini top 3 pored Oblaka i Alisona?
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        DDG, Nojer, Oblak, Ter Stegen sto znaci da je Alison bolji od Kurtoe/Navasa/Bufona. Sigurno sam jos nekog izostavio
                        Pa da prvih 4 plus Alison za mene.

                        Bufona ne racunam,jer trenitno nije to isti Bufon,al Djidji je najbolji golman svih vremena za mene

                        DDG mi je u top 3 pored dvojca Oblak/Alison

                        Comment


                        • Oblak je najbolji, pa onda Nojer, pa DDG, zatim 4 golmana dele isto mesto to su Ter Štegen, Loris, Kurtoa, Alison, pa onda Navas, Bufon. DDG je vrv najbolji linijaš ali nikada ne bi mogao da učestvuje u igri kao Nojer što je razbijao presing Barselone, ne bi ni Oblak ali on mi je nekako najkompletniji. To je već subjektivan dozživljaj.

                          Alison ok ali nije nivo Nojera.

                          Comment


                          • DDG, Nojer i Oblak su top 3 a onda Ter Stegen, Kurtoa i Navas pa tek onda Alison, Ljoris i ostali
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ne moze Alison nikako u top5, pa on je covek pre dve godine grejao klupu Scesnom. Imao je jednu dobru sezonu.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Samo Mattia Perin!!!

                                Pa i Ter Stegen je prije dvije sezone grijao klupu Claudiu Bravu pa je sad Top 5.
                                Last edited by Jax Teller; 07-08-18, 14:45.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X