Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moderator je ovde prekrsio pravilo, ti da si moderator ne bi Liverpul nazivao Luzerpul, zato sto bez obzira sto ti navijas za nekoga svi moraju da ti budy isti. A tebi to ocigledno nisu, neko ovde moze da pljuje po kome hoce, i to prodje precutno zato sto ostali ne skacu ko hijene na bilo koji post.
    Neko ovde pljuje Pepa/Siti kako stigne, ali zato sto nema ko da im odgovori, to je prihvtatljivo. A kad covek kaze svoje misljenje bez ikakvog vredjanja tipa "Luzerpul", svi skacete zato sto vam se ne svidja realnost, dobro mozda i nije realnost ali svako ima pravo na svoje misljenje sve dok nekoga licno ne vredja jel tako? I sve dok ne vredja neku grupaciju ili neki klub fanova na forumu? Jel tako?
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ja tebe Alukarde prozivala, pa si ti onako muski odgovorio?

      Ajde covece uzivaj u necemu sta god da je to, leto je, samo prestani da kukas i ponavljas se i da mislis da je tebi dozvoljeno da izneses svoje misljenje, a da meni recimo nije...
      Forum zato i sluzi, ko pa da moramo da se slazemo i razumemo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        E jbg . A ja se bas registrovao ovde da osvojim Srkijevo srce, ali nisam mu zanimljiv . Moracu vise da se potrudim .

        To sto se vi simpatizeri Junajteda medjusobno koljete za i protiv Murinja, ja to ne racunam. Pisem o tome sto se ponovi uvek ista prica kada neko ko ne navija za djavole kriticki pise o Junajtedu.

        Covek ceni De Heu, ne ceni ostatak tima, i odmah drvlje i kamenje po njemu. Nema sta, teska je to provokacija. Bas podlo.

        Mene generalno boli k. i za pravilnik i za to da li ce da me neko banuje. Ponasam se kako smatram da treba. Banuj me slobodno, i ovako opalim po neki post povremeno, mogu ja i bez toga .
        Prvo nije ovo bila pretnja banom kao sto i sam znas da pa nema potrebe da pravis dramaturgiju od toga.

        Zapravo nisam ni mislio na navijace Junajteda koji se kako kazes "kolju" oko Murinja nego na razne navijace druih klubova koji kad god se desio neki kiks Junajteda su dolazili da likuju i pljuju konstantno, cak sta vise ne secam se da je neko cak i dobio upozorenje iako je bilo prevazilazenja mera dobrog ukusa, nije nista brisano tako da ako koga zanima neka prelista proslosezonsku temu.

        Nije problem konkretno napisati misljenje DDG je jedini kvalitetan igrac u ekipi Junajteda, iako je po mom skromnom misljenju to mnogo potcenjivacki napisati da ne kazem da mi lici da osoba koja tako nesto napise ima nameru ili da troluje ili se bas ne razume u fudbal, posto ako su mu Pogba, Sancez, Lukaku i mnogi drugi igraci za 4-5-6 mesto onda ne znam za sta mu je pola tima Liverpula ili Arsenala. Tako da je itekako potrebno doticnom novom clanu foruma, na ruki se ocigledno ljuti, objasniti da takav nacin komuniciranja nije prikladan i da ako ne zeli da ucestvuje u svadjama i prepirkama ne treba iste ni da inicira, da dodam i to da sam taj post citirao cisto zato sto je bio zadnji moja poruka se vise odnosila na celokupan repertoar postova novog clana foruma.

        Mislim da nema potrebe da se dalje zanimamo sa ovom temom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Moderator je ovde prekrsio pravilo, ti da si moderator ne bi Liverpul nazivao Luzerpul, zato sto bez obzira sto ti navijas za nekoga svi moraju da ti budy isti. A tebi to ocigledno nisu, neko ovde moze da pljuje po kome hoce, i to prodje precutno zato sto ostali ne skacu ko hijene na bilo koji post.
          Neko ovde pljuje Pepa/Siti kako stigne, ali zato sto nema ko da im odgovori, to je prihvtatljivo. A kad covek kaze svoje misljenje bez ikakvog vredjanja tipa "Luzerpul", svi skacete zato sto vam se ne svidja realnost, dobro mozda i nije realnost ali svako ima pravo na svoje misljenje sve dok nekoga licno ne vredja jel tako? I sve dok ne vredja neku grupaciju ili neki klub fanova na forumu? Jel tako?
          Moj post je takav da bi video da nije nimalo lepo na takav nacin da se obracas ljudima ali da ako izazivas sa takvim stvarima moras i da ocekujes odgovor. Nadam se da ces ovu dobronamerno upozorenje tako i shvatiti i da ces sa nama biti u raznim kvalitetnijim diskusijama o sportu koji svi volimo, posto je to svakako mnogo bolje i lepse od jeftinih prozivki i provokacija.
          Da si nastavio da citas mozda bi i naisao na poentu, nije meni namera bila da vredjam Liverpul ni navijace nego da pokazem da je mnogo ruzno na takav nacin komunicirati.

          EDIT: Da dodam ovde vec par puta komentarises oko mog moderisanja i da li sam ili nisam za to, pa cisto da te upozorim da sledeci put ide i adekvatna kazna za to.
          Last edited by srdjan_sl; 04-08-18, 14:12.
          sigpic

          Comment


          • Pogba nicim nije pokazao da je klasa,bar ne u junajtedu.
            Jedine klase u junajtedu su Sancez i De Gea. Dok su ostali za 4-5 mesto.
            Ista situacija u Liverpulu, klasa su Salah,Firmino,Vvd i mozda Mane. Ostali truba. Meni to nije problem da kazem.

            Comment


            • Kako moze biti isto njegovo misljenje da nije nekog igraca Utda ne bi bili drugi. I tvoje Luzerpul, 30godina, itd itd...
              Lepo si ti to spakovao da to ispadne sve okej, iako nije.
              A sad hoces da se na ovome zavrsi, nakon sto ste svi ponaosob napali coveka i svako ponaosob pljunuo po Liverpulu.
              Ne znam zasto bi on sad ostao ovde i pisao bilo sta nakon ovoga.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Iz postova u prilogu vidi se da su očekivanja navijača Liverpula od sezone pred nama "malo" iznad uobičajnih.

                To su lepe stvari, ima da kuva.

                Mnogo tužna PL bez Venger Arsena, više nemamo tematiku za sprdnju, baš onaku pustoš.

                Comment


                • Ko je to sem mene ista napisao za Liver?

                  I znaci u redu je pisati da je Junajted sretno drugi i da nisu za top4 ali nije u redu izneti cinjenicu da Liver nije uzeo titulu 30 godina i da trener doticnog kluba isto tako ima naviku gubljenja u finalima?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Ko je to sem mene ista napisao za Liver?

                    I znaci u redu je pisati da je Junajted sretno drugi i da nisu za top4 ali nije u redu izneti cinjenicu da Liver nije uzeo titulu 30 godina i da trener doticnog kluba isto tako ima naviku gubljenja u finalima?
                    Miki, Momir...
                    Nije covek to napisao, nemoj da izvrces, a nisi ni ti napisao Liverpul vec Luzerpul.

                    U redu je dok ne vredja nikoga, i dok ne vredja i ne naziva pogrdnim imenima neki klub fanova na forumu, sto si ti uradio.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Zar nisi ti bio onomad onaj koji je redom pisao Sixchester United, i zar ne mislis da je sad malo licemjerno spominjati ovo moje Luzerpul koje sam ti vec uzgred objasnio ili bar mislio da jesam kako je bilo da se dokaze poenta, stim da to opet nema nikakve veze da li sam ja moderator ili ne nego sa tim da ja generalno ne zelim na taj nacin da ucestvujem u raspravama iako to svakako mogu da radim ako mi je do toga.

                      Sa druge strane moje misljenje jeste da je Liverpul tim sa gubitnickim mentalitetom i da im je i trener takav. Sto se tice ovog da su drugi spominjali Liver iskreno ne vidim nijednu prozivku do toga da je Momir napisao da je spominjanje DDG u kontekstu da bi bez njega bili sesti isto kao i spominjanje da bi Liver bio prvak da nema Dzerarda, sto me dovodi do zakljucka da tebe samo istina boli. Druze izvini ali nismo mi krivi sto se okliznuo i sto niste imali pobednicki mentalitet da izgurate prvenstvo do kraja.

                      E sad ako imas neke licne animozitet prema meni tu ti svakako ne mogu pomoci, ali ti mogu dati savet da ako mislis da bi bio dobar u moderisanju foruma slobodno predlozi sebe za nekog moderatora ali mislim da bi se vecina foruma zalila na to posto kao sto verovatno znas modovi ne mogu da budu na blok listi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema potrebe da pricas o necemu sto ne znas, to je bilo prouzrokovano provokacijom. Ja da sam to napisao iz cista mira sigurno bih dobio ban, a koliko sam na forumu nijednom nisam banovan.

                        A ti si ovde popljuvao po klubu i pokusavas da izjednacis nesto sto se ne moze izjednaciti i da kao zavrsis pricu o tome. A usput hoces da oteras novog forumasa sa foruma, zato sto ti ne odgovara njegovo misljenje.
                        Nemam ja nista protiv tebe, i niko nije bezgresan, ali kad pogresis priznaj gresku i povuci se nemoj jos vise sebe da ukopavas.

                        Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Sto se tice ovog da su drugi spominjali Liver iskreno ne vidim nijednu prozivku do toga da je Momir napisao da je spominjanje DDG u kontekstu da bi bez njega bili sesti isto kao i spominjanje da bi Liver bio prvak da nema Dzerarda, sto me dovodi do zakljucka da tebe samo istina boli. Druze izvini ali nismo mi krivi sto se okliznuo i sto niste imali pobednicki mentalitet da izgurate prvenstvo do kraja.
                        Cekaj znaci istina je i da Junajted ne bi bio drugi bez DDG-a, pa sto si se ti onda naljutio i napisao Luzerpul ko te povredio druze?
                        Last edited by Brian McShtull; 04-08-18, 15:31.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Miki, Momir...
                          Nije covek to napisao, nemoj da izvrces, a nisi ni ti napisao Liverpul vec Luzerpul.

                          U redu je dok ne vredja nikoga, i dok ne vredja i ne naziva pogrdnim imenima neki klub fanova na forumu, sto si ti uradio.
                          O cemu ti majstore pises?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Dosta je prepiranja, moze da se otvori i nova tema, PL & Championship. Juce je Lampard dobio na debiju, u 94 minuti sa fantasticnim golom Toma Lawrenca, bivsi igrac Junajteda. Ne znam dalije na pozajmici ili je transfer, ali onaj gol glavom juce je jedan od boljih u poslednjih nekoliko godina.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Dosta je prepiranja, moze da se otvori i nova tema, PL & Championship. Juce je Lampard dobio na debiju, u 94 minuti sa fantasticnim golom Toma Lawrenca, bivsi igrac Junajteda. Ne znam dalije na pozajmici ili je transfer, ali onaj gol glavom juce je jedan od boljih u poslednjih nekoliko godina.
                              Prodali smo ga mi jos prije 3-4 godine Lesteru
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Nema potrebe da pricas o necemu sto ne znas, to je bilo prouzrokovano provokacijom. Ja da sam to napisao iz cista mira sigurno bih dobio ban, a koliko sam na forumu nijednom nisam banovan.

                                A ti si ovde popljuvao po klubu i pokusavas da izjednacis nesto sto se ne moze izjednaciti i da kao zavrsis pricu o tome. A usput hoces da oteras novog forumasa sa foruma, zato sto ti ne odgovara njegovo misljenje.
                                Nemam ja nista protiv tebe, i niko nije bezgresan, ali kad pogresis priznaj gresku i povuci se nemoj jos vise sebe da ukopavas.


                                Pretpostavljam da na ovo mislis kad spominjes to teranje novog clana foruma.
                                Nadam se da ces ovu dobronamerno upozorenje tako i shvatiti i da ces sa nama biti u raznim kvalitetnijim diskusijama o sportu koji svi volimo, posto je to svakako mnogo bolje i lepse od jeftinih prozivki i provokacija.
                                Ovo ostalo ne zelim ni da komentarisem, mislim toliko je besmisleno da se vrtim u krug ali ono ti si bio isprovociran i onda je u redu da pogrdnim imenima zoves klub ali zato kad neko to isto uradi Liverpulu to je za stroge osude. Mislim strasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X