Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu ima istine, ovima je uprava izasla u susret, a Murinju (nezvanicno naravno) nisu. Tacnije ispostovali su trenere i pojurili odredjene igrace koje su ovi zeleli, a uprava Junajteda ispade da ne zeli da juri Murinjove mete .... mada mi to ne znamo, samo nagadjamo - mozda ih i jesu jurili, tacnije siguran sam da jesu, ali nisu hteli po svaku cenu da ih dovedu. Znamo da je Junajted pokazivao interesovanja ze Perisu (uzimam njega kao primer) i pred pocetak prosle sezone, mozda su i ove, ali zacepili im neku cenu koji oni nisu zeleli da isprate - na primer i onda je Murinjo nezadovoljan jer misli da su mogli vise da urade po pitanju realizacije tih potencijalnih transfera. Cisto sumnjam da im je on dao spisak a da oni bas nista nisu uradili povodom toga.... Mada kada rezultat bude ne dovodjenje onda i nije bitno jesi li se trudio nedovoljno ili nimalo.
    Da li ce u Junajted stici jos neko pred sam kraj (za Engleze) prelaznog roka, saznacemo za koji dan, ali se slazem da je to neozbiljno i da je na takvim stvarima trebalo da se radi znatno ranije. Opet Svetsko Prvenstvo je odigralo ulogu otezavajuceg faktora .... i to veoma otezavajuceg. Vidis da su trenutno u opticaju jos mnogi transferi za velike klubove PL-a ... znaci nije takva situacija samo u Junajtedu. I drugima fali jos stosta pa i oni (prinudno ili se jednostavno tako namestilo) cekaju zadnji momenat.
    Last edited by Sandugp; 04-08-18, 12:19.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ma skapirao sam, nego sam insinuirao na to da ljudi danas imaju obicaj da iskuliraju bilo kakvu igru ako je objasnjavas duze od 7-8 sekundi ili ako u istom ima matematickih operacija
      Zato sam dao opciju dva: dva tima, jedan iz top 6 drugi van, izaberes, na kraju sezone saberes bodove obe ekipe i etoo
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Kao navijač Uniteda, teško mi je više da pišem i na temi o klubu.

        Došlo vreme da Glejzeri očerupaju klub, Vudvord će tu biti glavni operativac.
        Što se njih tiče Murinjo je odradio posao - stabilizovao klub. Da bi mogli da se potpišu novi sponzorski ugovori.
        Murinjo kao ono što jeste hoće da se bori za titulu, njih zanima da iscede klub i pošalju u Čempionšip posle bankrota sa ostalim velikanima koji su tako već prošli.

        Porediti Murinja kao trenera... sa bilo kim danas nema mnogo logike pošto je za klasu iznad.

        Comment


        • Woodward replied: "Playing performance doesn't really have a meaningful impact on what we can do on the commercial side of the business.

          What this is likely to add up to, Woodward said, was total annual revenues to the end of June of between £575-585m and underlying profits of around £175m.
          Asked for an update on the Premier League's sale of the UK broadcast rights for 2019-22, Woodward reminded the investors that five of the seven packages had been sold, with two more packages of 20 games a season each still to go because they did not reach their list price in February's auction.

          Da ne idem dalje.

          Sa sastanka akcionara u junu ove godine.

          Comment


          • Originally posted by Alukard View Post
            Ja iznesem misljenje,ti se nakacis na njega i kazes da sam ja bezobrazan [emoji23]
            "Ides u persun!" svakako nije bezobrazno sa tvoje strane.
            I ne znam otkud ti ideja da cu se ja brzo pogubiti?
            To "vidi ovog rukija" je bila insinuacija da ne znam sta pricam,pa sam ti rekao da nisam toliki ruki koliko ti insinuiras.
            Ja imam svoje misljenje,ti imas svoje.
            Nema razloga da se nastavljamo.

            P.s. tebi je "provokacija" sto sam rekao da je steta za klasu od golmana kao sto je De Gea sto se zaglavio u ekipi za 4-5 mesto. Meni je to cinjenica. Vise to dokazuje nesto o tebi nego o meni.
            I meni je cinjenica da je Liverpul luzerska ekipa sa luzerskim trenerom i isto takvim mentalitetom, pazi 30 godina nije malo ali ako na to dodamo i igrace koji bukvalno nikad nista osvojili nisu dodjemo do toga da i da im na tacni nesto poklonis oni to nece znati da iskoriste. Taj isti Murinjo kojeg pljujes je od kad je dosao u Junajted uzeo vise titula nego Liverpul u zadnjih 10 godina.

            Sto se ostalog ticeg preporucio bi ti da smanjis sa licnim obracunima, diskutuj i pisi sta ti je volja ali ne moras se bas truditi da u svakom postu pecnes nekoga posto budi siguran u 99% slucajeva ces i dobiti odgovor.
            sigpic

            Comment


            • Tebe care nisam peckao,nisam ni znao da postojis pa si se opet nasao kompetentnim da odgovaras na moj post i tako zapocnes licni obracun na koji mene upozoravas da ne stvaram.
              Ja i pisem sta mi je volja,zato sam i napisao za De Geu. Ne vidim kako sam time nekoga ovde licno uvredio ili bocnuo.
              Last edited by Alukard; 04-08-18, 12:44.

              Comment


              • Pazi ti rukija.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Tu ima istine, ovima je uprava izasla u susret, a Murinju (nezvanicno naravno) nisu. Tacnije ispostovali su trenere i pojurili odredjene igrace koje su ovi zeleli, a uprava Junajteda ispade da ne zeli da juri Murinjove mete .... mada mi to ne znamo, samo nagadjamo - mozda ih i jesu jurili, tacnije siguran sam da jesu, ali nisu hteli po svaku cenu da ih dovedu. Znamo da je Junajted pokazivao interesovanja ze Perisu (uzimam njega kao primer) i pred pocetak prosle sezone, mozda su i ove, ali zacepili im neku cenu koji oni nisu zeleli da isprate - na primer i onda je Murinjo nezadovoljan jer misli da su mogli vise da urade po pitanju realizacije tih potencijalnih transfera. Cisto sumnjam da im je on dao spisak a da oni bas nista nisu uradili povodom toga.... Mada kada rezultat bude ne dovodjenje onda i nije bitno jesi li se trudio nedovoljno ili nimalo.
                  Da li ce u Junajted stici jos neko pred sam kraj (za Engleze) prelaznog roka, saznacemo za koji dan, ali se slazem da je to neozbiljno i da je na takvim stvarima trebalo da se radi znatno ranije. Opet Svetsko Prvenstvo je odigralo ulogu otezavajuceg faktora .... i to veoma otezavajuceg. Vidis da su trenutno u opticaju jos mnogi transferi za velike klubove PL-a ... znaci nije takva situacija samo u Junajtedu. I drugima fali jos stosta pa i oni (prinudno ili se jednostavno tako namestilo) cekaju zadnji momenat.
                  Pa nezvanicno naravno,al jbg Mou izadje i skoro svaku konfernciju ih proziva (upravu)..od prosle sezone ide prica za Perisu,i zapelo oko 5m e jbg,Perisa vec se spremio u MU secam tuznih slika kako ide sa Interom na pripreme,ove godine jos gore,rekao dao 5 imena i ceka i dalje,ako nije nek demantuju,ako nijednog ne umeju da dovedu nek kazu nek promeni spisak.a vala su inesposobni onda ako uMU ne umes da dovedes nijednog igraca,ali ja vise mislim da spisak nije po ukusu Eda

                  Slazem se za rok,i WC jbn ENG,al Alderv si mogao da zavrsis i posle sezone odmah,jer se znalo da ga Poketino nece i da ovaj ide ,al iz nekog razlog ce vrv doci al 8 avgusta.
                  Jeste svim klubovima problem al sta Sitiju treba ima sve ,mozda eto jos jedan umesto Fernadinja,al tu je Gundo,mislim Siti ima svugde po 2 igraca,sem na DL,neki su nezamenjljivi ako se povrede tipa de Brujne,al opet to ima svaki tim
                  Pa Arsenal je zavrsio ,stopera ,golmana i malog Toreiru pre WC,nisu jos top tim po meni,al jos jedna sezona transfera imoze to jako lepo da izgleda,jer su napad sredili prosle godine.
                  CFC mi je misterija,ne svidja mi sve ovo,ok je sto nisu prodali nikog,al nisu ni kupili aj Zorznjio dosao,Bakajoko ce da izvisi i to je pozicija za poziciju,al CFC ima dobar tim sa jos 2 top igraca bio bi pakao svima i u evropi, pre svega mislim da DL i jos nekog ofanzivca ili WC centarfora,takodje statu oko Kurtoe je neizvestan

                  LFC zavrsio VVD,zimus,i Ketu takodje,sad stigao Fabinjo odmah,uzeli odlicnog golmana,odma posle WC,dosao i Saciri koliko god ga mi nevoleli bice odlicna rotacija za 14m...prosle godine Salah,kazem jos da imaju jos jednog stopera,bili bi pakao i ostaje da se vidi Klop u ulozi favorita,i pritiska za titulu

                  A Spusri ko Spursi,zaista ne znam cemu sluzi taj tim sem da smeta...lepo da i ove sezone nista ne osvoje pa da se prodaju Kejn i Eriksen u ozbiljne timove

                  Comment


                  • Pravo da ti recem, gori od mene kad sam dosao
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Alukard, posto si junior na forumu, a ja sam ipak stara kajla ovoga foruma , a i veliki poznavalac svih sportova osim karlinga kojeg ne smatram sportom , zelim da ti ukazem na to da je ovo jedan slobodan forum sirokih shvatanja na kojem mozes pisati od prve konzumacije droge, pa sve do hemoroida, ali jedno ne smes. Ne smes da iznosis kriticko misljenje o Junajtedu, ako nisi navijac istog. Jer u suprotno si po automatizmu provokator i kandidadat za sankcionisanje. Zato pamet u glavu i Specijalni Mou do titule

                      Comment


                      • Ma nije to nikakav ruki, samo dupli acc
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Alukard View Post
                          Tebe care nisam peckao,nisam ni znao da postojis pa si se opet nasao kompetentnim da odgovaras na moj post i tako zapocnes licni obracun na koji mene upozoravas da ne stvaram.
                          Ja i pisem sta mi je volja,zato sam i napisao za De Geu. Ne vidim kako sam time nekoga ovde licno uvredio ili bocnuo.


                          Nasao sam se kompetentnim tako sto sam moderator na ovom delu foruma i ne zelim da slicne stvari dovedu do daljih nebitnih prepirki, cinjenica je da si tek dosao na forum i odmah poceo sa nekim licnim obracunima a jednostavno iz iskustva znam da to nikako nije dobro za pocetak boravka na nekom forumu. Moj post je takav da bi video da nije nimalo lepo na takav nacin da se obracas ljudima ali da ako izazivas sa takvim stvarima moras i da ocekujes odgovor. Nadam se da ces ovu dobronamerno upozorenje tako i shvatiti i da ces sa nama biti u raznim kvalitetnijim diskusijama o sportu koji svi volimo, posto je to svakako mnogo bolje i lepse od jeftinih prozivki i provokacija.
                          Last edited by srdjan_sl; 04-08-18, 12:55.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Alukard, posto si junior na forumu, a ja sam ipak stara kajla ovoga foruma , a i veliki poznavalac svih sportova osim karlinga kojeg ne smatram sportom , zelim da ti ukazem na to da je ovo jedan slobodan forum sirokih shvatanja na kojem mozes pisati od prve konzumacije droge, pa sve do hemoroida, ali jedno ne smes. Ne smes da iznosis kriticko misljenje o Junajtedu, ako nisi navijac istog. Jer u suprotno si po automatizmu provokator i kandidadat za sankcionisanje. Zato pamet u glavu i Specijalni Mou do titule
                            Pa ako se po kome pljuvalo prosle sezone na PL temi to je bio Junajted. A tvoje doskocice nisu zanimljive posle xy ponavljanja(iako je prvi deo jako kreativan) tako da bi ipak preporucio da smislis nesto novo pogotovo sto ove i nisu bas u skladu sa pravilnikom foruma ali eto i ovaj put cemo kako mnogima tako i tebi pogledati kroz prste, ipak ovaj deo foruma nikad nije bio neko strogo mesto zar ne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Pa ako se po kome pljuvalo prosle sezone na PL temi to je bio Junajted. A tvoje doskocice nisu zanimljive posle xy ponavljanja(iako je prvi deo jako kreativan) tako da bi ipak preporucio da smislis nesto novo pogotovo sto ove i nisu bas u skladu sa pravilnikom foruma ali eto i ovaj put cemo kako mnogima tako i tebi pogledati kroz prste, ipak ovaj deo foruma nikad nije bio neko strogo mesto zar ne.
                              E jbg . A ja se bas registrovao ovde da osvojim Srkijevo srce, ali nisam mu zanimljiv . Moracu vise da se potrudim .

                              To sto se vi simpatizeri Junajteda medjusobno koljete za i protiv Murinja, ja to ne racunam. Pisem o tome sto se ponovi uvek ista prica kada neko ko ne navija za djavole kriticki pise o Junajtedu.

                              Covek ceni De Heu, ne ceni ostatak tima, i odmah drvlje i kamenje po njemu. Nema sta, teska je to provokacija. Bas podlo.

                              Mene generalno boli k. i za pravilnik i za to da li ce da me neko banuje. Ponasam se kako smatram da treba. Banuj me slobodno, i ovako opalim po neki post povremeno, mogu ja i bez toga .

                              Comment


                              • Ljudi,ja sam napisao da je steta da se klasa kao De Gea zaglavi u ekipi za 4-5 mesto.
                                Ne vidim kako je to provokacija i licno vredjanje i prozivanje?
                                Na tu moju poruku je krenulo sa odgovorima i sa licnim prozivanjem,prvo od one navijačice junajteda.
                                Napisite sta god hocete za Liverpul,ja necu tako da reagujem. Nije ni Klop ni liverpul najbolji na svetu i zato nema razloga da se tako reaguje kada se isto napise za Murinja i Junajted.

                                Comment

                                Working...
                                X