Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Doduše, ako koristimo argumentaciju "da nema De Geae" United bi bio šesti, možemo koristiti i argumentaciju "da nije bilo Gerrarda" Liverpool bi osvojio naslov.
    To i da nije bilo Ramosa
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      To i da nije bilo Ramosa
      Da nije bilo Karuisa isto.

      Comment


      • Ja stvarno ne vidim u čemu je problem što je momak napisao da bi Jedinstvo bilo 6. na tabeli da nije golmana.

        To je njegovo mišljenje, ok, ja se ne slažem, ali da se diže sad neka prevelika prašina nema potrebe.

        Comment


        • Da nema Gvardiole Junajted bi bio prvi, Vengeru mozda prosla sezona ne bi bila poslednja jer bi uzeo onaj Miki Maus kup i tako verovatno kupio sebi jos jednu godinu, svi ovi pljuvaci Murinja ne bi imali kud i morali bi da ga hvale, a ovi sto ga obozavaju bi jos vise svrsavali na njega i ne bi moglo da se bitise normalno na forumu.
          Ali jedno je sigurno ... Klop bi opet ostao praznih saka. Mada je tacno sve to tim a i sam klub mu je u uzlaznoj putanji, igraju lep fudbal, umeju pametno da odigraju za razliku od ranijih godina, poseduju fenomenalne pojedince koji fukcionisu odlicno i kao celina ... ali trofeja nema jbg.
          Tako da ipak hvala ti Pep ..... Vezano za Liverpulove sanse za titulu ove sezone: jesu vece nego prethodne, ja ih vidim kao druge favorite, ALI ovaj je zajahao. A Gvardiola kada zajase on ne ume tako lako da sjase ..... Vezite se polecemo - nova tura, nova avantura. Ima tim napravio ga je prosle sezone, NIKO bitan nije otisao, doduse nije se nesto ni pojacao eto stigao je Marez koji je odlicno pojacanje i to je to, ali i nije ni morao. Pricao je tako sredinom prosle sezone, da u ovoj nece morati da dovodi mnogo. Te price su potvrdjene. Moze da se desi da jos jedan igrac dodje i to ce biti samo bonus na ovu ukomponovanu i nastimovanu ekipu koja ce svima zeleti da dokaze da moze da ponovi uspeh iz prosle sezone, a u Evropi tacnije LS, da gura jos dalje - pretenduju na Usatog naravno. Znaci imaju motiv, imaju zelju imaju znanje, taktiku, odlicno su vodjeni. Imaju bogami i jaku konkurenciju, licemerno bi bilo pisati da nemaju, ali verujem da mogu da odbrane titulu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sandu, tako se bodri ekipa.

            Ipak titula se seli na OT ali ono, nek pobjedi bolji
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • U svadji kome ide titula, mančesterskih rivala, Liverpulovih navijača, Čelsi stoji sam i netaknut, neopterećen toliko prvim mestom, ne očekuje se ništa a Italijan na klupi. Ne bi me čudilo da najkonstantniji engleski tim u poslednje vreme sa titulama, opet sa Italijanom posle katastrofa sezone ode do prvaka PL.

              Nikakav tu tika taka neće pomoći.

              Pazi ti igrače Čelsija, pa jedino City može da kaže da ima blizu toliko kvalitetnih igrača.

              Još da im je špic Dijegito Kosta, pa potpisao bih titulu.

              Azar, Vilijan, Kante željni uspeha. Žoržinjo... da ne nabrajam. Po meni za klasu iznad npr Junajteda.

              Jedini ako čudotvorac ne izmisli nešto kao sa Portom, jer je u Interi već imao jači tim nego što su sada potencijal Marsijal, matori Mata, potencijal Rašford, nesovoljno dobar Lukaku, matori Matić i neki bekovi nepostojeći. Kako otac izvukao drugo mesto ono umetnost.

              Pročitao sam "Klop razvojni trener"... Pošto sam nominalno navijač Liveprula ali godinama sve manje, koga on razvija? Van Dajka? Ili Alisona? Mislim to je pohvalno što se otvorio, ali ne sramotite se, ne vodi on Brajton.
              Last edited by Cassius Clay; 04-08-18, 11:01.

              Comment


              • Nek osvoji taj Gvardiola ligu šampiona kad je tako dobar. Nije doveden on za ligu. Mogu oni dovesti i duplo jeftinijeg trenera da gule ligu sa njim.

                On je loš u toj meri u kojoj je nefleksibilan i nema plan B kao ni Klop.

                Zato bi ih Zidan odučio od života svaki dvomeč od sada pa do kada budu postojali.

                Comment


                • Moze li da se otvori nova tema, sa prognozama. I to da se boduje kako bi se videlo ko je ruki, ko senior, ko junior..

                  Svako poredja timove po pozicijama na kojim ce zavrsiti na kraju sezone. od 1 do 20.
                  Za svaku pogodjenu poziciju dobija se 5 bodova,
                  +- 1 pozicija 4 boda
                  +- 2 pozicije 3 boda
                  +- 3 pozicije 2 boda
                  +- 4 pozicije 1 boda
                  ostalo je 0?

                  ili jednostavnije: izaberi dva tima, jedan iz top 6 a drugi van top top 6. Saberes bodove obe ekipe i eto. Moze biti zanimljivo
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Izgubio si me na plus minus
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Rookie si na forumu, aman, a vec se dokazujes provociranjem ovde. Kako ja mogu da znam koliko ti dugo pratis fudbal??

                      I nemam ja problem ni sa kim ovde, gde si video da imam ikakav problem pogotovu sa takvima koji se pogube brzo. Bezobrazluke treniraj na drugima, na meni neces.
                      Ja iznesem misljenje,ti se nakacis na njega i kazes da sam ja bezobrazan [emoji23]
                      "Ides u persun!" svakako nije bezobrazno sa tvoje strane.
                      I ne znam otkud ti ideja da cu se ja brzo pogubiti?
                      To "vidi ovog rukija" je bila insinuacija da ne znam sta pricam,pa sam ti rekao da nisam toliki ruki koliko ti insinuiras.
                      Ja imam svoje misljenje,ti imas svoje.
                      Nema razloga da se nastavljamo.

                      P.s. tebi je "provokacija" sto sam rekao da je steta za klasu od golmana kao sto je De Gea sto se zaglavio u ekipi za 4-5 mesto. Meni je to cinjenica. Vise to dokazuje nesto o tebi nego o meni.
                      Last edited by Alukard; 04-08-18, 11:44.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Izgubio si me na plus minus
                        Npr prognozirao si Lester 9. , ako budu ako budu 8. ili 10. dobijas 4 boda, ako budu 7. ili 11. dobijas 3, 6. ili 12. 2 boda i 5. ili 13. dobijas 1. Ako budu neka od prve cetiri ekipe ili ispod 13.og mesta ne dobijas nista.. i tako za svaku ekipu
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Mislim da je Junajted u koliko se gleda cisto igracki kadar, mnogo vise od ekipe za trece ili cetvrto mesto.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Npr prognozirao si Lester 9. , ako budu ako budu 8. ili 10. dobijas 4 boda, ako budu 7. ili 11. dobijas 3, 6. ili 12. 2 boda i 5. ili 13. dobijas 1. Ako budu neka od prve cetiri ekipe ili ispod 13.og mesta ne dobijas nista.. i tako za svaku ekipu
                            Ma skapirao sam, nego sam insinuirao na to da ljudi danas imaju obicaj da iskuliraju bilo kakvu igru ako je objasnjavas duze od 7-8 sekundi ili ako u istom ima matematickih operacija
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A kako komentarises to da Murinjo u svakom klubu u kom je bio, je nakon nekog vremena uspeo da se popicka sa upravom? Pa cak i kod Moratija koji ga je voleo ko brata?
                              A kada je dosao u Junajted u sigurno nije bio na krv i noz sa svima i sigurno su odnosi bili odlicni. I jos jedna stvar a propo toga da nije dobio ono sto zeli od pojacanja (tacnije sve sto je zeleo), mislis li da su drugi treneri dobili?
                              Evo ti Gvardiole, jel zeleo Sanceza? Jel zeleo sada Zorzinja? Obojica odose u rivalske klubove. Jel rec rekao povodom toga i jel trazio izgovore zbog takvih stvari? Klop takodje nije dobio sve sto je zeleo. Prvo i osnovno najbolji igrac mu je pobegao, a o neostvarenim transferima ce ti bolje Liverpulovi simpatizeri.
                              A ovde se vestacki stvara atmosfera da Murinjo ne uspeva da Junajtedu donese veliki trofej prevashodno jer ne dobija pojacanja kakva zeli. A realno nije dobio jednog, mozda dva igraca koja je hteo. Samo to nikako ne moze biti prevashodni razlog, pa cak i da je taj broj igraca veci.
                              Pa tako,sto jbn.vlasnici,skoro svi,zele da su glavni po svim pitanjim i da je njihova poslednja umesto da svako radi svoj deo posla kako,pa tako se onda desi da uposlis Murinja,Kontea,dobijes taj karakter koji nece samo da cuti klima glavom,i dodje do popickavanja ubrzo cak i slucaju dobrih rezultata,to je po meni problem do gazda,ne do menagera...Pep,nije dobio Sanceza,i Zorzinja,ne zbog uprave(za koju mislim da je dobra briga mene odakle kes,al dobro rade i za sad a i u buducnost gledaju)...jednostavno uprava je htela al ti igraci nisu Sances,ne znam stvarno razlog,a Zozrnjio isto ne znam,al aj da predpostvaim da je zbog Sarija pre svega.

                              E al to kod Moua nije slucaj njega drka Ed,zbog nekog sta vec znam ili neznanja ili licnog animoziteta,pa mu ne dovodi igrace,jel dao spisak od pet imena,pre neki mesec,Mou,i sta je dobio nista i dalje ceka nada se dvojici a ocekuje jednog igraca,i to kad 8 avgusta,klasicna sabotaza i zajebancija,a jbg ja licno mislim da ovom timu MU da bi bio tim u top 10 evrope treba bar jos 4 dobra pojacanja,stoper,DL desno krilo,i jos jedan po meni znalac na sredini,al ajde on nije pod obavezno,al ove 3 pozicije su morale da se dovedu,da bi tim bio za vrh evrope.

                              Sto se tice odlazaka,ako neko hoce da ode tesko ga je zadrzati,ako zovu RM i Barsa,svak cast tim igracim al tu ne mozes nista (Kutinjo),al opet LFC je mozda ranije imao problem, al evo poslednje 2 godine sve kako Klop trazi dobije,i jasno je da se on pita za sve oko terena
                              Last edited by 61563; 04-08-18, 12:18.

                              Comment


                              • Jedno pitanje. Je l City pre Gvardiole imao konkurentniji tim od Mančestera pre Murinja? Mučno mi braniti Junajted zbog Junajtedovih navijača, poštujem 2-3 osobe ovo ostalo mi šeta po mozgu danima. Ali smešno je porediti i dovoditi u pitanje Murinja i njegovo znanje.

                                Da je on oslabio, jeste, i to samo zato što je što kaže Vladan blag. Samo da vrati trofej jedan i kredibilitet, najebali su svi. Prestao je da veruje u sebe toliko i malo je dezorijentisan. Nije više odlučan kao pre.

                                Comment

                                Working...
                                X