Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni nemoj vise brate moj, nemoj molim te.

    Flopp je prosek.

    Ajde kazite svoje misljenje al bez Prevare, Flopa i Smorinja.
    Ne znam u cemu je fora, cim u postu upotrebite nesto od ova tri, ceo post vam pada u vodu i sam sebe kanalite.
    A ti fiksni kao veliki znalac, od tebe ovo nisam ocekivao, svoju titulu samoproklamovanog znalca si doveo u pitanje.
    Last edited by Brian McShtull; 03-08-18, 21:09.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Auu, ne gledamo ti i ja isto na zicer izgleda. Zicer, ono kad si sam ispred gola na pola metra i treba samo da uteraš loptu u mrežu? To ima Klopp?
      Realno ,ako ovako ostane,mislim na prelazni rok.

      Imace jednog ozbiljnog rivala Siti,koga opet samara Klopra gde god i kad god stigne,mozda CFC,ali ipak je Sari tek stigao a i kad pogledamo vise-manje isti sastav ko prosle sezone,al ajde mozda CFC ako sve zadrze i dodje recimo Zaha

      Od svih ostalih LFC ima tim da moze da najvise pobedjuje u nekim nizovima znaci vi i Siti,al opet kazem u direktnom duelu LFC dere Siti(ako mu ne iskljuce igraca)

      Trenutno Adame,za Moua je prosek nije TOP trener u prvih je 10,al evo sanse ove sezone da se malo izdigne

      Imas majstore TOP,neku sredinu prosek,i one lose i krsine
      Last edited by 61563; 03-08-18, 21:08.

      Comment


      • Znaci Ronaldo i Messi su Top, a svi ostali su prosek?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nismo ovde da se ubedjujemo da li je bolji Klop ili Mirinjo. Za svoje navijace svaki od njih je najbolji,i ja to razumem. Ne tvrdim da je Klop najbolji na svetu.
          Ali je Murinjo ubio svaku ekipu u koju je dosao u poslednjih 7-8 godina i to je cinjenica. Ubio je real,ubio je celzi i sad unistava junajted. Koliko samo pogresnih kupovina i prodaja itd.
          Njegovo vreme je proslo,ali dok god ga navijaci Junajteda dizu u nebesa i prave se slepi za sve sto sam napisao,dotle je nama navijacima Liverpula prelepo.

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Ja ne mogu vise da ih zajebavam nakon sto sam se obrukao prosle sezone. Ti samo nastavi.
            Nisi si se obrukao, prije ce biti da si potcijenio jednog od najboljih trenera svih vremena, a precijenio covjeka bez ijednog trofeja u karijeri. Murinjo i ovakav je otac za te likove koji su sad u naponu i njihove ekipe igraju lijepo za oko i slicne fore koje prodaju, a ne osvajaju nista. Murinjo je toliko osporavan ali ne gubi sest finala zaredom, nikad ne ceka na trofej godinama, pa prici nekih ovdje reklo bi se Liverpul osvaja sve zivo sa Klopom, a oni sedam godine bez trofeja. Murinjo kad je godinu dana bez trofeja pljuje se po njemu najstrasnije, jednostavno njegovi standardi su najveci moguci, kao sto su bili SAFovi, kao sto su Pepovi uostalom. Ostali nisu na tom nivou, niti ce ikad biti.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Znaci Ronaldo i Messi su Top, a svi ostali su prosek?
              Pa pazi kad pricam TOP mislim na 5 recimo,za mene ako hoces igrace,trenutno CR7,Mesi,Azar,Modric,De Brujne...mada za tog petog imam vise kondidata...a ne mogu TOP da bude sad 20 trenera/igraca

              TOP5, pa do 20 mesta prosek/dobri ,posle do 50 mesto aj da ne kazem losi grubo je (al manj dobri) ...a ovi posle losi
              Naravno imamo i onu grupu mladi i perspektivni ,koje je ogromna

              Comment


              • Championship je večeras startovao, Reding je upravo poveo 1-0 protiv Derbi kauntija, novopečenog menadžera Franka Lamparda. Valjda bi trebala da postoji posebna tema, pošto je sezona počela?

                Komentator utakmice (na žalost ne znam kako se zove) je jedan od najboljih komentatora u našoj zemlji. Kamo sreće da on prenosi Svetsko i Evropsko prvenstvo, Ligu šampiona i sva ostala najvažnija takmičenja. Svaka čast za odlično i profesionalno odrađen posao.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ne znam zašto se porede uopšte dva različita profila trenera?

                  Kloppa sa jedne strane koji je recimo razvojni menadzer. Dolazi u klubove koji su realno prosek i godinama pravi neku platformu i rast samog kluba. Klub posle njega napreduje u svim mogućim aspektima.

                  I sa druge strane Murinja, koji dolazi u moćne klubove, i pokušava da za relativno brzo vreme osvoji sve moguće.

                  Za vreme Kloppa u Dortmundu, Murinjo je promenio 3 kluba. I ne kažem da je to loše, već da su različiti profili trenera.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Ne znam koliko mi je jos trenutne kazne ostalo.

                    I ja mislim da je jurio za lovom, ali da upitam Vladana. On je bolje upucen u desavanja.
                    Hahah pa ti kakav si revnostan nosićeš ga do sudnjeg dana
                    Al lepo ti stoji
                    I pamet u glavu sledeći put kada se kladiš protiv najboljih
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Samuraju mozes sto se mene tice slobodno da sklonis avatar, iako nikad ljepse nisi izgledao moram priznati. Sad da se organizuje mister foruma ti bi bio u top pet izi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo sad sam postao jos ljepsi.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Pa pazi kad pricam TOP mislim na 5 recimo,za mene ako hoces igrace,trenutno CR7,Mesi,Azar,Modric,De Brujne...mada za tog petog imam vise kondidata...a ne mogu TOP da bude sad 20 trenera/igraca

                          TOP5, pa do 20 mesta prosek/dobri ,posle do 50 mesto aj da ne kazem losi grubo je (al manj dobri) ...a ovi posle losi
                          Naravno imamo i onu grupu mladi i perspektivni ,koje je ogromna
                          Ja postujem tvoje misljenje, jel mozes ti moje da postujes?


                          Da pricamo o ovome pre 10god, slozio bih se. Ali u ovom trenutku Mou nikako nije top5 i to su cinjenice. On od 2012 ima jedan major trofej, posle kojeg su ga igraci oterali iz kluba.
                          Za mene Klopp u ovom trenutku jeste top5, jesam subjektivan. Ali to je moje misljenje, mislim da je od prosecne ekipe, napravio finalistu LSa, ekipu koja je postigla najvise golova u istoriji tog takmicenja. Ekipu koja se ne boji nikoga, i koja nece ni protiv koga da se povlaci.
                          Ni jedan ni drugi nisu osvojili major trofej u Utd/Liv, ali kad se podvuce crta. Koji klub ide uzvodno a koji nizvodno, i gde je jedan klub bio pre 5god a gde drugi. Klopp je imao daleko tezi posao, i daleko je bolje sve to sredio i doterao, od Borinija/Balotelija/Downinga/Carrola i ostale boranije, napravio ozbiljnu ekipu.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ja postujem tvoje misljenje, jel mozes ti moje da postujes?


                            Da pricamo o ovome pre 10god, slozio bih se. Ali u ovom trenutku Mou nikako nije top5 i to su cinjenice. On od 2012 ima jedan major trofej, posle kojeg su ga igraci oterali iz kluba.
                            Za mene Klopp u ovom trenutku jeste top5, jesam subjektivan. Ali to je moje misljenje, mislim da je od prosecne ekipe, napravio finalistu LSa, ekipu koja je postigla najvise golova u istoriji tog takmicenja. Ekipu koja se ne boji nikoga, i koja nece ni protiv koga da se povlaci.
                            Ni jedan ni drugi nisu osvojili major trofej u Utd/Liv, ali kad se podvuce crta. Koji klub ide uzvodno a koji nizvodno, i gde je jedan klub bio pre 5god a gde drugi. Klopp je imao daleko tezi posao, i daleko je bolje sve to sredio i doterao, od Borinija/Balotelija/Downinga/Carrola i ostale boranije, napravio ozbiljnu ekipu.
                            Mogu naravno da postujem,ali ja kad gledam TOP trenere,gledam najpre neke bitne trofeje titule uspehe do sad ,pa i takav Mou je trofejni od Klopa,pa je cak i uzo u CFC titulu 2015
                            Sad pa toj logici moram i Pepa da stavim u top 5 slazem se,al oko njega svi znaju sta mislim al eto jedinstven primerak u fudbalu

                            Ok slazem dosli su,da kazem obe sredine lose (sastavi) mad se i ne secam iskreno celog tima LFC kad je dosao Klop,al aj da kazem isto
                            Al Klop ima upravu,gde se on bukvalno slusa i dovodi mu se sto trazi,a u MUFC imas,mozda i najgoru iz aspekta (rezultata) koja pritom sabotira/nije u dobrim odnosima sa Mouom

                            I opet jeste on napravio od LFC atrakciju ,podigao na visi nivo igrate LS,al opet trofeja bez,za mene ponavljam to je najbitnije
                            Last edited by 61563; 03-08-18, 21:48.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Realno ,ako ovako ostane,mislim na prelazni rok.

                              Imace jednog ozbiljnog rivala Siti,koga opet samara Klopra gde god i kad god stigne,mozda CFC,ali ipak je Sari tek stigao a i kad pogledamo vise-manje isti sastav ko prosle sezone,al ajde mozda CFC ako sve zadrze i dodje recimo Zaha

                              Od svih ostalih LFC ima tim da moze da najvise pobedjuje u nekim nizovima znaci vi i Siti,al opet kazem u direktnom duelu LFC dere Siti(ako mu ne iskljuce igraca)
                              Taj Siti je prošle sezone pobegao 20 bodova drugom. Pregazili su ligu. Mi možemo da se nadamo da će oni podbaciti malo ove sezone, jer ne verujem da je bilo koji klub u Engleskoj dovoljno napredovao da skine svih tih 20 bodova razlike.

                              Junajted je prošle sezone bio drugi, a nisu igrali dobro. Pa ti vidi tu računicu. Ove sezone sigurno neće biti gori nego prošle, tako da očekujem i više bodova od njih.

                              Čelzi je enigma, kao i Arsenal. Mogu da budu velika iznenađenja, a mogu i da propadnu.

                              Spursi su mi jedini koji stagniraju.

                              Tako da je konkurencija sasvim dobra, ali opet je Siti ogromana favorit.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Znaci Mou je postao Wenger, ako je on jos u klubu a uprava mu ne da da radi posao.
                                A ja mislim da je nesto drugo po sredi.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X