Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fulam se ne zeza niti želi da stane sa pojačanjima. Nova meta Jokana zove se Teo Ernandez, bek Reala.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Može. 50-60 miliona i u Fulam. Ako Van Dajk vredi 80miliona Teo vredi 50-60,70.

      Comment


      • To su bajke mislim da taj nece nigde ,da na njemu RM planira ozbiljno za ubuduce,pre ce Marselo da ode sad iz RM nego Teo,po meni

        Ne znam ko je izvor vesti,u fubalu je sve moguce, posle CR7 odlaska,bar za mene

        Comment


        • Mislim da su planirali na pozajmicu da ga dovedu ali i to je jako diskutabilno da li ce se desiti.
          sigpic

          Comment


          • Treba od Florentina trazit Marsela, Modrica pa i Benzemu.

            Imas vece sanse dovest njih nego Iska, Varana i ostale mladice
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne znam sto je tesko napisati ispod posta odakle je izvor vesti za transfer.

              Cisto da se zna da li da se uzme vest za ozbiljno, ili da se samo nasmeje covek.

              Ovo bi po meni trebalo praktikovati redovno.

              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ne znam sto je tesko napisati ispod posta odakle je izvor vesti za transfer.

                Cisto da se zna da li da se uzme vest za ozbiljno, ili da se samo nasmeje covek.

                Ovo bi po meni trebalo praktikovati redovno.

                Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                Ides ignore i resena stvar.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ne znam sto je tesko napisati ispod posta odakle je izvor vesti za transfer.

                  Cisto da se zna da li da se uzme vest za ozbiljno, ili da se samo nasmeje covek.

                  Ovo bi po meni trebalo praktikovati redovno.

                  Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                  Ruzni? Uvek se nasmej.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Vole svi tezi put, zasto da uzimaju lagano PL, kad mogu da se bore za top4.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Strah od konkurencije ili veci iznos na racunu, koji je razlog bio im za takvu odluku?

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ruzni? Uvek se nasmej.
                          Mislim da je rekorder po broju ignora kod forumaša ovde

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Strah od konkurencije ili veci iznos na racunu, koji je razlog bio im za takvu odluku?
                            Novci naravno, opste je poznato da kod Pepa ne igraju za pare, dovoljno da mu vide drazesno lice na treningu i igraju samo iz ljubavi prema njemu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tek sad vidim da liga počinje 10. avgusta u petak, 21h po našem.
                              United - Lester.

                              Comment


                              • Jbg ja nemam ko "većina" forumaša prave insajderske vesti pa moram krasti po raznim portalima.
                                Jbg nisam obavešten ko Lalana i Bici. Kapiram da njih dvojica znaju sve pre vremena.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X